Jump to content

Dezmembrez E36, 316i din 1996.


Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma intereseza bobina de inductie. Eu am un 316 compact din 8'/94. Ar trebui sa fie exact aceasi piesa.

Multumesc!

 

Daca poti da-mi te rog un raspuns astazi.

 

 

Salut Florin,

 

Ar fi bine daca mi-ai trimite o poza cu aceasta piesa (bobina de inductie), nu prea ma pricep la piese de motor. In felul asta as putea sa o identific mai usor.

 

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Am pus alta bobina de inductie si tot nu merge. Cred ca alta e "buba". O duc la "doctor". Dupa cum ma stiu nu cred ca scap prea ieftin.

 

 

Sper sa nu fie ceva grav, oricum, daca ai nevoie de alte piese si te pot ajuta cu ele, te rog sa ma contactezi.

 

Multa bafta,

 

Alex.

Link to comment
Share on other sites

Arcuri spate la ce pret. Ma intereseaza cu tot cu capacele de cauciuc.

 

Din pacate arcurile spate nu mai sunt, s-au vandut deja. Ca sa-ti faci o idee cam cat costa, eu le-am dat cu tot cu capacele de cauciuc la 75 ron/bucata. Erau arcuri normale, nu sport.

 

Daca te pot ajuta cu alta piesa, nu ezita sa-mi scrii.

 

P.S. Am, daca te intereseaza, ambele arcuri fata, sunt ca noi, la 100 ron/bucata.

Edited by Alex '77
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Asa cum am mentionat mai sus, vreau sa scap de masina, imi ocupa mult spatiu.

 

Vand piesele la preturi modice, cu cat se cumpara mai multe repere, cu atat mai mult scade pretul. Mai sunt multe piese pe ea, in general piese de caroserie si mecanica.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Anunt valabil.

 

Caroseria este aproape intacta de la usile din fata pana in spate, cine doreste sa o ia , o vand cu 300 euro. (Toate usile, plafonul, capota portbagaj, podea, stalpi, etc.

 

Repet, masina are an de fabricatie 1997, nu are nici cea mai mica urma de rugina.

 

Alex. 0723.155.416 sau 0746.479.930

Edited by Alex '77
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.