Jump to content

bmw e36 vanos 320i 24v


ciochina_viorel

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu stiu daca ar fi corect, moderatorii l-au ascuns probabil cu un scop.

 

Hai man, ce ne facem care suntem mai noi??

 

Vreau si eu pe Pm daca se poate. Vestitul "tata urs" :lol: :) :) :) Mor de curiozitate.

Multumesc. Voie buna.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

zeky stiu ca avea pdf-urile cu pricina :twoup:

 

L.E. am reusit sa fac rost de ele ....

*sunt 5 pdf-uri, respectiv index1.pdf, index2.pdf... inlocuiti cifrele din link.

Edited by Emiliannec
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
asta e adevarat...dc radeti si eu am un 316 de 102 cai...bine ca e modificat...cu nijte braduleti parfumati nijte pastile parfumate de la bamboo...un sicker 4tuning...are cam 150 de cai acuma...am facut aseara un 320 vanos...era cam ceatza nici nu ma mai vazut dupa 3 metri =))=))=))=))
Link to comment
Share on other sites

asta e adevarat...dc radeti si eu am un 316 de 102 cai...bine ca e modificat...cu nijte braduleti parfumati nijte pastile parfumate de la bamboo...un sicker 4tuning...are cam 150 de cai acuma...am facut aseara un 320 vanos...era cam ceatza nici nu ma mai vazut dupa 3 metri =))=))=))=))

De la pastile are 150 de cai? :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Salut.Nu vreau sa crezi ca tin cu laudarosul,dar vreau sa te contrazic ca un e46 320d face un e36 320i doar la un drum lung poate pana la Constanta,dar la 400 de m niciodata.Iti spun din propria experienta.Nu a fost doar o singura masina e46 320 d 150 cp,au fost mai multe si diferiti soferi+golf 5 2.0d.nu imi laud masina dar asta este adevarul.poate am avut eu noroc.
Link to comment
Share on other sites

bogdyy 27/Aug/2006, 21:55

Hai sa va spun ceva,ceva ce nu pot uita,marefer la niste vorbe,eram in primavara anului

trecut,m-am dus in targ ,in targ al intalnesc pe tatikul bmwurilor e30 din Pitesti cu un e30 galben

ca lamaia in targ,dl. Doru al cheama,bmwul era parcat intre diferite marci de masini dina stea de

..oameni seriosi:),al salut si incep sa admir.....pe sacalul galben:),si dl. Doru face 10 m in spate si

imi spune uitate un pic la el,uitate in ''ochii'' lui cum te priveste,uitatea si tu la el si la

celelalte.......masini si al bufnea rasul,si tot repeta in continu uitate la el cat de smecher este,si imi

spune ''astea au fost moartea mea din 1990 si pana in prezent,asta e masina de bagabont frate,toti

bagabonti de cartier sunt morti dupa ea,toate bagaboantele de cartier,asta e masina bengoasa

frate,uitate la el cum te priveste'' si ai da asa o palma pe capota de drag,am avut ocazia sa merg cu

el tot in acea primavara intr-o sambata dupaamiazacu alt bmwu al lui un e30 coupe cabrio rosu

,borbet ,tobe alea alea recaro,cand m-am susit in el si am tras usa aceia solida fara rama....si am

plecat la drum,incepeam sa rad singur:),nu imi venea sa cred toata lumea intorcea capul dupa

el,fiind samabata seara treceau grupuri de fete tinere pe trotuar si in ciuda varsteai de 46 de ani

este un macho si nu ezita sa opreasca decapotabila langa trotuar si sa spuna''frumos fund ai

gagiko,nu vrei sa te duc acasa?hai nu mai fi timida...''iar acum Dumy zile tu mai departe despre dl.

Doru ca tu esti vecin cu el si al vezi foarte des,zile cum este el cu cu cel mai bengos e30 din pitesti

cu rotile lui imense,super late ,super titanul negru,zile cum e cu muzica la maxim,zile cum merge

cu balerinele in el,blonde,brunete,roscate,zile tu Dumy ca le zici bine fratioare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.