Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Mie nu mi se pare atat de rau, ce are asa taranie? La exterior arata ca un M3 E90, are pana si oglinzi de M3. Evacuarea nu prea i-a iesit, dar in rest.. La interior un abtibild pe bord care e in plus si ala de pe volan, se dau jos in 2 minute.. Mare chestie Edited by Edi91
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mie nu mi se pare atat de rau, ce are asa taranie? La exterior arata ca un M3 E90, are pana si oglinzi de M3. Evacuarea nu prea i-a iesit, dar in rest.. La interior un abtibild pe bord care e in plus si ala de pe volan, se dau jos in 2 minute.. Mare chestie

E chiar sukara masina daca ma uit mai bine.... cine o cumpara se descurca dupa aia sa ii faca rost de aripi :thumbsup:

Edited by bmi_blue90
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

E chiar sukara masina daca ma uit mai bine.... cine o cumpara se descurca dupa aia sa ii faca rost de aripi :thumbsup:

 

Eu zic sa fim realisti,e un 330d din 2006 cu capota si bari de m3, de ce costa 24 de k? la banii astia iti pot cumpara un m3 veritabil!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E chiar sukara masina daca ma uit mai bine.... cine o cumpara se descurca dupa aia sa ii faca rost de aripi :thumbsup:

 

Hai totusi s-o lasam mai moale cu ironiile. Doar am zis ca nu e taranie, arata cat de cat oem nu china style. Nu ma intereseaza cum e redactat anuntul, nu-l citisem.

Daca tu zici ca e "sukara" asa o fi.

Edited by Edi91
  • Like 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Asta nu inseamna ca masina nu are km respectivi.

Tatal meu a facut 40k in 7 ani in conditiile in care merge cu masina si sa-si ia tigari. Ideea e ca orasul e minuscul si pt plimbari a avut alta masina.

 

Reviziile toate efectuate la reprezentanta BMW Autotransilvania Cluj.

 

Daca se verifica si km dintre revizii inseamna 100% ca a dat km inapoi de fiecare revizie nu? :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Asta nu inseamna ca masina nu are km respectivi.

Tatal meu a facut 40k in 7 ani in conditiile in care merge cu masina si sa-si ia tigari. Ideea e ca orasul e minuscul si pt plimbari a avut alta masina.

 

 

 

Daca se verifica si km dintre revizii inseamna 100% ca a dat km inapoi de fiecare revizie nu? :sorcerer:

 

Perfect de acord cu tine. Sunt rare masinile cu un nr redus de km (reali) dar asta nu inseamna ca toate masinile trebuie sa aiba de la 150.000 in sus.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.craiovaforum.ro/vanzari-autoturisme-suv-si-autoutilitare/bmw-320-a-1488722.html

 

da-ti mi si mie o parere despre masina asta, daca face acesti bani, omul specifica la telefon ca nu are absolut nici-o problema tehnica...singura problema ar fi ca nu are un act de identitate, si de asta a scazut pretul la masina, ca nu se vindea deloc, la pretul real...omu' a zis ca se poate circula asa cu ea, si ca se poate inmatricula in bulgaria., deaorece are certficatul de inmatriculare....

 

ce spune-ti masina face bani astia?...posibil si minus 200-300 euro...

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Parerea mea e ca mai bine iti iei un e36 decat un e46 furat :)

 

crezi ca e vb despre asta?....si un e36 nu am nevoie, am deja unul, bugetul pentru un e46 este mai mare, dar m-am gandit ca asta este o oferta buna,

omu' mi-a lasat masina la 1800 prin telefon

 

 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Masina o fi buna, dar ce sanse sunt sa fie vanzatorul cinstit? sincer asta e primul si singurul lucru care imi trece prin cap, ca masina e furata. Da-le dracului de acte, ca daca vrei faci rost de ele mult mai ieftin decat pierzi la pret mai ales ca "nu se vindea deloc".

 

Am auzit o vorba intr-un serial: "A deal will always wait and a fool will always rush in" - o afacere buna va astepta mereu si un nechibzuit se va napusti mereu.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.