Jump to content

Cate dieseluri si cate benzinare sunt pe forum?


cristianiorga22

Masina actuala este....?  

556 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pai asta era si ideea la ceea ce am spus eu (ironic vorbind)...... ca in realitate sunt muuuult mai multe dieseluri pe strada decat benzinare, dar pe forum este mai multa pasiune pentru insecte gen 316 sau 318 si din acest motiv sunt mai multe benzinare :lol: .

 

Ce ma amuza pe mine termenii asta "Pasiune","pasionat"... :)

Link to comment
Share on other sites

@Suri dieselul e i prin definitie. Probabil ca stii dar asa, sa fiu si eu carcotas

 

 

@Mircea: Si io m-as stresa daca as conduce un bolid pe "beczina" si n-as putea sa ma tin de un tractoras :)

Pana una alta, incepand de la E46, este unul din cele mai (daca nu cel mai) sportiv motor diesel de pe masinile de serie.

 

In alta ordine de idei e normal sa le vezi in service: daca sunt cele mai multe pe strada nu e logic sa fie si in service?

Link to comment
Share on other sites

In alta ordine de idei e normal sa le vezi in service: daca sunt cele mai multe pe strada nu e logic sa fie si in service?

Asta e ca faza din reclama cu renault clio, greu de prins in service, dar e full de ele, pentru ca sunt cele mai multe. :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.