Jump to content

Ciupanezu

Members
  • Posts

    27000
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by Ciupanezu

  1. 1. AratĂŁ mult mai bine aÂşa. :) 2. http://img243.imageshack.us/img243/8356/revizieoa6.jpg 3. http://img380.imageshack.us/img380/4554/restvf9.jpg
  2. 99+ e aceeaÂşi Carrera 100 sub un alt nume. De ce ai rĂŁmas ĂŽn intersecĂžie?
  3. Nu. Am schimbat sondele lambda de după catalizator acum un an. Acum am schimbat sonda lambda de pe galerie. Ăncerc să rezolv orice problemă tehnică ĂŽn cel mai scurt timp.
  4. Eu am trecut de pe 16 pe 18 Âşi nu am avut nevoie de geometrie deci nu cred cĂŁ este nevoie. N-are nici o legĂŁturĂŁ.
  5. Ăn modul manual ai un control limitat, dacĂŁ nu schimbi la zona roÂşie, cutia va schimba oricum. Este foarte confortabilĂŁ Âşi o alegere foarte bunĂŁ pentru o maÂşinĂŁ folositĂŁ preponderent ĂŽn oraÂş.
  6. Telefoanele au aceeaÂşi formĂŁ? :)
  7. EÂşti mai excentric. :)
  8. ÂŞi maÂşinile mai vechi aveau problemele lor. De exemplu, siguranĂža ĂŽn caz de accident.
  9. Acum ĂŽncearcă 99+, vei simţi o diferenţă la fel de mare. :)
  10. ExistĂŁ cazuri particulare. http://img263.imageshack.us/img263/848/tyreswz2.jpg
  11. Va scăpa cu suspendare pentru că vor exista intervenţii. Cei care scapă ĂŽn astfel de cazuri sunt cei cu foarte multe relaţii. Problema este că ĂŽn România, anormalul a devenit normal şi invers.
  12. Opinia publicĂŁ a rĂŁmas nesatisfĂŁcutĂŁ de n ori.
  13. N-are nici o legătură exemplul dat cu situaţia despre care se discută. Când omori un om pentru că ai ĂŽncălcat o lege este mai grav decât atunci când omori un om din pură greşeală. Cu alte cuvinte, când mergi beat la volan cu peste 100 la oră şi mai şi fugi de la locul accidentului, meriţi să faci puşcărie.
  14. MaÂşinile ajunse la dezmembrĂŁri nu sunt din cele mai ĂŽntreĂžinute sau cu puĂžini km. :)
  15. PĂŁi nu mĂŁ intereseazĂŁ cĂŁ este posesor de Ferrari, vorbesc la modul general. Nu este normal sĂŁ omori unul sau mai mulĂži oameni Âşi sĂŁ iei o pedeapsĂŁ cu suspendare.
  16. ĂnĂželeg. Ai mare dreptate. Este aberant ca un litru de ulei 5W-30 sĂŁ coste 90 Ron la reprezentanÞã.
  17. A fugit de la locul accidentului, foarte probabil pentru cĂŁ era beat. PĂŁi va lua o pedeapsĂŁ cu suspendare.
  18. N-am nici o zgârieturã dar nu este relevant. :)
  19. Eu am cumpărat sondă lambda originală BMW de la Augsburg şi piesa avea sigla BMW ştanţată.
  20. http://www.gimarom.ro/ ? :)
  21. Ştiu şi eu anunţuri ĂŽn care se cerea un preţ mic dar asta pentru că display-urile erau zgâriate sau anumite piese erau stricate. Foarte greu găseşti la preţ mic şi ĂŽn stare bună.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.