Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. sunt 2 sub prag care vor fi foarte nasoale si mai mult ca sigur intepenite/ruginite.eu zic sa mergi la un tinichigiu sa ti-o dea jos si sa o puna pe aia noua. iti va fi foarte greu sa o pui la linie din nou
  2. wow arata foarte bine masina :sorcerer:
  3. eu vreau sa vad calificarile prima data si apoi ma pronunt
  4. jon doe cred ca la casele de pariuri podiumul ala are o cota de vreo 100
  5. 8% chiar. regula de 3 simpla.... :sorcerer:
  6. interiorul l-ai pus tu? imi pare rau sa-ti spun dar ala nu e recaro hurricane hurricane arata asa http://mydinanm3.com/images/DSCN0649x1000.jpg
  7. vrea sa vanda si nu stie cat sa ceara pe masina lui nu vrea sa cumpere
  8. alonso e de departe cel mai bun pilot sau daca nu ,e cel putin cel mai talentat, nu are masina nici macar de top 3 si face o treaba foarte buna cu ea.sa nu uitam ca a castigat o cursa cu o masina( pe vremea aia) mediocra in cel mai bun caz rosberg mi se pare inca bun si mai are timp sa creasca nu-l suport de senna , grosjean ala e destul de rapid si talentat dar mult prea necizelat pentru un pilot de f1, daca nu se tempereaza putin in 2/3 ani nu cred ca o sa mai fie in f1
  9. m-am uitat acuma pe autovit , am ramas in urma rau cu preturile scuze de off topic iulian
  10. tare cred ca sefu` are e53 :sorcerer:
  11. sunt foarte foarte multe topicuri despre e36 unde vei gasi toate raspunsurile, foloseste search
  12. cnad ti-a spus mecanicul ca lucreaza bine bujiile?recent sau acum un an?
  13. cum functioneaza trapa asta dubla? poti deschide daca vrei amandoua jumatati deodata sa ramana un ditamai gol? on: frumoasa masina si foarte bun pretul, mai ales ca e face-lift
  14. Viper05

    M3 CSL

    aripile la m3 sunt evazate deci un OEM nu o sa potriveasca nicicum, daca vrei o solutie ieftina poti sa cumperi una after-market CSL look
  15. nu are scanteie doar la turatie? cam imposibil
  16. probabil nu primeste destul aer, filtrul de aer e vechi?
  17. io nu cred ca e pe bune faza, e o schema cum era mai demult alea cu masina de cusut pt 50k euro vine cardan baga povestea , PRESTIDIGITATIE, poate poate se gasesc vreo 5 , 10 care sa apeleze la specialist :sorcerer:
  18. nu am condus astea noi in 8 viteze
  19. bineinteles ca motorul ala de 1.4 are targetul lui in tarile care au descoperit apa calda mult mai repede ca noi asigurarile sunt efectiv usturatoare, mai ales pentru soferii noi diferenta de bani la asigurare intre 1.4 si 2.0 este mare apropo tudy ti-ai luat e36-le 316i la care visai?
  20. cred ca asta e singurul motiv pentru care ma enerveaza automata, in depasiri, trebuie sa apesi pedala cu 1/2 secunde inainte sa vrei sa depasesti
  21. eu din poze nu inteleg care cat costa si ce model e trebuia sa pui model x , pret x dupa care poze apoi iarasi model x etc
  22. 330d ala are butoane de aragaz, pentru mine e de neconceput sa dau 22k pe o masina cheala
  23. bmw viseaza clientela cu venituri medii??? cand un 530d dotat e 100k?????
  24. dar ce au lucrat la masina asta 6 luni de zile?
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.