Jump to content

Recommended Posts

Recomand pe caius TM si pe inga , seriosi si de treaba.

 

Cu ce te-au ajutat?

Daca esti curios iti raspund:

 

- de la inga am cumparat interiorul sport de piele

-de la caius am cumparat suspensia sport reglabila

-de la grozadan am cumparat discuri ,placute , brate.

 

Daca mai vrei sa iti raspund la ceva te rog sa ma anunti.

Link to comment
Share on other sites

Recomand e_emu3 pentru montarea climei digitale integral (mecanica si electrica la e36).....sunt foarte multumit de profesionalismul oferit si de modul in care functioneaza clima

 

10+ :twoup:

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Bank_x la anvelope, serios si rapid(man deabia acum am reusit sa le montez)

marius varan corect, om de incredere, i-am facut un comision pe banii mei cu ocazia unei zile de nume si mi-a returnat mai mult decat trebuia

inca eu iti multumesc si scuze pt intirziere....

P.S.dan este un om de cuvint...jos palaria....

Link to comment
Share on other sites

Recomand:

Costinbmw, preturi super bune la repere e36, baiat de nota 20 :twoup:

Dan_316i, om super serios, mi-a trimis banii avans pentru niste jante fara prea multe intrebari, scuze pentru neintelegerile alea Dane, sper ca ma pot revansa eu candva :)

Marius Chifor, preturi excelente, seriozitate maxima, pentru ulei Castrol, el e omul.

Grozadan, tata lor cand vine vorba de preturi la piese originale, de multe ori si la alte piese.

danielboy06, desi am mers pana la mama naibii, a fost un om de cuvant si mi-a vandut o chiulasa perfect functionala, fara defect.

Link to comment
Share on other sites

Recomand:

 

grozadan si claudiubwr pentru piese - am cumparat de la amandoi; ii recomand in egala masura.

afumatu - am cumparat de la el un Nokia 6310i pentru car kit, telefonul comandat de pe ebay prin Bogdan (Ciupanezu) a fost ok, asa cum mi-a spus, fara probleme ascunse

Edited by mihai_antony
Link to comment
Share on other sites

Recomand:zeky,roscatu_m3,razvan-gavan,kruger,marr33,costin_bmw,valy69,kathalin,ingineru,staticxx,michael oameni seriosi si platitori,nu m-au incurcat niciodata,sunt multi carora le-am facut anumite lucrari la masini dar au fost seriosi,pt cei omisi imi cer scuze.
Link to comment
Share on other sites

Sunt destui care au certificate de producător ca să vândă legume ĂŽn piaţă cu acte ĂŽn regulă deşi nu sunt producători de fapt.

Din punctul meu de vedere, tu nu eşti mecanic, nu ai expertiza necesară.

 

Ai un garaj ĂŽn care desfăşori diverse reparaţii, ĂŽnsă ştiu că ai şi oameni angajaţi, nu faci tu cu mâna ta totul.

 

Eu credeam ca e... :)

 

Eu ştiam că nu. :twoup:

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

ROBERT_TAU... Mare OM, mare CARACTER...si...cel mai important...mare MESERIAS :twoup:

 

CITITI TOT...CU ATENTIE...enjoy :)

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...79676&st=20

 

 

nu pot sa cred. A GRESIT DUMNEZEUL MECANICILOR. sunt curios se vor lua ceva masuri ?

In locul tau nu as deschide gura. Si in al 2-lea rand nu cred ca daca am uitat sa strang un amarat de colier se poate numi greseala, de la tine au plecat masinile pe platforma la mine au venit pe platforma.

 

 

apropo de sange in instalatie . daca uiti sa strangi un colier sau o piulita tot greseala se numeste. eu tot pentru o greseala mi-am inchis topicul definitiv la cererea mea daca tot am comis-o.

Link to comment
Share on other sites

ROBERT_TAU... Mare OM, mare CARACTER...si...cel mai important...mare MESERIAS :)

 

CITITI TOT...CU ATENTIE...enjoy :(

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?sho...79676&st=20

 

 

nu pot sa cred. A GRESIT DUMNEZEUL MECANICILOR. sunt curios se vor lua ceva masuri ?

 

A gresi este uman...a fi nesimtit si a jigni pe privat...si chiar in post-uri...nu numai pe mine, cat si pe altii...e divin, tine de ZA GURU Tauras :(

 

Nu cred cĂŁ a crezut nimeni vreodatĂŁ cĂŁ Robert TAU este Dumnezeul mecanicilor sau mĂŁcar vreun mecanic priceput.

 

Cu toĂžii Âştim cĂŁ nu e mecanic.

 

 

Pffff...e bine ca-mi spuneti si mie dupa ce am facut greseala de-a ma duce la el...oricum am aflat eu dupa scurtele vizite :D)

Multumesc bunului Dumnezeu ca n-a fost mai rau :D)

 

"Cu toĂžii Âştim cĂŁ nu e mecanic." :)

 

Nu cred cĂŁ a crezut nimeni vreodatĂŁ cĂŁ Robert TAU este Dumnezeul mecanicilor sau mĂŁcar vreun mecanic priceput.

 

Cu toĂžii Âştim cĂŁ nu e mecanic.

 

Imi pare rau dar de ce vreme ce am acte in regula ca figurez ca mecanic, poate ca sunt. 

 

Sigur, de vreme ce toti incepatorii au carnet...inseamna ca sunt soferi :D Poate ca sunt :punk:

 

Sunt destui care au certificate de producãtor ca sã vândã legume În piaÞã cu acte În regulã deºi nu sunt producãtori de fapt.

Din punctul meu de vedere, tu nu eÂşti mecanic, nu ai expertiza necesarĂŁ.

 

Ai un garaj În care desfãºori diverse reparaÞii, Însã ºtiu cã ai ºi oameni angajaÞi, nu faci tu cu mâna ta totul.

 

Eu credeam ca e... :twoup:

 

Eu Âştiam cĂŁ nu.

 

"Ai un garaj În care desfãºori diverse reparaÞii, Însã ºtiu cã ai ºi oameni angajaÞi, nu faci tu cu mâna ta totul." - OAMENI ANGAJATI ? SCUZE, am vazut acolo doar un baiat...care inscriptioneaza oglinzile cand pleaca Zeus ...care curata EGR-uri...si ce-o mai face, nu stiu. Dar e un om...nu zice oameni ca deja ii creste firma :P

 

E la fel de importantĂŁ ca pĂŁrerea oricĂŁrui alt utilizator al acestui forum.

 

Eu nu stiu cum de-si permite careva sa comenteze ce zice Taurasul

 

@hornetb

bine ca nu ai schimbat amortizoare sau alte piese de importanta mai mare pentru siguranta ta

 

sa te trezesti cu ele montate invers

 

COLEGI...NU FITI RAI, INVATA SI OMUL ACUM...PLUS CA, ROBERT E O MINUNATIE...A-NVATAT ATATEA SINGUR INTR-UN AN...omul se chinuie si incearca sa-nvete pe masinile noastre.

 

Pai daca Taurasul cel Istet invata asa repede, eu ar trebui sa prind treaba in cel mult 6 luni.

Gata, ce mai, hotarata treaba...ia sa veniti la mine sa-nvat si eu pe masinile voastre !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.