Jump to content

Cel mai frumos BMW


nightman

ce model va place ?  

1749 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Detin E34 dar cel mai mult imi place E38 !!! E38 mi se pare cea mai echilibrata masina dpdv al desing-ului, pare sobra si masina serioasa insa micile detalii ii dau valoare acelei masini, nimic exagerat la ea, totul proportionat ff corect, mi se pare masina ideala, daca ar avea si un pret decent de achizitie ar fi cea mai vanduta masina SH din clasa sa, insa esecurile tehnice (2.5 TDi-urile de la H'audi sunt varza , iar benzinarele de la Mertz consuma cu canistra) ale concurentei fac modelele E38 sa isi mentina un pret ridicat pe piata second.

 

Felicitari BMW !!!

Link to comment
Share on other sites

Hohoho nu aveti idee cat de greu mi-a fost sa aleg intre 507 si 328 ... stiu cum arata 507 foarte bine iar cu 328 am si macheta ...si ma gandeam cand la 507 si ma uitam la macheta de 328 din mana mea ...ce sa votez ? ce sa votez ! a trebuit sa pun 507 :) .

Oameni buni...nu uitati CSL-ul anilor 70', Z3,Turboul din 73'... si chiar si e21

post-302-1252010083_thumb.jpg

post-302-1252010148_thumb.jpg

post-302-1252010229_thumb.jpg

post-302-1252010278_thumb.jpg

post-302-1252010298_thumb.jpg

post-302-1252010350_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hohoho nu aveti idee cat de greu mi-a fost sa aleg intre 507 si 328 ... stiu cum arata 507 foarte bine iar cu 328 am si macheta ...si ma gandeam cand la 507 si ma uitam la macheta de 328 din mana mea ...ce sa votez ? ce sa votez ! a trebuit sa pun 507 :) .

Oameni buni...nu uitati CSL-ul anilor 70', Z3,Turboul din 73'... si chiar si e21

 

Ei da suntem doi acum cu 507.

Am mai spus nu aveam loc sa trec toate modelele. Care au fost mai asemanatoare nu le-am mai bagat. Specificati voi si/sau votati cu "altele".

Z3 da i-mi place si mie dar tot cabrio mai de femeie i-mi pare mie.E mic rau si prea accesorizat. Totusi frumos este dar scuze asta e parerea mea.

Singurele "decapotabile" de la BMW pe care a-si vrea sa le am sunt 507 (normal e nr1), e92 cabrio ,e46 cabrio si e30 cabrio.

Da tot 356A speedster ramane nr 1 la mine la variante cabrio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.