Jump to content

Recommended Posts

NU recomand pe Gaby BMW 3. mi`a dat tzeapa cu niste faruri de E39 de la Dectane, produsul Sonar. Acesta spunand ca sunt noi. Da.. dar Dezlipite, se aburesc, ne`etansate corect. iar acum de 2 luni, NU mai functioneaza angeleyes`urile. in plus.. scorul pe masura, 240 Euro.

 

Multumesc.

Edited by ValeriuS
Link to comment
Share on other sites

NU recomand pe Gaby BMW 3. mi`a dat tzeapa cu niste faruri de E39 de la Dectane, produsul Sonar. Acesta spunand ca sunt noi. Da.. dar Dezlipite, se aburesc, ne`etansate corect. iar acum de 2 luni, NU mai functioneaza angeleyes`urile. in plus.. scorul pe masura, 240 Euro.

 

Multumesc.

 

Aduc la cunostinta ca NU este persoana despre care am crezut. cel in cauza tot Gaby se numeste, din acelasi oras Arad, cu un nr de telefon asemanator.

 

Scuze din nou pentru confuzia maxima. Gabi, ma voi revansha, Scuze. Stima :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

cu toate ca o sa moara unii de ciuda, trebuie sa laud si eu un om care mi-a reparat masina distrusa de alt mecanic de pe forum( bmw-utu- il stiti si voi).

este vb de userul B-69-TAU, un om serios si de cuvant care stie ce face si caruia i-au fost inchise toate topicurile, ca de.......sa moara si capra vecinului dupa ce a cazut bmw-utu in dizgratie :D :) :) :twoup: :(

Link to comment
Share on other sites

cu toate ca o sa moara unii de ciuda, trebuie sa laud si eu un om care mi-a reparat masina distrusa de alt mecanic de pe forum( bmw-utu- il stiti si voi).

este vb de userul B-69-TAU, un om serios si de cuvant care stie ce face si caruia i-au fost inchise toate topicurile, ca de.......sa moara si capra vecinului dupa ce a cazut bmw-utu in dizgratie :D :) :) :twoup: :(

Topicurile lui B69TAU au fost inchide la cererea acestuia.

 

si chiar daca nu era asa:

Nu discutati deciziile moderatorilor. Daca aveti comentarii, le trimiteti si discutati cu moderatorii si administratorii prin PM. Sa nu credeti ca va pricepeti mai bine decat noi, la ce e bine si la ce e rau pentru bmwclub.ro.

Deciziile luate de catre moderatori, nu sunt subiect de discutie. Daca totusi, considerati ca nu corespund, sau sunteti impotriva, puteti sesiza acest lucru prin PM doar administratorului. Orice alta cale va atrage dupa sine suspendarea respectivului membru.

Link to comment
Share on other sites

Recomand cu incredere pe B69TAU, sunt client fidel, am incercat mai multi mecanici insa am ramas la el,preturile sunt oke, te ajuta si cu piese daca ai nevoie, reviziile cu ulei original BMW, merita tot respectu, se vede ca pune pasiune in ceea ce face!daca nu postez des asta nu inseamna ca nu urmaresc forumul :) Edited by geve
Link to comment
Share on other sites

Baiat nota 10, mereu punctual si il recomand la oricine. Pana acum am facut urmatoarele la el pe 535d-u meu:

 

- schimb placute frana

- schimb lichid diferential, lichid de frana, lichid servo, antigel

- schimbat curele, role, fulie vibrochen

- curatat galeria admisie , egr si filtru epurator

- schimb bec xenon

- tester

- sablare oglinzi

Edited by dvdcore
Link to comment
Share on other sites

Baiat nota 10, mereu punctual si il recomand la oricine. Pana acum am facut urmatoarele la el pe 535d-u meu:

 

- schimb placute frana

- schimb lichid diferential, lichid de frana, lichid servo, antigel

- schimbat curele, role, fulie vibrochen

- curatat galeria admisie , egr si filtru epurator

- schimb bec xenon

- tester

- sablare oglinzi

cine?

 

PS: maine ma duc si eu la B69TAU ca prea il laudati, sa-mi schimb si eu ichidul de frana :)

Edited by io's
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.