Jump to content

Vand BMW E32 Pachet SCHNITZER 750i V12 300 PS


STALIN

Recommended Posts

De vanzare BMW 750i V12 300 PS, stare impecabila, an 1991 ( nu are piele) pachet SCHINTZER M7, volan piele M,dublu climatronic, computer bord, abs,asc, transmisie automata,geamuri negre, gume de iarna,jante clasice cu spite bmw,placute frana noi,ulei filtre etc, numere de export valabile pana la 04 aprilie si se mai pot prelungi cu numere provizorii in romania inca 3 luni.

Pret 2000 euro fix. Km la bord pot afisa in prealabil cat vrea noul proprietar. Motorul merge impecabil, detin tester de reprezentanta pentru diverse teste .Masina merge CEAS.

consum 14% pe sosea mers sportiv, oras depinde de oras minim 17 max 25% .

tel 0762 938 002 - Pitesti.

post-23592-1235336197_thumb.jpg

post-23592-1235336445_thumb.jpg

post-23592-1235336839_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

pachetul ori e schnitzer, ori M7 (dar nu exista :) ).

Pana una alta e un 750 facelift frumos dar cam chel pentru un 750.

 

l.e. bafta cu vanzarea!

<_< e colateral simbiotic formand un univers intergalactic....

ma-ntelegitu...

Link to comment
Share on other sites

de obicei nu prea comentez anunturile dar sincer, nu ma pot abtine acum.

 

daca imi dai km la 0 (zero) o cumpar eu...intotdeauna mi-am dorit modelul asta, iar acum cand am ocazia sa o cumpar "noua" ar fi pacat sa o ratez <_<

 

ps: macar ma bucur ca lumea nu se mai ascunde dupa deget si zice direct ca da km inapoi (sau poate o sa vrea cineva sa-i dea inainte, sa se poata lauda, ia uite, am cumparat masina asta cu 2.453.587 km si inca se tine asa bine...)

Link to comment
Share on other sites

Masina merita cumparata pentru v12 <_< in rest, pacat ca nu e inscrisa.

adevarul ca merita, nu se prea mai gasec v12-uri din astea model vechi....

si tu vrei multe posturi... sa ajungi mare...

cand va vad ca latrati aiurea... numai ca sa postati...

Link to comment
Share on other sites

Masina merita cumparata pentru v12 :bashwall: in rest, pacat ca nu e inscrisa.

adevarul ca merita, nu se prea mai gasec v12-uri din astea model vechi....

si tu vrei multe posturi... sa ajungi mare...

cand va vad ca latrati aiurea... numai ca sa postati...

Unde sunt moderatorii acum? cand suntem jigniti fara motiv de niste oameni.....

Tu ce ai adus la forum mai valorosule?

dupa parerea mea motorul este cel mai interesant la masina aia.

Ai ceva impotriva?

Ai auzit de opinii?

P.S.

Nu dau 2 lei pe posturi, mi se pot sterge toate, nu ma intereseaza

 

pachetul ori e schnitzer, ori M7 (dar nu exista :) ).

Pana una alta e un 750 facelift frumos dar cam chel pentru un 750.

 

l.e. bafta cu vanzarea!

<_< e colateral simbiotic formand un univers intergalactic....

ma-ntelegitu...

Asta e post interesant la tine? magicianule?

Sau era sa strangi lauri?

Edited by roco123
Link to comment
Share on other sites

in primul rand, cam tu schimbi subiectul, restul au cam postat referitor la masina...fiecare are dreptul sa-si spuna o parere nu?

 

in al doilea rand, omu zice clar ca iti da km inapoi cati vrei tu...sunt doua variante, ori facea caterinca, ori vorbea serios...in ambele cazuri nu mai stii daca sa crezi sau nu, deci sunt extrem de mici sansele ca cineva sa cumpere masina acum.

 

in al treilea rand, taxa la masina asta e 48.000 euro (daca e non-euro), 16.000 euro (euro 1) sau 8.000 euro (daca e euro 2). sincer, nu stiu ce euro are motorul asta si nici nu cred ca mai conteaza...cand cineva o sa dea 10.000 euro minim pe masina asta, inseamna ca a luat-o lumea razna rau.

 

apropo...si asta e o parere personala, asa ca nu te obosi sa comentezi

Link to comment
Share on other sites

Omule chill down, eu am zis strict din punct de vedere al unui motor, v12-le e ceea ce ma intereseaza la masina asta.

Ma intelegi?

pus pe un urs,pisica... s.a.m.d.

