Jump to content

bmw e36 vanos 320i 24v


ciochina_viorel

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eu cred ca omul se chinuie acum sa invete sa scrie romaneste de aia nu a mai postat... daca il luati toti peste picior <_<

a inceput in forta ca sa impresioneze si dupa a 2a incercare a lasat-o balta...

este genul de sta toata ziua pe messenger sau mirc sta la bloc si sparge seminte si se lauda cu noua lui achizitie... pun pariu ca nu are mai mult de 22ani si cred ca e cel mai tare din grupul lui de prieteni :)

prin comportamentul si atitudinea lui ne face de ras...

Link to comment
Share on other sites

Oricum din start a luat-o gresit. BMW reprezinta acronimul pentru Bayerische Motoren Werke. Pentru el este buna si varianta data de el <_<

probabil asa se traduce bmw in limbaj mess . ca de e limbaj international recunoscut de cei carora le e lene sa scrie romaneste.

Link to comment
Share on other sites

din cauza unor desculti neuronali ca el, toti conducatorii de bmw sunt catalogati drept cocalari. el este dovada vie pentru ce se intampla.

 

ps : fratzika inceark sa nu ne mai obosesti okhii cu repliurile tale k n-are rost <_<))) (translated in cocalar terms)

Link to comment
Share on other sites

sincer daca nu as fi facut masina in halul in care e acum, m as fi dat cu tine pe autostrada. nu neaparat la liniuta da asa sa vedem daca ajungi inaintea mea la constanta spre exemplu. ori o fierbeai de innebunea ori chemai o platforma sa te adune. sper exemplu un e 46 320 i fuge in cap 200. nici mai mult nici mai putin (cel pe care l am testat si mergea ceas), iar un e 46 320 d de 136 cp fuge 207 . un e 46 320 d de 150 cp l am testat si fuge fix 240 necipuit pe autostrada. al meu dupa remapare fugea in loc de 207 undeva la 215-220. nu m am dat la liniute, nu ma interesa sa fac dovada ca afum alte masini, dar crede ma ca o pisica din 92 o intindeam pe sosea de i sareau acele din ea ca puricii dupa animalu mort. oi fi tu posesor de super pisica da totusi recunoaste si tu ca un 320 d 150 cp in 6 trepte te facea de plangeai daca se punea cu tine. pe mine m a facut un alfa 147 diesel cu motor de 1 7 sau ceva de genu asta. masina mai usoara asta e, dar la drum intins il afumam rau. in scurt am plecat de langa el da in cativa metrii ma facut sa ma uit la fundu lui sa vad ce conduce.
Link to comment
Share on other sites

caracteristici :

- CD cu guta la oglinda

- sticker cu 4x4 in spate

- stickere cu flacari pe aripi fata

- stickere cu NoFear la parasolare

- luminite albastre la stropitori

- benzi cromate oriunde e cazul sau nu

- stickere gen marcajele de curba periculoasa

- numar cu nume prins in ventuze pe luneta

- numar aditional cu nume pus in parbriz

- o gramada de cd-uri cu manele la parasolarele interioare

- paravanturi colorate

- stickere tip "gaura de glont"

- geamurile lasate jos desi e foarte cald afara si chiar daca are clima - mana pe geam - emana manele from inside

- muffler toba ca pe mana de gros cu leduri albastre

- eleron tip racheta

- conducator cu ochelari gen gutza

- si elementul supriza : un cocalar care striga din masina "CE FACI PAPUSEEAA ?"

Edited by robytza
Link to comment
Share on other sites

caracteristici :

- CD cu guta la oglinda

- sticker cu 4x4 in spate

- stickere cu flacari pe aripi fata

- stickere cu NoFear la parasolare

- luminite albastre la stropitori

- benzi cromate oriunde e cazul sau nu

- stickere gen marcajele de curba periculoasa

- numar cu nume prins in ventuze pe luneta

- numar aditional cu nume pus in parbriz

- o gramada de cd-uri cu manele la parasolarele interioare

- paravanturi colorate

- stickere tip "gaura de glont"

- geamurile lasate jos desi e foarte cald afara si chiar daca are clima - mana pe geam - emana manele from inside

- muffler toba ca pe mana de gros cu leduri albastre

- eleron tip racheta

- conducator cu ochelari gen gutza

- si elementul supriza : un cocalar care striga din masina "CE FACI PAPUSEEAA ?"

 

presuri aluminium

autocolant in loc de pleoape

leduri albe Audi style

capace roti cu spinner

autocolant pe clapeta de la rezervor

stopuri lexus

lambada la marsarier

maciulie schimbator cu led

...

..

Link to comment
Share on other sites

Doamne, Isuse Christoase! Am citit topicul cu "Tata Urs", cu "Marean Betivu" :) ...mi-a dat cafeaua pe nas! :bashwall: . Mai vreau...cred ca-l mai citesc odata, nu ma pot satura, imi creaza bunadispozitie. Povestiri din ciclul..."penis captivantus"

Viorele, bravo tata, esti beton si tu, dar in comparatie cu "TATA URS" esti joaca de copil... <_<, fi atent aici : http://myhaymondyalul.piczo.com/?cr=2

Edited by fantozzi007
Link to comment
Share on other sites

sper exemplu un e 46 320 i fuge in cap 200. nici mai mult nici mai putin

un e 46 320 d de 136 cp fuge 207

un e 46 320 d de 150 cp l am testat si fuge fix 240 necipuit pe autostrada.

Cred cĂŁ nu le-ai testat cum trebuie <_<

La 320i cred cã ai scos o fiºã de la motor :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.