Jump to content

Ce varsta au posesorii de BMW


MaQ

  

3148 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest poleposition

esti nebun... eu il schimb in martie anul viitor :lol: fac 30...

 

prima data cand mi-am votat varsta pe forumul asta era 25 sau 26 :) ... jeez 5 ani de bmwclub, nu-mi vine sa cred :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

eu am 24....primul bmw a fost anul trecut, un e46....sssuuuuperb....acum am un e60...si mai superb :) :lol: (se poate spune asa?)

scoala am facut-o pe dacie, apoi am avut un ford monde0 (2003) 2.0tDCi (varza masina, am luat-o noua si a stat mai mult prin service), apoi o solenza (a trebuit s-o luam cand a stat fordul la 10.000 km 1 luna la reprezentanta), apoi un cielo, un astra h, si dupa aia bmw-urile

microbul a intrat in familie prin cumnatul eu (innebunit dupa bavarezi, a primit da la ai mei cadou de nunta un e39, 525d.....), apoi si-a luat el un x5, l-a convins pe taica-meu sa-l copieze, si noi ramasesem singurii care nu eram ”in randul lumii”.......dar acum ma laud, ca am cu ce, domne

Link to comment
Share on other sites

33 anisori (frumoasa virsta :) :) ), primul bmw dupa un mertache din ´89 pe care il regret toata viata :D

am in masina un cd numai cu melodia de mai jos, ma mentine in forma, psihica :lol: :) :D

o sa urmeze un pisic 325, 328 sau chiar M3 ...asa , pentru weekend

m-au gasit cu adrenalina extrem de mica la analize ! :) :lol:

Edited by bolyboly
Link to comment
Share on other sites

Cu riscul de a parea un umor macabru...am conchis, din cele citite pana acum...ca cine a urcat in BMW...in el va muri...dar nu in sensul propriu...ci in sensul ca nu va mai schimba marca asta cu altele :lol:

 

am 32 de ani. recent am achizitionat un e 46 touring 150 de cai. pana acuma am avut masini mai slabe...gen opel kadett din '84, matiz, fiat punto 1.2 60hp :) de cand m-am urcat in bmw si o conduc de 2 saptamani simt ca nu mi-ar mai trebui altceva. acum incep sa-l inteleg deplin pe vanzatorul de la care am cumparat, zicand ca tot bmw va cumpara. respectivul a incercat mai multe modele de masini, peugeot, vw etc. dar ....nici nu se compara :lol: asa ca cred ca si eu (sper) in "BMW voi muri"

Edited by Kiss Zsolt
Link to comment
Share on other sites

Cu riscul de a parea un umor macabru...am conchis, din cele citite pana acum...ca cine a urcat in BMW...in el va muri...dar nu in sensul propriu...ci in sensul ca nu va mai schimba marca asta cu altele :lol:

 

am 32 de ani. recent am achizitionat un e 46 touring 150 de cai. pana acuma am avut masini mai slabe...gen opel kadett din '84, matiz, fiat punto 1.2 60hp :lol: de cand m-am urcat in bmw si o conduc de 2 saptamani simt ca nu mi-ar mai trebui altceva. acum incep sa-l inteleg deplin pe vanzatorul de la care am cumparat, zicand ca tot bmw va cumpara. respectivul a incercat mai multe modele de masini, peugeot, vw etc. dar ....nici nu se compara :) asa ca cred ca si eu (sper) in "BMW voi muri"

 

 

 

doamne fereste, bate-n lemn :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.