Sincer ma gandesc sa o iau..Insa daca ar fi sa dau banii aia pe masina, as faceo NUMAI pentru motor, fara sa platesc taxe si magarii. inmatriculari sau alte cele.

E ceva gresit? unde am vorbit offtopic, nu pot sa va inteleg,jur, adica ce ar trebui sa spun?

clasicul

''faina masina

Up de la mine''

''UAI ce jante urâte sau faine are, nu le dai separat?''

 

Daca se presupune a fi un topic la vanzare/cumparare, trebuie sa posteze numai cei interesati, nu bagatorii de seama, care fac up-uri gratuite.

Eu cum am in cap un proiect cu un motor mare de bmw, ma gandeam, planificam....

 

 

Daca scria in anunt ca vand 728 nici nu ma uitam...

Acum nici un v12 nu mai e de laudat? <_<

Edited by roco123
Link to comment
Share on other sites

roco123 scuze, s-a inteles gresit, eu de interventiile lui cte32 m-am luat, care sunt complet pe langa subiect. n-am mai stat sa citez posturi anterioare :) mea culpa.

 

cat despre motorul v12, tot respectul, a facut istorie modelul asta. stiu ca pe vremuri si eu ma uitam la un 750i si la un moment dat am fost pe punctul de a cumpara unul, dar cand m-am hotarat eu sa sun, se vanduse cu cateva ore in urma <_<

 

insa chiar si numai pentru motor, ma gandesc ca totusi nu stii cati km are, cum a fost intretinut...si parca doar pentru un motor e cam mult 2000 euro. sau nu sunt eu la curent cu preturile?

 

poate ii convine omului mai mult sa dezmembreze masina...tu iei motorul mai ieftin, iar alti posesori de 7 poate mai beneficiaza de una alta...oricum sunt sanse sa isi scoata mai multi bani asa.

Link to comment
Share on other sites

motorul este prea ineficient sa fie pus pe urs, dar o dam intr-un offtopic grosolan.

 

ct e32 facea un schimb de replici cu mine, aici oricum nu se contorizeaza posturile, iar replicile erau in tandem cu sensul anuntului (kit m7, cati km vrea proprietarul...si nu spun cum ca nu s'ar putea).

 

Pretul e bun la masina daca functioneaza impecabil. Sus cu ea! <_<

Link to comment
Share on other sites

motorul este prea ineficient sa fie pus pe urs, dar o dam intr-un offtopic grosolan.

 

ct e32 facea un schimb de replici cu mine, aici oricum nu se contorizeaza posturile, iar replicile erau in tandem cu sensul anuntului (kit m7, cati km vrea proprietarul...si nu spun cum ca nu s'ar putea).

 

Pretul e bun la masina daca functioneaza impecabil. Sus cu ea! :unsure:

 

imi place de tine, ai rabdare cu ei ....

:)

 

Masina merita cumparata pentru v12 :blink: in rest, pacat ca nu e inscrisa.

adevarul ca merita, nu se prea mai gasec v12-uri din astea model vechi....

si tu vrei multe posturi... sa ajungi mare...

cand va vad ca latrati aiurea... numai ca sa postati...

Unde sunt moderatorii acum? cand suntem jigniti fara motiv de niste oameni.....

Tu ce ai adus la forum mai valorosule?

dupa parerea mea motorul este cel mai interesant la masina aia.

Ai ceva impotriva?

Ai auzit de opinii?

P.S.

Nu dau 2 lei pe posturi, mi se pot sterge toate, nu ma intereseaza

 

pachetul ori e schnitzer, ori M7 (dar nu exista :bashwall: ).

Pana una alta e un 750 facelift frumos dar cam chel pentru un 750.

 

l.e. bafta cu vanzarea!

<_< e colateral simbiotic formand un univers intergalactic....

ma-ntelegitu...

Asta e post interesant la tine? magicianule?

Sau era sa strangi lauri?

vad ca ai luat totul prea personal,culmea... in general numai astfel de comenturi gasesti !!!

dar pt ca ti se pare ca te-am jignit imi cer scuze.

Link to comment
Share on other sites

in al doilea rand, omu zice clar ca iti da km inapoi cati vrei tu...sunt doua variante, ori facea caterinca, ori vorbea serios...in ambele cazuri nu mai stii daca sa crezi sau nu, deci sunt extrem de mici sansele ca cineva sa cumpere masina acum.

 

CumpĂŁrĂŁtorul unui E32 750i Âştie foarte bine la ce sĂŁ se uite Âşi nu ĂŽl intereseazĂŁ numĂŁrul de km ci starea maÂşinii.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.