Jump to content

inca un F10 pe aici :-)


CNT

Recommended Posts

Daca ziceam ca am fost dezvirginat de hoti in prima saptamana.. uitati aici ce viol in toata regula.

 

si lovitura de gratie

 

Aproape incredibil de ce sunt in stare anumiti hoti.

Banuiesc ca s-a intamplat intr-o noapte; strada neluminata.

Socul :fear: :eek: nu poate fi descris cand ai vazut interiorul :hairy: :dwarf: :wild:

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau pentru cele intamplate :(

 

Totusi, oare daca aveai o alarma ajuta la ceva? Am vazut undeva ceva alarme care au o telecomanda cu display, cand suna alarma masini (sau poate fi chiar pe silent) tie tot iti vibreaza si suna telecomanda. Nu stiu cum functioneaza si care e raza de acctiune a telecomenzi, totusi peste noapte cred ca e ok o astfel de alarma. Alarma o poti lasa pe silent dar tie iti vibreaza si suna telecomanda...

Edited by IonutMarius00
Link to comment
Share on other sites

S-a intamplat pe timp de noapte, insa strada era din plin luminata.

mai mult, cel de-al 2lea bmw pe care l-am vazut in aceeasi stare era parcat chiar pe o strada si mai circulata decat unde locuiesc eu..

Deci nu pot decat presupune ca au fost planificate bine aceste spargeri.

Link to comment
Share on other sites

eu cred ca e medota cu bujie pisata si apoi umezita pe o hartie/celofan , gemuletul ala se sparge foarte greu.

 

si cica sa-ti mai iei bmw nou dotat.. mai bine vechi si chel sau un logan

 

nasol de tot , pacat de masina caci este foarte misto, insa mai nou toata lumea face retrofit la bmw-uri.. asadar , o afacere infloritoare, oglinzile sunt pt cei mai prost cotati infractori.

 

totusi nu stiu de ce ti-au lasat ceasurile, se vand bine si alea , farurile pe led tot asa.. o fi ramas pt alta data..

 

insa ca si intrebare, nu ai alarma la masina !?

ma gandesc ca trebuia sa urle toata noaptea..

 

de fapt daca ma uit mai bine au vrut sa-ti ia si ceasurile , dar le-au spart intr-un colt..

 

886863_967115670022964_7017400764073593337_o.jpg

Edited by Krebs
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Doamne :( imi pare foarte rau. Sa fiu in aceeasi situatie cred ca inclusiv eu m-as simti violat.Ma tot uit la poze si tot nu-mi vine sa cred cat de repede puteau opera ca sa nu fie prinsi? Pana la urma au intrat pe gemuletul ala ca usile nu cred ca le-au putut deschide din interior. Stiu ca nu se deschid cel putin la modelele mai noi. Iarasi ma intreb de ce-au spart gemuletul mic si nu unul mare ? Pt mai putin zgomot ? Singurul scenariu care mi-l imaginez e c-au operat 2 pitici ..un om de inaltime normala nu incape pe geamul ala. Initial vroiam sa zic ca sunt pentru taierea mainilor cand sunt prinsi dar nu...e prea usor si tot noi ar trebui sa-i intretinem. Cel mai corect munca silnica pana la recuperarea intregului prejudiciu cu tot cu daune morale. Ce e acum la inchisoare mai ales in vest mi se pare pension de fete.

 

Multa bafta s-o vezi cat mai repede intreaga si sa te poti bucura de ea. Desi cred ca mereu o sa ai o strangere in spate cum si pe unde o parchezi.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

pe principiul "tot patitul e priceput" voi pune si folie si o alarma mai sanatoasa.

Probabil voi face si upgrade la asigurare.

Parcarea acoperita e prea scumpa.. preturile pleaca de la 120 euro pe luna si nici nu sunt in apropiere.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.