Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

nu doneaza careva vre-un bmw oricat de praf si oricat de vechi pt restaurat. ca si asa sunt multe care stau degeaba si ruginesc si oricum nu mai valoreaza cine stie ce. macar asa o sa il dati cuiva care va face masinna din ea.
Link to comment
Share on other sites

Tu chiar crezi ca-ti doneaza cineva unul? Poate de jucarie... :blink:

Cat despre restaurare, daca ai ceva bani incat sa poti sa te apuci de asa ceva, cauta ceva care sa nu fie mancat de rugina rau de tot, macar tabla sa fie cat de cat bine, pt ca la motor nu e asa greu de reparat si nici foarte costisitor, dar o caroserie varza e degeaba...

Link to comment
Share on other sites

Tu chiar crezi ca-ti doneaza cineva unul? Poate de jucarie... :blink:

Cat despre restaurare, daca ai ceva bani incat sa poti sa te apuci de asa ceva, cauta ceva care sa nu fie mancat de rugina rau de tot, macar  tabla sa fie cat de cat bine, pt ca la motor nu e asa greu de reparat si nici foarte costisitor, dar o caroserie varza e degeaba...

254297[/snapback]

 

 

 

ma gandeam si eu adica no bunicamiu a dat la un preten de al meu 2xfiat 850 si un renault 5 alpine si pot sa zic ca erau inca in stare de funcitonare. si mergeau binisor. si no ma gandeam si eu ca poate........

Link to comment
Share on other sites

Oricum din ce am citit scris de tine pe alt forum BMW, nu te apuca de restaurari si alte nebunii daca nu ai bani pt asta...chiar si daca iti iei un BMW vechi, bani de intretinere si benzina de unde iei?

Incearca sa nu-ti faci planuri inainte sa ai banii necesari...

Gandeste-te ca a restaura o masina nu e ceva la mana oricui.....daca nu ai nici un venit si nici bani de la parinti pt masina, ia-ti o Dacie ceva....ce rost are sa-ti iei un BMW daca n-ai bani sa te bucuri de el?

Link to comment
Share on other sites

Oricum din ce am citit scris de tine pe alt forum BMW, nu te apuca de restaurari si alte nebunii daca nu ai bani pt asta...chiar si daca iti iei un BMW vechi, bani de intretinere si benzina de unde iei?

Incearca sa nu-ti faci planuri inainte sa ai banii necesari...

Gandeste-te ca a restaura o masina nu e ceva la mana oricui.....daca nu ai nici un venit si nici bani de la parinti pt masina, ia-ti o Dacie ceva....ce rost are sa-ti iei un BMW daca n-ai bani sa te bucuri de el?

254415[/snapback]

 

 

ma ce pot sa zic ai si tu dreptate. da pt mine dacia e egala cu 0. vreau neaparat bmw si o sa am chiar daca o sa imi fie foarte greu la inceput sau chiar daca o sa ies cu el de 2 ori pe luna. si chiar daca imi iau unu praf si il tin 2-3 ani si tot bag bani in el tot o sa imi iau. e un vis de mic copil si pt mine reprezinta foarte mult. si va rog frumos sa nu ma intelegeti gresit.

Link to comment
Share on other sites

ma ce pot sa zic ai si tu dreptate. da pt mine dacia e egala cu 0. vreau neaparat bmw si o sa am chiar daca o sa imi fie foarte greu la inceput sau chiar daca o sa ies cu el de 2 ori pe luna. si chiar daca imi iau unu praf si il tin 2-3 ani si tot bag bani in el tot o sa imi iau. e un vis de mic copil si pt mine reprezinta foarte mult. si va rog frumos sa nu ma intelegeti gresit.

254459[/snapback]

 

te inteleg perfect. eu mi-am luat unul praf in care bag bani multi de un an! Merita! Satisfactia e enorma! Just Go For Your Dream! :blink:

Link to comment
Share on other sites

tu nu aveai sport pe aia neagra ?

255300[/snapback]

 

ba da, dar vreau sa aud motorul, nu toba :)

l-am auzit intr-o zi cand era mecanicul meu in ea si mi-a placut asa de mult incat vreau toba stoc :blink:

 

apropo, as mai avea nevoie de"nasul" din stanga :)

Edited by Luk
Link to comment
Share on other sites

Donez:

- maneta semnal fara BC e46

- bandou bara spate e46 touring fara gauri de PDC (cel de jos pe care se pune parktronic OEM si cred ca se potriveste si la berlina), acesta va fi disponibil de sambata 07.07.2007

Fac inventarul si mai postez.

Va salut.

Edited by florin39
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.