Jump to content

Am scapat telefonul in ventilatia de sub scaune


SorinT

Recommended Posts

mi se pare de bun simt ,ca baietii de la fabrica bavareza ,sa puna o sita inainte de gurile de aerisire....masina premium ,ce sa mai... <_<

 

Carcotasule!

 

are dreptate puteau pune ceva acolo, acum am x5 si e ditai gaura si arata total inestetic daca e dat scaunul mai in fata , inainte aveam e34 si era mult mai bine desenata acea zona.

Link to comment
Share on other sites

important este ca a reusit sa-si scoata telefonul din aerisire nu audi vs bmw.

 

Important este ca ,sunt niste incapabili aia de la bmw, ca neamtu nu face asa ceva,mama lui de neamt ,face si el masini premium ,care inghit obiecte personale <_< ...

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Uite aici o poza cu ventilatia de sub scaune de la un e36, nici nu stiam ca exista pana nu am desfacut scaunele de tot.

Normal la pisici daca lasi scaunul jos de tot nu mai intra nici varful la adidas sub el (asta daca stai in spate).

Pana la urma am aflat si eu de unde "batea vantul" prin spate <_<)

Edited by ziemenz
Link to comment
Share on other sites

azi am reusit sa il scoatem dupa mult chin (aprox 2h) cu o sarma otelita cu varful ascutit si curbat. masina cu botul pe o rampa. telefonul e un sony-ericson, care dupa extragere era plin de zgarieturi <_ . asta e bine ca am scapat de grija asta. cu aspiratorul nu a mers si nici bruscarea masinii. apa fost pe conducta>

case solved !

 

next, please ...

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.