Jump to content

Bmw E39 530d, noua achizitie


Razvan Gavan

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Razvan: M5-ul ala de la Masina mea, are tapiseria piele crem/portocaliu ca in una din pozele tale.. apoi partile de velur sau ce este materialul cu ce este imbracat restu este tot crem/portocaliu, si plafonul un crem/portocaliu mai inchis
Link to comment
Share on other sites

Am vorbit cu omul si mi-a zis ca e un pic cam nasoala culoarea ca cica nu s-ar gasi la noi in tara, mai ales perforata...o sa vad ce pot gasi ca imi place mult culoarea. Ca sa fac plafonul ar trebui sa dau jos parbrizul. Voi aveti vreo idee mai buna de cum as putea sa scot plafonul fara sa dau jos parbrizul?
Link to comment
Share on other sites

razvane, eu cred ca, cu acel portocaliu o sa iasa prea bling-bling .... "ala 50 cent"

eu vad seria 5 ca pe o masina mai sobra, mai eleganta... in fine ...tie trebuie sa-ti placa in final :twoup:

Link to comment
Share on other sites

pe o usa ? pe diagonala ma gandesc....

Bil: m5-u ala negru de la topicu masina lu vecinu nu pare bling bling deloc in interior... cand iti pui pachet M pe ea jante de 18 si n vrei sa fie sobra vrei sa fie sport :twoup:

Edited by Lifestyle
Link to comment
Share on other sites

individual nu arata aiurea...: uite M5-u individual de care vorbeam , dar nu se vede plafonul

 

http://i45.photobucket.com/albums/f99/bigchief2/HPIM0252.jpg

 

 

nu mi se pare bling bling deloc.. ci un interior mai frumos

Edited by Lifestyle
Link to comment
Share on other sites

pe o usa ? pe diagonala ma gandesc....

Bil: m5-u ala negru de la topicu masina lu vecinu nu pare bling bling deloc in interior... cand iti pui pachet M pe ea jante de 18 si n vrei sa fie sobra vrei sa fie sport :twoup:

de acord, insa seria 5 e o masina mare poti sa-i dai o tenta sport dar trebuie sa ramana totusi ce este ... o limuzina... nu un coupe... sunt de acord cu pachetul M si jantele de 18' dar culorile trebuie sa fie mai sobre... am zis si eu o parere nu am dat cu parul :twoup:

 

individual nu arata aiurea...: uite M5-u individual de care vorbeam , dar nu se vede plafonul

 

http://i45.photobucket.com/albums/f99/bigchief2/HPIM0252.jpg

 

 

nu mi se pare bling bling deloc.. ci un interior mai frumos

asta e mai mult spre bej - maro (culoarea tabac) , portocaliul are mai mult rosu

Link to comment
Share on other sites

Depinde de culoare, cea din poza lui razvan nu e originala, in ce ai pus tu e vopsit si bordul.

 

Cea din poza mea e originala, este model individual! Oricum, bejul ala e criminal. M-am decis - aia e culoarea care o voi pune ca o si gasesc la noi. Iar jumatatea inferioara a bordului o voi vopsi in culoarea tapiteriei ca sa nu fie aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Depinde de culoare, cea din poza lui razvan nu e originala, in ce ai pus tu e vopsit si bordul.

 

Cea din poza mea e originala, este model individual! Oricum, bejul ala e criminal. M-am decis - aia e culoarea care o voi pune ca o si gasesc la noi. Iar jumatatea inferioara a bordului o voi vopsi in culoarea tapiteriei ca sa nu fie aiurea.

Asa da :twoup:

Link to comment
Share on other sites

ma poza care am pus-o eu este de pe un M5 individual.. in stare originala, fara nici o adaugire la ea... deci ce culori si ce este colorat este din fabrica

Nu m-am referit la poza ta ci la poza lui razvan mi s-a parut ca arata cam nasol.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.