Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Nu trebuie sa ajungi pana acolo, informatiile pot fi furnizate prin telefon sau mail. Trebuie doar sa cunosti pe cineva acolo !

 

In mod normal, informatiile despre intrarile in service si km avuti la acele intrari sunt confidentiale si nu au voie sa le divulge !

 

nimic mai fals! suni la reprezentanta, spui ca vrei sa-ti faca legatura la un departament unde poti verifica istoricul masinii. dai seria de sasiu si iti va spune cati km a avut la ultima intrare in service! daca nu esti proprietar, nu-ti spun ce reparatii a avut masina.. dar nr de km ti-l da toata lumea.. eu personal am sunat pt mai multe masini si de fiecare data mi-au spus exact nr de km.

 

la ce reprezentanta ai sunat ?

Link to comment
Share on other sites

http://autovit.ro/bmw-525-C16082324.html

Il prezinta ca din 2005 si el You Have Selected: 04/2004 E60 525d Sedan M57N Europe Left hand drive N,acum eu sunt curios daca este INDIVIDUAL?

 

e sigur ca lemnaraia nu era disponibila in culoarea aia decat la individual.

dar oricum la faza cu 150 mii km il crede bunica.

mie mi se pare foarte ok masina. si foarte dotata: hud, logic 7, individual, trapa etc.. daca omul spune ca reviziile au fost facute la ab, presupun ca totul poate fi verificat destul de usor. nu mai presupuneti din start ca trebuie sa aiba 2-3 sute de mii de km. daca masina are 6 ani, 25.000km pe an mi se pare acceptabil..

Link to comment
Share on other sites

Si mie mi se pare foarte smechera masina, super dotari.

 

Aparent, proprietarul este userul " NENE " de aici de pe forum, dupa numarul de telefon. Are trecut si la profil ca are 525d individual, si la 57 de ani, nu cred ca e vreun samsar. :twoup:

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

http://autovit.ro/bmw-525-C16082324.html

Il prezinta ca din 2005 si el You Have Selected: 04/2004 E60 525d Sedan M57N Europe Left hand drive N,acum eu sunt curios daca este INDIVIDUAL?

 

e sigur ca lemnaraia nu era disponibila in culoarea aia decat la individual.

dar oricum la faza cu 150 mii km il crede bunica.

mie mi se pare foarte ok masina. si foarte dotata: hud, logic 7, individual, trapa etc.. daca omul spune ca reviziile au fost facute la ab, presupun ca totul poate fi verificat destul de usor. nu mai presupuneti din start ca trebuie sa aiba 2-3 sute de mii de km. daca masina are 6 ani, 25.000km pe an mi se pare acceptabil..

 

tie ti-ar conveni sa dai o masina care noua a fost peste 70 de mii euro cu 14500? chiar si dupa 6ani pe care ii are.

525dA INDIVIDUAL original fabrica

CarbonSchwarz Met.Vopsea INDIVIDUAL

(37 optiuni peste standard)

Link to comment
Share on other sites

http://autovit.ro/bmw-525-C16082324.html

Il prezinta ca din 2005 si el You Have Selected: 04/2004 E60 525d Sedan M57N Europe Left hand drive N,acum eu sunt curios daca este INDIVIDUAL?

 

e sigur ca lemnaraia nu era disponibila in culoarea aia decat la individual.

dar oricum la faza cu 150 mii km il crede bunica.

mie mi se pare foarte ok masina. si foarte dotata: hud, logic 7, individual, trapa etc.. daca omul spune ca reviziile au fost facute la ab, presupun ca totul poate fi verificat destul de usor. nu mai presupuneti din start ca trebuie sa aiba 2-3 sute de mii de km. daca masina are 6 ani, 25.000km pe an mi se pare acceptabil..

 

tie ti-ar conveni sa dai o masina care noua a fost peste 70 de mii euro cu 14500? chiar si dupa 6ani pe care ii are.

525dA INDIVIDUAL original fabrica

CarbonSchwarz Met.Vopsea INDIVIDUAL

(37 optiuni peste standard)

 

depinde de asa multi factori...1. pretul la care a fost achizitionata masina de actualul proprietar, 2. motivul vanzarii, 3. actuala situatie financiara a proprietarului etc etc...sunt convins ca si la 14.500 multi vor considera ca este scumpa. eu unul consider masina asta ca fiind ieftina, daca km ar fi reali si starea tehnica buna masina este un adevarat chilipir. cu dotarile optionale de pe masina asta se mai putea cumpara inca un 520 mai chelios in anul 2004.

Link to comment
Share on other sites

tie ti-ar conveni sa dai o masina care noua a fost peste 70 de mii euro cu 14500? chiar si dupa 6ani pe care ii are.

525dA INDIVIDUAL original fabrica

CarbonSchwarz Met.Vopsea INDIVIDUAL

(37 optiuni peste standard)

 

 

Pai daca asta e pretul pietei? Eu am dat X5 individual la fel ca E60-ul asta, cu pretul pietei, daca stateam sa il vand ca vezi doamne e individual si nou a costat 77k, eram si acum cu el la vanzare.

 

Dupa parerea voastra, cam cat face masina asta din link? Acelasi an aceasi motorizare.

 

http://img818.imageshack.us/gal.php?g=p1030924.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da, este individual, are si DSF un 545i Individual la fel in interior. Mie nu mi se pare urat, e mai iesita din comun. Mie mi s-a luat de negru, crem, argintiu, gri, albastru etc etc.

Daca totul este cum scrie si masina nu are defecte ascunse, este o oferta foarte tentanta!!! In plus (daca este vorba despre colegul de pe forum), sansele ca masina sa fie alergata si "chinuita" sunt mici. Deci, e o oferta excelenta!

Nu uitati ca AICI, pe forum, sunt masini la vanzare mai vechi cu 5 ani decat asta, mai putin dotate (sau dotate aftermarket, din surse .....) si care pleaca de la 10,000 euro!

Voi ce ati alege?

Link to comment
Share on other sites

Nu trebuie sa ajungi pana acolo, informatiile pot fi furnizate prin telefon sau mail. Trebuie doar sa cunosti pe cineva acolo !

 

In mod normal, informatiile despre intrarile in service si km avuti la acele intrari sunt confidentiale si nu au voie sa le divulge !

 

nimic mai fals! suni la reprezentanta, spui ca vrei sa-ti faca legatura la un departament unde poti verifica istoricul masinii. dai seria de sasiu si iti va spune cati km a avut la ultima intrare in service! daca nu esti proprietar, nu-ti spun ce reparatii a avut masina.. dar nr de km ti-l da toata lumea.. eu personal am sunat pt mai multe masini si de fiecare data mi-au spus exact nr de km.

 

la ce reprezentanta ai sunat ?

 

La AB Otopeni sau Baneasa.. nu are importanta.. numerele de tel le gasesti pe net. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Baieti, intr-adevar imi vind masina pentru un E60 Efficient Dynamics. Am tinut la masina asta, mi-a lasat amintiri placute si mi-ar placea sa intre pe mina unuia care sa inteleaga ce este si sa o ingrijeasca. Apreciez priceperea colegilor de pe forum.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.