Jump to content

E60-ul meu


Bala

Recommended Posts

  • 1 month later...

Sunt facute la Arieseni.

 

Livrarea trebuia facuta ieri dar nu au mai ajuns. I-am sunat dupa ce am vazut ca trece ziua si i-am rugat sa sune inainte pt ca azi nu e nimeni acasa.

 

Evident ca nu au sunat si au dus anvelopele la sediu. Nu au sunat nici inainte si nici dupa. :punish:

 

Va trebui sa le ridic de la depozit.

Link to comment
Share on other sites

da , e misto peisajul, asa ceva am intalnit in zona Magura de langa Bran.

 

https://www.google.ro/search?q=magura+langa+zarnesti&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=RCm0UoWSF4idtAaI14HIDg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1422&bih=1011&dpr=0.9

 

un e60 fara pachet M pare schiop , asa ca dau plus si pt asta ! :thumbsup:

Edited by Krebs
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu am idee. Masina am parcat-o si nu am mai mutat-o pana la plecare.

 

Inafara de mici plimbari pe jos, de maxim o ora, nu am facut nimic. :sorcerer:

 

L.E. Zona e superba. Oamenii de treaba. Noua ne-a placut tare mult is vom reveni cu siguranta insa dupa ce trece sezonul de iarna. Nu imi place inghesuiala :)

Link to comment
Share on other sites

la Pestera urci pe partea cu Moieciu , in Magura ajungi pe partea cu cheile Zarnestiului

 

lol, am crezut ca vorbeai cu mine , scuze de offtopic.. :shifty:

 

ma refeream la scarisoara, am urcat de doua ori pe jos, si parca as mai merge odata da mie groaza sa mai urc pe jos :nea:

da, e frumos pe valea ariesului :wink: , trebuie sa-mi fac odata timp sa-mi vad si propria tara, am vazut ceva din europa si as spune foarte mult din asia

da, scuze pentru off topic

Edited by arabu09
Link to comment
Share on other sites

acum 2 ani am fost la piatra arsa din parcul national Apuseni.

este geniala zona aia daca iti plac drumetiile, acolo este practic un nod, ai multe pesteri , izbuc.. dar se ajunge cam greu cu masina ,drum de pamant destul de prost.

 

si daca tot ajungi in zona tragi si o fuga pana la scarisoara(asfaltau drumul acum 2 ani) si cu ocol spre Oradea ajungi si la pestara ursilor, a doua din Europa :thumbsup:

 

hehe, poate mai bag un tur la anul.

Link to comment
Share on other sites

acum 2 ani am fost la piatra arsa din parcul national Apuseni.

este geniala zona aia daca iti plac drumetiile, acolo este practic un nod, ai multe pesteri , izbuc.. dar se ajunge cam greu cu masina ,drum de pamant destul de prost.

 

si daca tot ajungi in zona tragi si o fuga pana la scarisoara(asfaltau drumul acum 2 ani) si cu ocol spre Oradea ajungi si la pestara ursilor, a doua din Europa :thumbsup:

 

hehe, poate mai bag un tur la anul.

 

am fost de doua ori ls scarisoara si am urcat pe jos, nu era asfaltat, da, imi plac drumetiile, cand vin in tara nu stau acasa aproape deloc si tot nu reusesc sa vad mare lucru, timp prea scurt :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Am asistat la moartea unui xenon :bye:

 

Am observat acum o saptamana ca si-a schimbat culoarea. Le-am mai folosit zilnic, maxima 20 de minute pe zi. Ieri seara s-a stins de tot. :console: Se aprinde si apoi se stinge dupa cateva zeci de secunde.

 

Mi-a placut ca "a anuntat" ca e pe moarte. Mi-am luat altele intre timp. Sper sa le montez in we.

Link to comment
Share on other sites

Ieri au fost vreo 18 grade pe zi. Seara vreo 10.

 

Copacii au muguri. In we ma duc la tara si poate bag un gratar :pardon:

 

E primavara deja. :p

 

Abia astept sa pun becurile noi. Nici cel de pe stanga nu batea grozav. Cam chioare in ultimul timp. Sunt tare curios de schimbare...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.