Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Cand ai verificat istoric la reprez ce ziceau ca s a intamplat la data aia?

Ai prima inmatriculare in 12.2013 dar in 11.2013 avea 28mii?

 

 

Am verificat mai amanuntit cum sta treaba cu prima inmatriculare si masina de fapt are prima inmatriculare in luna 2 , an 2013 nu luna 12 2013 (greseala a fost facuta de catre serviciu inmatriculari). Din luna 2.2013 pana in luna 11.2013 masina a facut 28k km (asta dupa cum apare la BMW),iar la jumatea lui 2014 a fost adusa in Romania

Edited by Scorpio 82
Link to comment
Share on other sites

Pai ce detalii vrei? Du-te si verifica masina daca te intereseaza.

 

Ma interesa daca o stie cineva. Daca, are informatii mai amanuntite, daca a fost verificata de cineva de pe forum si a gasit ceva probleme.

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

E obosita... Am vrut eu s-o iau anul trecut. Proprietaru e peste :)

 

Proprietarul e inchis, a lasat procura cuiva sa o vanda. Foarte dubioasa treaba, dar oricum masina nu arata ca in pozele de pe autovit. Bara e revopsita urat, aripa dreapta atinsa si sarita vopseaua, capota trebuie revopsita, volanul e ros. Iti explica frumos istoria masinii, daca il crezi e totul ok 😂

Link to comment
Share on other sites

Stie cineva masina asta?

 

http://olx.ro/oferta/bmw-seria-5-ID6aW5I.html

 

As aprecia daca are cineva drum in zona sa o vada; sa nu bat 500km degeaba.

Masina e a unui prieten de al meu, o are de cam 3 ani,el merge destul de putin si nu e genul sa isi bata joc de masina e destul de ingrijita, pachetul M e pus de el.

Link to comment
Share on other sites

Masina e a unui prieten de al meu, o are de cam 3 ani,el merge destul de putin si nu e genul sa isi bata joc de masina e destul de ingrijita, pachetul M e pus de el.

 

 

Multumesc de informatie!

 

Crezi ca ii poti face mai multe poze si sa imi trimiti pe mail? Nu as vrea sa bat drumul degeaba.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Multumesc de informatie!

 

Crezi ca ii poti face mai multe poze si sa imi trimiti pe mail? Nu as vrea sa bat drumul degeaba.

Nu sunt in oras acum , nici macar in tara...oricum masina perfecta de 11 ani nu o sa gasesti, cand am vazut-o ultima data arata ok. Ce stiu sigur e60 cu motorul ala e lesinat si consuma mult...presupun ca sti asta.

Edited by branevl
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Va rog sa ma ajutati cu o informatie.

S-a pus pe E60 in 2004 motorul de 258 de cai? Este vorba de masina asta, nu e "FUUL option", clima nu are, scaunele sunt normale si cred ca sunt cu, comenzi manuale, dar cel mai mult ma atrage motorul.

 

http://olx.ro/oferta...html#da07716082

 

In Romania majoritatea care sunt la vanzare sunt cu motorul de 231 de cai, asa mai bine aleg E39 (poate ma insel aici).

 

Nu. 218 cai are.

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Salut ,

 

As dori sa achizitionez un E87 .. si am dat peste ACESTA.

 

Eu nu sunt din Bucuresti , ma gandeam ca poate il stie cineva , sau daca pretul reflecta ceea ce se vede.

 

Multumesc anticipat!

Modelul asta de motor nu e pacatos? Eu asa retin ca povestea cineva pe forum ca a avut multe probleme cu el.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.