Jump to content

Manualul cu instructiuni de utilizare


Vadim

Recommended Posts

  • 2 months later...
E mocca , eu am facut pdf ul :D

177958[/snapback]

E bun materialul...dar ce s-a intamplat cu paginile 102-107? :blink: ca si mie tot paginile asta imi lipsesc :) si ma interesa exact raportul diferentialelor de la diferite motorizari...lucru care se afla tocmai acolo :)

@ando, materialul e gratis, numai ca trebuie sa citesti cu atentie trimiterile si rugamintile alea :) din pagina...

Edited by iulian518i
Link to comment
Share on other sites

E bun materialul...dar ce s-a intamplat cu paginile 102-107?  :)  ca si mie tot paginile asta imi lipsesc :D si ma interesa exact raportul diferentialelor de la diferite motorizari...lucru care se afla tocmai acolo  :)

@ando, materialul e gratis, numai ca trebuie sa citesti cu atentie trimiterile si rugamintile alea :D din pagina...

178045[/snapback]

paginile alea nu exista , le am cautat si pe net dar :blink: nu sunt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Scuze de intrerupere. Caut un manual de E 39 din 2000 ( 525d) - daca se poate in romana. Cine are , rog sa ma contacteze. Eu am unul dar in germana, iar la germana sunt beton. Merci anticipat

Am facut un Pdf cu manual de utilizare la e34 , CLICK

Wlf .... pune l la subiecte importante

 

Multumesc

151572[/snapback]

[:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am gasit ceva , tot de la un BMW ist din club , dar e pentru benzinare. As dori pt motorinar (525d). Ma intereseaza sistemul de preincalzire - sirocol. Acolo mai scrie cate ceva despre el. Sau poate cineva, de pe oa alta carte tehnica sa-mi raspunda la intrebari despre el.

 

Bravo... :blink:

187112[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
Bine ai venit...din ce localitate esti?

bucuresti

Stimate Madax Ai reusit sa faci rost de un manual de utilizare in limba romana pt. 525 d an 2000. Tocmai mi-am luat si eu unul si tare mi-ar prinde bine daca as avea in limba romana.Am in germana originalul si am in englewza de pe internet dar pt. model benzina.Daca cumva ai mi-ai face un mare serviciu dac mi-ai trimite : oscar.popa @yahoo.com. Merci

Link to comment
Share on other sites

Cu cea mai mare placere ti-l trimeteam daca il aveam. Nu am decat in engleza pt 528i sau 540i ( cred ca si tu tot pe ala il ai). in schimb am xeroxat o carte in engleza pt. E 39 din 2001. ma mai ghidez cate un pic si din aia. Imi pare rau. daca fac rost de asa ceva ti-o trimit ( numai sa fie in format electronic, nu pe hartie). Stima :blink:

Bine ai venit...din ce localitate esti?

bucuresti

Stimate Madax Ai reusit sa faci rost de un manual de utilizare in limba romana pt. 525 d an 2000. Tocmai mi-am luat si eu unul si tare mi-ar prinde bine daca as avea in limba romana.Am in germana originalul si am in englewza de pe internet dar pt. model benzina.Daca cumva ai mi-ai face un mare serviciu dac mi-ai trimite : oscar.popa @yahoo.com. Merci

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.