Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Care dracu liga ma, revino-ti. La un moment dat acum ceva vreme ma uitam si eu dupa masini de 100k, dar mi-am bagat mintile in cap repede, numai asta imi mai lipsea.

 

Mi-am gasit o masina decenta care imi place foarte mult, depinde de vanzator ce o avea in cap ca nu sunt dispus sa platesc cat cere el. Tocmai la mama dracu la Iasi, ies mai ieftin si mai rapid daca ma duc cu avionul.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Ba voi ati inebunit cu totii? Ala imi arata X6, tu ma intrebi de E92. Am zis ca vreau o masina ieftina, 10-11-12k pe acolo, anul asta nu mai e anul masinilor la mine, una ieftina si gata, dar nu cazan obosit. Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Motoru ma oftica, 1.9 JTS 160 cai. Cand o fi sa o vand, o sa ma chinui o gramada, dar masina e foarte frumoasa si are si dotari. La 10k never ever nu o sa gasesc un E90/E60 care sa fie frumos.

 

Vad ca a aparut si Armin, e mare bagabont, si el am aflat ca vrea Alfa 159, poate mi-o fura pana luni. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Pai nu stiu ce ar putea aparea sa aibe si dotari, si aspect, si sa fie masina ca lumea, nu vreuna obosita. Si ma multumeste si la bani, nu e vorba ca n-as dispune ca as putea sa ma arunc si la ceva scump, dar anul asta s-au ivit alte prioritati si oportunitati si nu mai are sens sa tin multi bani intr-o masina scumpa.

 

10k vreau eu, el vrea 11k, dar o dam la pace cumva.

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Motoru ma oftica, 1.9 JTS 160 cai. Cand o fi sa o vand, o sa ma chinui o gramada, dar masina e foarte frumoasa si are si dotari. La 10k never ever nu o sa gasesc un E90/E60 care sa fie frumos.

 

Vad ca a aparut si Armin, e mare bagabont, si el am aflat ca vrea Alfa 159, poate mi-o fura pana luni. :twoup:

ai zis ca nu vrei sa scada mult pretul pana o sa o vinzi.

cu cat crezi ca dai benzinara asta peste 1 an?

Edited by baronu25
Link to comment
Share on other sites

N-am fost niciodata in Iasi. Am stat si m-am gandit ca daca ma duc cu un prieten cu masina, tre sa bag benzina si lui si sa bag si in Alfa, mai tre sa ii dau si o masa ceva, plus ca mergi de te plictisesti, sunt vreo 580 km de la Valcea la Iasi via Bucuresti. Asa ca mai bine ma sui eu frumos pe autocar pana la Bucuresti si iau avionu pana la Iasi, numai ca o sa mor de plictiseala. Numai sa nu ma duc acolo si una sa fie in poze si alta in realitate. :)

 

Plus ca tre sa ii zic nevestei ca o sa iau o masina rosie. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.