Jump to content

Bmw 320i coupe


Razvan Gavan

Recommended Posts

nu ĂŽnţeleg de ce bagi bani ĂŽn maşini pe care apoi le vinzi fără să te bucuri de ele.

si eu m-am intrebat de multe ori asta ..

nu comentez faptul ca bagi bani in masini ci faptul ca am impresia ca nu te bucuri de ceea ce faci, sau la tine bucuria e de scurta durata :)

 

 

ON: nota 10 pt masina

Edited by io's
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

masina din poze arata chiar bine, dar daca o vezi in realitate este intradevar SUPERBA. si interior si exterior. mai rar asa masina intretinuta. felicitari inca o data pt. alegerea facuta si sa te bucuri de ea.

 

Merci mult Mariane! Oricum tu o vei intretine la partea tehnica :)

 

 

la siguranta pe care ti-o ofera o masina in caz de accident te-ai gandit ?

 

Are 2 airbag-uri...si nu are ASC sau DSC. Eu nu sunt teribilist, nu participi la curse si nu fac nebunii cu ea, deci e cam aceeasi siguranta care o ai cand treci strada si da un prost peste tine...

 

Frumoasa, sa o stapanesti sanatos Razvane. Grija mare la cum te dai, ca la oameni e mai greu cu piese OEM.

 

:twoup:)))))))) a mers asta :())) Sa ai grija de 2.8 ca te sparg daca vad ceva urat la ea :D Vezi ca stiu unde stai :))

 

M I N U N A T A....Felicitari! :)

 

Merci mult!

 

 

Intradevar asta arata exceptional,

E46 -le era departe de asta.

 

Bafta multa cu ea, sa trec sa o vad si eu dupa paste!, vorbim

 

Da man, te astept sa ne dam o tura!

 

Maºina e superbã, sper sã te ºi poti bucura de ea În România.

 

Si eu sper la fel. Deja am inceput sa caut o prelata pentru ea. Stiu ca e cam comunista solutia dar nu am garaj si nici vecini normali. Trebuie sa gasesc o solutie rapida sa nu mai stea pisicile pe pisica :D

Link to comment
Share on other sites

Si eu sper la fel. Deja am inceput sa caut o prelata pentru ea. Stiu ca e cam comunista solutia dar nu am garaj si nici vecini normali. Trebuie sa gasesc o solutie rapida sa nu mai stea pisicile pe pisica :)

 

Si eu am avut prelata pe masina pana de curand. Am luat una cu 100RON care a tinut mai putin de un an (initial parea destul de rezistenta). Insa materialul a inceput sa se deterioreze in tot acest timp de la intemperii, efectiv a ajuns sa se sfasie de la o boare de vant. Daca afli pe cineva care confectioneaza sau comercializeaza una care sa fie durabila poate postezi in topic ca sa ma orientez si eu pe ceva care sa tina macar cativa ani :)

Link to comment
Share on other sites

Foarte buna o prelata ,si eu am cumparat una tocmai pt urmatoarele motive..

 

De fiecare data cand spal masina ramane doar o zi curata,urmatoarea zi este plina de praf ..

Plus ca zilnic gaseseam pe masina in jur de 3 sau 4 ''cadouri''de la pasari ..Mor de ciuda cand vad asa ceva pe masina ,am un set de servetele umede in masina ,numai pt ce lasa poasarile pe masina ...

Si nu in ultimul rand am o senzatie de siguranta stiind ca masina este ferita de ochii rauvoitorilor..

 

Am platit pe ea 50e ,este facuta dintr-un material foarte rezistent,care permite in acelas timp aerisirea caroseriei..

Edited by calinbmw2000
Link to comment
Share on other sites

:))))))))) a mers asta :twoup:))) Sa ai grija de 2.8 ca te sparg daca vad ceva urat la ea :( Vezi ca stiu unde stai :D)

:) Unde gasesc aripa de rechin? Cu leduri... :) Cum ii faci interiorul? All black sau mergi pe crem?

Vezi ca prelate profi faceau niste baieti in Balotesti, cum intri din DN1 mergi cam 1 km. pana la monument si vezi un banner pe un gard pe dreapta. Masoara masina si iese ceva frumos. Si-a facut un coleg prelata la IMS si a iesit ca din fabrica.

Edited by bbogdan
Link to comment
Share on other sites

sa inteleg ca boala a fost contagioasa sau aveai de mult microbul(pitzipoance) in sange si nu stiam noi? oricare din variante ar fii m a bucur pentru tine ca ai facut o astfel de alegere si iti doresc sa o folosesti sanatos si fara incidente.

PS....sa speram ca de acum incolo sa iti laude casieritele din petrom si tie masina nu doar lui Krugyboy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.