Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Daca spatiul e problema subliniez ca e39 touring nu e o solutie :)

Am impresie ca litrii sunt masurati cu acoperisul tras. Sau gresesc?

Daca asa este, e clar ca castigi in caz ca ai de carat ceva.

Banchetele la E39 touring sunt rabatabile? La passat CC nu.

 

LE: Kofferraum: 410-1.525 Liter

Edited by bartro2
Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-530-C32307717.html

Canapelele arata bine dar nici 150000km nu prea cred sa aiba.

 

La banii aia mai conteaza? E foarte misto masina, dotari garla..si daca mai bagi 2-3000E in ea, tot e ok.

 

La fel si pt 530i-ul LCI, foarte ok pretul. Ce ma depaseste e culoarea oglinzilor, incerc sa imi imaginez cum arata proprietarul masinii, cum se imbraca si ce fel de imaginatie are de s-a gandit ca ar da bine cu carcasele oglinzilor vopsite rosii, arata de-a dreptul scarbos. De proiectoare nu mai zic nimic, 80% din proprietarii de e60 stau cu ele aprinse si conduc de pe bancheta din spate, cu un sictir aparte si cu mana dreapta intr-o pozitie de dirijor de orchestra. Ce sa facem, E60 deja e foarte accesibil, orice sarac cu 7-8000E isi poate lua "cinciar" :frantics:

Edited by B-490-RZV
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-530-C32307717.html

 

Am intrebat eu vanzatorul de masina de mai sus.E un revanzator care cel mai probabil s-a inteles cu proprietarul anterior cu privire la recuperarea taxei. Initial mi-a spus ca e masina lui. Cand l-am intrebat daca e de acord cu act de vanzare-cumparare la notar cu clauza de nerecuperare a taxei mi-a spus ca de fapt el nu e proprietar pe carte si ca nu stie ce face proprietarul anterior dar ca el are adeverinta si garanteza ca o pot inmatricula fara probleme.

Cand am cerut seria de sasiu m-a pus sa sun la celalt numar din anunt ca el e plecat cu alta masina si raspunde frate lui, dar fratele e plecat si el pentru moment, sa ma inteleg cu el cand ajunge la masina, ca de fapt a fost un schimb etc, etc.

 

Vocea si exprimarea erau tipice unui revanzator care pe masura ce puneai intrebarile nepotrivite devenea mai iritat ajungand inevitabil al repica - la banii astia ce vrei...

Edited by Pharmacistu'
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.