Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

http://autovit.ro/bmw-320-C15035965.html

Pare interesanta dar cam scumpa.

Merita o masina ca asta 11000 de euro, tinant cont ca este antepenultimul model de seria 3?

PS:Ma intereseaza o masina de acest gen dar totusi mi se pare cam scumpa(daca era un 330, 4x4, poate merita)

 

Auzi ca "poate merita"... pai tu ai idee cat e un 330d la km aia de vorbesti asa?

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.h...p;usedCarSeals=

Link to comment
Share on other sites

@vlad1989 si ceilalti care sunteti mai noi, cititi mai in spate, omul ala chiar are numai masini masluite si pregatite de vanzare. adica masina e suspecta e putin spus. nu o da nimeni in paranoia cand da 11-12000 pe o masina second, despre care sa afli mai tz ca nu are km repectivi, sau altele.

 

normal ca exista si oameni cinstiti, dar trebuie cautati bine.

 

 

ei .... nu sunt asa de nou daca observi am de un an contul ideea e ca nu prea postez ci mai mult citesc

si da am citit tot topicul si multe respunsuri personal le consider aberante ca de exmplu cel de mai devreme in care se afirma ca acel e46 combi are 350k hai sa fim realisti la 350k o maisina arata jalnic iar aia nu arata deloc jalnic ma rog poate o avea vreo 250k dar mai mult nu ... e doar o parere nu

 

bafta la toata lumea

Edited by vlad1989
Link to comment
Share on other sites

http://autovit.ro/bmw-325-C14811506.html

Cum vi se pare pretul?

325ci nu s-a fabricat incepand cu 2001?

Kilometrii sunt mult prea putini ca sa fie reali, dar as fi totusi curios cam cati sunt.

Parca era un coleg care afla nr de km la ultima inspectie?

 

 

Eu personal tind sa cred ca km sunt reali ... adica nu vad de ce nu ar fi ? ... e o masina cabrio nu e o maisina cu care mergi zi de zi

 

numai bine

Link to comment
Share on other sites

Masina 90% nu are km reali, mai este un cabrio 330i cu 200k, cam asa estimez si la asta.

Dar parca era un user care putea sa ne spuna cati km a avut masina la ultima inspectie., nu stiu nimeni cine?

Ce spuneti de pret, 8800E din 2000?

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt km REALI in proportie de 99%! Mai ales ca sunt luate din Germania. Cele din Romania, cumparate de la reprezentante, au km mai putini decat cele din vest!

Nu a facut 100,000 km in aprox 10 ani!! Sa fim seriosi!!!

 

da suntem seriosi chiar fuarte seriosi dar totusi sa nu fim paranoici .... dar totusi in general cand un cetatean german isi cumpara o masina cabrio sau coupe aproape sigur mai are o masina de zi cu zi in nici un caz nu e singura masina . Ma rog asta e pararea mea si poate fi gresita dar am umblat zic eu mult prin alte tari dar repet parerea mea poate fi gresita .

 

numai bine

Link to comment
Share on other sites

Cred ca baietii astia de la Cluj sunt mai tari in grafica pe calculator decat in masini: http://autovit.ro/bmw-320-C14827530.html . Daca bine vad jantele alea sunt modelul double spoke 154 de 16'' iar in poze arata minim de 18 - nu am vazut model ca asta de 18... Poate nu stiu eu :twoup: . Ma mai distreaza faza cu pachet crom - pun pariu ca are niste banda trasa pe grila centrala si dunga din bara, ca daca ar avea pacheţel ar trebui sa predomine cromul si lateral - numa ca asta nu-l mai pot pune cu banda lucioasa. Aaa si mai are si geamuri colorate....

Ma intreb cum sta cu km aia 93mii :)

Edited by shimano
Link to comment
Share on other sites

Cred ca baietii astia de la Cluj sunt mai tari in grafica pe calculator decat in masini: http://autovit.ro/bmw-320-C14827530.html . Daca bine vad jantele alea sunt modelul double spoke 154 de 16'' iar in poze arata minim de 18 - nu am vazut model ca asta de 18... Poate nu stiu eu :twoup: . Ma mai distreaza faza cu pachet crom - pun pariu ca are niste banda trasa pe grila centrala si dunga din bara, ca daca ar avea pacheĂžel ar trebui sa predomine cromul si lateral - numa ca asta nu-l mai pot pune cu banda lucioasa. Aaa si mai are si geamuri colorate....

Ma intreb cum sta cu km aia 93mii :)

 

Ma indoiesc ca ei prelucreaza pozele astea. Fac pariu ca sunt luate asa gata mesterite... Nu exista o locatie in Cluj care sa semene cu imprejurimile masinii. Ar fi putut fi iulius mall dar apar cateva cladiri care la noi nu sunt...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.