Jump to content

BMW Club Magazine


X X L

Recommended Posts

mi` trecut ceva prin cap acum , de ce nu puneti voi niste adsense ? reclame google mai exact? si noi trecem si dam cate un click pe acolo.

 

 

 

s`a trimis revista si in Arges?

 

 

e frectie ce zici tu acolo cu google adsense...si oricum daca un ip adica o persoana da mai multe clickuri google vede si te sanctioneaza.....si oricum mare chestie nu faci.... iti trafic mare sa faci ceva

Link to comment
Share on other sites

NOTA:

doar 100 doritori pt revista, cu tot cu cele 9 abonamente anuale... :)

 

e drept, nu am calculat colegii din Cluj, care probabil ca vor fi si ei vreo 20... deci putin peste 100 de doritori de reviste !

 

voi sunteti cumva de parere ca proiectul asta are sustinere pe bmwclub.ro ??? :twoup:

 

nu vad deloc comunitatea din Iasi, sau alte orase mari din tara (Oradea, Bacau, Craiova)...

Link to comment
Share on other sites

dupa cum toata lumea stie sau ar trebui sa afle, costurile de redactare si productie pt revista sunt destul de mari si suportate de doar 2 oameni....oare ar fi asa de greu ca membrii clubului sa dea ceva mai multi bani pe o revista?....20-25 de lei vi se par mult?

doar o parere :twoup:

Link to comment
Share on other sites

unora li se pare mult sa se deplaseze ca sa o primeasca gratuit sau sa isi ridice premiile... :twoup:

 

daramite sa mai si plateasca o revista... nu stiu daca asta e solutia potrivita...

 

cred ca totusi cei care deruleaza afaceri pe acest forum sa puna macar umarul la acest proiect, cum deja fac cativa dintre contributorii nostri.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.