Jump to content

VAND cauciucuri NOI de iarna sau vara


Recommended Posts

ar fi bine sa treci cateva modele si marimi cu preturi!!! astea ce sunt mai cautate.... in cat timp le livrezi? de pe o zi pe alta?

 

Exemplu ce s-a vindut azi

NOKIAN HAKKAPELITA 4 215/45/17 - 470 RON

Bridgestone LM25 215/45/17 - 485 RON

 

Livrez dupa o zi pe alta. NU sunt importator, am doar relatiile necesare, ofer factura normal. Nu lucrez la negru.

 

Imi este greu sa scriu aici toate preturile, sunt foarte multe modele, pot face discount unui client in functie de volumul care se acumuleaza intr-o zi si atunci pot face cotatia atractiva pentru client. Livram la sediu/domiciliu.

 

Toti cei care au scris in cursul zilei de azi aici vor primi cotatiile in cursul zilei de miine, am avut o problema medicala azi, imi cer scuze.

 

Cu respect,

Gabriel

Link to comment
Share on other sites

205/65/15 iarna ai ceva?

 

Iti recomand NOKIAN NORDMAN2 la 385 RON / bucata. Sunt niste cauciucuri excelente pentru zapada si gheata amestecata cu noroi.

 

Stima,

Gabriel

 

205//55/16 nokian de iarna?

 

NOKIAN HAKKAPELITA 4 la 475 RON / bucata.

 

Stima,

Gabriel

 

205/60/15 vara - conti, goodyear, fulda, nokian ... exclus marci asiatice

 

GOODYEAR HYDRAGRIP - 385 RON

CONTINENTAL CONTIPREMIUMCONTACT 2 I.O. - 545 RON

NOKIAN NRe - 385 RON

Link to comment
Share on other sites

Vreau oferta pentru 225/50/16 sau 205/55/16 4 buc de vara runflat sau daca e posibil contiseal (cu protectie la janta). Merci

 

NOKIAN Z 205/50/16 - 615 RON

NOKIAN NRZi 225/50/16 - 690 RON

 

Stima,

Gabriel

 

205/55/16 Kleber Krisalp sau ceva de genu

 

KLEBER nu am marimile tale. Daca te intereseaza alta marca cu cea mai mare placere.

 

Gabriel

Link to comment
Share on other sites

Dunlop SP Wintersport 3D

Hankook Icebear W440

Continental WinterContact TS830

Goodyear UltraGrip 7+

 

Da-mi si mie te rog pt caucicurile de mai sus pretul. dimensiuni 225/50 r17

 

mersi!

 

Salut pe 50 nu ... pe 45 doar urmatoarele :

 

Dunlop SP Wintersport 3D - 950 RON (pe stoc)

Hankook doar W300 - 790 RON

Continental WinterContact TS830 - 978 RON

Goodyear UltraGrip 7+ - nu

 

Stima,

Gabriel

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca in situatia de fata nu conteaza vremea, ci regulamentul acestui forum :)

Regulile sunt aceleasi pentru toti, nu trebuie sa te consideri tu mai special.

 

Topicul se inchide 10 zile.

 

Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret.

 

 

In cazul in care un vanzator are mai multe produse de vanzare din aceeasi categorie el trebuie sa le posteze pe toate intr-un singur topic.

Tu ai deja 2 topicuri la fel.

 

Repetarea situatiilor de mai sus duce la suspendarea userului pentru o perioada de 30 de zile.

Acesta este ultimul avertisment. Urmatorul va fi insotit si de suspendarea de 30 de zile.

 

10. Redeschiderea topicurilor inchise la MP.

Topicurile vor fi redeschise DOAR la solicitarea initiatorului, in urma unui report trimis DUPA expirarea sanctiunii. Obligatoriu in report se va trimite un link catre topic, altfel solicitarea nu va fi luata in considerare. Este interesul si obligatia vanzatorului sa solicite deblocarea anuntului dupa expirarea sanctiunii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.