Jump to content

vand carcase de chei originale pt BMW


Recommended Posts

vand carcase pt cheile originale de BMW modelele din imagine.

 

am 2 modele cu ambele tipuri de lamele exact ca in poza. sunt ok calitativ, identice cu cele originale.

nu trebuie decat sa copiati lamela de pe cheia dvs si sa introduceti placa electronica in ele.

trimit oriunde in tara prin posta sau fan courier cu plata la destinatie (posta 10 ron, fan courier 30 ron).

pt Bucuresti si Pitesti ne putem intalnii in cursul saptamanii sa vedeti cum arata.

 

Pozele sunt reale

 

Pretul 80 ron/buc la modelul pre-facelift si 100 ron/buc la cele diamond

 

am mai multe modele de carcase de chei, pt mai multe informatii va stau la dispozitie:

Mihai 0722 423 928

chei_briceag@yahoo.com

www.RECLAMANEAUTORIZATA.com

post-32222-1273318888_thumb.jpg

post-32222-1273319694_thumb.jpg

post-32222-1273319747_thumb.jpg

post-32222-1273319752_thumb.jpg

Edited by X X L
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

in stoc carcase de: BMW, Opel, VW, Peugeot, Dacia Logan si Solenza, Nissan, Ford, cipuri de chei pt Nissan, Ford, VW.

iar din iulie vor fii in stoc chei originale complete de BMW.

Link to comment
Share on other sites

Dan_316i, cheile sunt ok. daca esti din Pitesti sau Bucuresti ne putem vedea sa le vezi.

Rhaziel, cheile sunt brute, trebuiesc prelucrate la un atelier de chei.

 

 

PS. acum am vazut, esti din Sibiu.

Edited by bmwkey
Link to comment
Share on other sites

se prind pe clips. nu stau de montaj sau mai stiu eu ce chestie.. le vand si atat.. restul faceti ce vreti si ce credeti cu cheile..

luni urmeaza sa plec din tara pt o perioada de timp deci care vreti chei ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Am si eu o intrebare, pentru ca n-am inteles exact cum se inchid. As fi interesat de o cheie diamant, cu lamela dreapta, plina (cea fara taieturi si crestaturi).

Am inteles ca o primesc desfacuta, dupa ce mut componentele din cheia actuala in aceasta, o inchid fara nevoie de lipici sau orice altceva, dar se mai poate deschide ulterior?

Se observa vreo diferenta intre ceea ce vindeti si cheia originala?

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

carcasele cum ti-am spus se clipseaza. cate carcase de genu asta am vazut desfacute aiurea nu stiu ce sa-ti zic. eu carcasele astea nu le-am clipsat si apoi sa incerc sa le desfac asa ca nu vreau nici sa te induc in eroare nici sa iti spun un neadevar. nu stiu cum se comporta clipsurile alea daca incerci sa le desfaci. cel mai bine sa spuna vreun coleg care a facut deja treaba asta.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.