Jump to content

Ferrari facut praf de dimineatza


intelinside

Recommended Posts

Am vazut si eu stirea la TV si surprinzator cuvintele "bolid" si "viteza" au fost folosite doar o data, la sfarsitul reportajului, ii sa spus "masina de lux" (parca). Pacat de persoana(careia i sa dat statut social, nush daca era imp) care sa aflat in locul nepotrivit la momentul acela.
Link to comment
Share on other sites

culmea e ca soferul nu era proprietarul masinii... acesta (proprietarul) era plecat din tara... sunt curios daca tipul care a facut praf masina avea voie sa conduca masina si daca proprietarul stia ca masina era la el...:blink:

137092[/snapback]

Intradevar cica nu era Visoiu la volan, ci un var de al lui. Pacat de omu' ala de-a murit.

Link to comment
Share on other sites

Nu toti care beau se urca pe panouri publicitare.De exemplu eu nu am avut accident niciodata baut doar treaz,si rar sunt treaz cum cred ca 30% din soferi au alcoolul in sange cand conduc.Si pe langa asta nu am avut probleme cu politia,adica sa imi dea amenda sau sa-mi suspende permisul niciodata.O "mica atentie" face minuni cu legea chiar daca mergi in maini,si asta in toata tara.O spun din proprie experienta.
Link to comment
Share on other sites

Nu toti care beau se urca pe panouri publicitare.De exemplu eu nu am avut accident niciodata baut doar treaz,si rar sunt treaz cum cred ca 30% din soferi au alcoolul in sange cand conduc.Si pe langa asta nu am avut probleme cu politia,adica sa imi dea amenda sau sa-mi suspende permisul niciodata.O "mica atentie" face minuni cu legea chiar daca mergi in maini,si asta in toata tara.O spun din proprie experienta.

137613[/snapback]

:) :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

Nu toti care beau se urca pe panouri publicitare.De exemplu eu nu am avut accident niciodata baut doar treaz,si rar sunt treaz cum cred ca 30% din soferi au alcoolul in sange cand conduc.Si pe langa asta nu am avut probleme cu politia,adica sa imi dea amenda sau sa-mi suspende permisul niciodata.O "mica atentie" face minuni cu legea chiar daca mergi in maini,si asta in toata tara.O spun din proprie experienta.

137613[/snapback]

 

cu riscul de a-mi lua ban , trebuie sa-ti spun ca daca nu cumva fabulezi sau esti Superman, atunci esti (cenzurat)

sper ca experientele tale sa se rezume la a mitui politisti si sa nu ti le imbogatesti cu altele ce te vor urmari toata viata.

post-2084-1160489805_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

cu riscul de a-mi lua ban , trebuie sa-ti spun ca daca nu cumva fabulezi sau esti Superman, atunci esti (cenzurat)

sper ca experientele tale sa se rezume la a mitui politisti si sa nu ti le imbogatesti cu altele ce te vor urmari toata viata.

137679[/snapback]

Buna asta!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Adica vreti sa spuneti ca voi nu conduceti cu alcoolul in sange niciodata? :blink: Pe cine pacaliti?Nu cred ca nu ati facut-o niciodata dar daca voua vi se pare ceva ciudat asta e.Fiecare face ce il taie capul si pe raspunderea lui nu?Daca voua va e frica ca ramaneti fara permis sau ca faceti nush ce istorie atunci stati in banca voastra ca nu va obliga nimeni sa faceti nimic.
Link to comment
Share on other sites

Nu toti care beau se urca pe panouri publicitare.De exemplu eu nu am avut accident niciodata baut doar treaz,si rar sunt treaz cum cred ca 30% din soferi au alcoolul in sange cand conduc.Si pe langa asta nu am avut probleme cu politia,adica sa imi dea amenda sau sa-mi suspende permisul niciodata.O "mica atentie" face minuni cu legea chiar daca mergi in maini,si asta in toata tara.O spun din proprie experienta.

137613[/snapback]

 

ulciorul nu merge de multe ori la apa .... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Bah tata....faptul ca tu esti dus cu capul si conduci baut...nu inseamna ca si ceilalti fac acelasi lucru!!

Ce faci..mah...daca omori un om?!Iti asumi riscul asta...cine esti tu..sa iei viata unui om..pt ca asa consideri tu ca esti mai barbat!

Link to comment
Share on other sites

Adica vreti sa spuneti ca voi nu conduceti cu alcoolul in sange niciodata? :blink: Pe cine pacaliti?Nu cred ca nu ati facut-o niciodata dar daca voua vi se pare ceva ciudat asta e.Fiecare face ce il taie capul si pe raspunderea lui nu?Daca voua va e frica ca ramaneti fara permis sau ca faceti nush ce istorie atunci stati in banca voastra ca nu va obliga nimeni sa faceti nimic.

137944[/snapback]

chestia asta e atat de slaba incat nu sta in picioare nici pentru un raspuns elaborat.

sa te deplasezi cu taxi costa mai putin decat un ABSOLUT cu RED BULL.

ai grija la "curbe", my friend....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cred ca am gresit forumul. Eu zic sa facem un topic in care sa invatam pe toti cei noi cum sa pacaleasca fiola. God! Din orice, dar din orice poti scapa, dar daca ai omorat un om si erai baut, prima ca te leaga si apoi habar nu am ce suflet ai putea avea sa mai si traiesti cu constiinta curata cand ai curmat o viata pe fundul unui pahar cu vodka! RUSINE!!! :) :blink: :D :bounce: :) :D :)
Link to comment
Share on other sites

Nu toti care beau se urca pe panouri publicitare.De exemplu eu nu am avut accident niciodata baut doar treaz,si rar sunt treaz cum cred ca 30% din soferi au alcoolul in sange cand conduc.Si pe langa asta nu am avut probleme cu politia,adica sa imi dea amenda sau sa-mi suspende permisul niciodata.O "mica atentie" face minuni cu legea chiar daca mergi in maini,si asta in toata tara.O spun din proprie experienta.

137613[/snapback]

Jenant post mai baiatule...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.