Jump to content

Cea mai reusita serie 3


SiloS

Care vi se pare cea mai reusita ?  

357 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
eu merg pe mana lui e46 si asta din cauza ca spatele la e90 e ff nereusit. din ce vad eu si bmw si-a dat seama ca a facut o prostie cu e90 si acuma il schimba (deja touringul o sa aiba stopuri de noul coupe).. coupeul care o sa apara si pe care o sa se faca si noul m3 este CRIMINAL, posibil unul din cele mai frumoase bmwuri.
Link to comment
Share on other sites

Bineinteles , cea mai reusita masina LA DESIGN .

Altfel , bineinteles ca iese castigator E90  :blink:  pentru este cea mai performanta dintre cele enumerate , cea mai sigura , cea mai hi-tech , cea mai scumpa etc .

 

Insa care va place cel mai mult cum arata ...

 

:)

126638[/snapback]

 

e 46 e ultimul bmw adevarat, inainte de era bangle, si asa va ramane in istorie

Link to comment
Share on other sites

LOL LOL, ce-mi mai place aici..... :blink: Incep prin a spune k gusturile nu se discuta si k lumea e facuta pentru a evolua....... Nu se mai fac masinile de acum 10-15 ani, se fac masini pt consum, eu unul (posesor de E90) am stat f mult pe ganduri c masina sa-mi iau, am trecut prim multe marci de masini dar mi-a ramas gandul la E36-le kr l-am avut, dupa kr a trebuit sa aleg intre un Nissan 350z, un E46 coupe si E90. E46 dupa paRRa mea este cea mai reusita din punct de VDR estetic, este FFF sportiva si bine legata :). Din pakte E90-ul e proiectat de un Japonez, dar din kt am studiat eu masina din toate unghiurile....., devine placuta la VDR, chiar si stopurile ................... E92 se apropie mai mult de imaginea dintre E36/E46/si ce ar fi trebuit sa fie E90.....

 

KEEP IT REEAL

Link to comment
Share on other sites

adevarul e ca peste vreo 10-15 ani o sa spuneti la fel despre E90...cel mai reusit model...bla bla...cel mai reusit model din toate punctele d vedere a fost E30...dar de atunci s-au schimbat multe si oricine ar avea bani sa-si cumpere un E90 ar spune acelasi lucru...E cel mai reusit model de departe...si k design interior si exterior...nici nu se poate compara interiorul la E90 cu vreun model anterior...si e ink la inceput ,or sa apara imbunatatiri si la e90 cum au aparut si la x3 (bordul complet din piele...)etc...Sunteti invidiosi...normal k fiecare tre sa-si laude masina....si sa nu uitam k masinile aduse la noi sunt facute pt romania!!!!dupa parerile voastre ar trebui sa fie plin bucurestiul de e30,e36,e46....si ar da faliment bavaria
Link to comment
Share on other sites

Pai, atunci sa se stearga topicul asta si eventual altele asemanatoare... ca este evident ca ultimul model, intotdeauna v-a fi cel mai reusit !

 

Eventual, autorul acestui topic, sa ne lamureasca ce a vrut sa spuna prin titlu: "Cea mai reusita serie 3".

Cea mai reusita ca design, cea mai reusita ca fiabilitate al motorului, cea mai reusita ca interior, cea mai reusita la stopuri etc... ?!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Eu am votat pentru E90 ca marti il ridic de la AB si la plecare imi iau inca o data ramas bun de la E46 meu 330XI (expus acum spre vanzare) care a fost o super masina. Sper ca E90 sa nu ma dezamageasca.

127602[/snapback]

ti-am vazut masinuta - 330xi e46 in parcare la AB: cu numerele inscriptionate pe oglinzi, :blink: , jante pe 17 cu cauciucuri de iarna, etc etc

FAINA FAINA! (cu accent pe prima silaba) bafta la vanzare

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.