Jump to content

Legenda becului rosu!


Mihai Safta

Recommended Posts

Si ala care pleaca impins e fraier. Ar putea sa parcheze masina mereu in panta, chiar daca e la vreo 2 km de casa, si dimineata isi da usurel drumul la vale si nu se prinde nimeni... o sa zica lumea ca e electrica la cat de lin o sa plece de pe loc ;)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

GPL pe BMW e un sacrilegiu, e ca si cum ai avea o femeie top model si o imbraci de la SECOND HAND.

 

"sacrilegiu" este si faptul ca tu ti-ai cumparat un bmw second hand ???

"sacrilegiu" este si faptul ca indivizi care gandesc ca tine au bmw.

Link to comment
Share on other sites

"sacrilegiu" este si faptul ca tu ti-ai cumparat un bmw second hand ???

"sacrilegiu" este si faptul ca indivizi care gandesc ca tine au bmw.

A sa inteleg ca esti cel care merge pe GAZ, nu ai inteles nici tu ideea daca nu iti permiti sa intretii un bmw la adevarata lui valoare mai bine ia un LOGAN si punei GAZ, ala cred ca merge si cu pacura deci nu o sa ai probleme.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

A sa inteleg ca esti cel care merge pe GAZ, nu ai inteles nici tu ideea daca nu iti permiti sa intretii un bmw la adevarata lui valoare mai bine ia un LOGAN si punei GAZ, ala cred ca merge si cu pacura deci nu o sa ai probleme.

 

da, merg pe gaz ! e vreo' problema ? te deranjeaza ?

Link to comment
Share on other sites

Mihai, imi cer sincer scuze ca uneori sunt atat de lenes ca merg la benzinarie doar 1 data pe saptamana... mea culpa :) si acum am becul rosu aprins la X6 dar o sa pun maine ca mi-a fost lene azi sa opresc... o gloaba, ce sa mai :)

Cris, imi cer scuze ca te jignesc dar daca tu la x6 alimentezi doar odata pe saptamana in Bucuresti inseamna ca te duci doar Duminica la biserica.

 

da, merg pe gaz ! e vreo' problema ? te deranjeaza ?

Pe mine nu, dar motorul tau sigur e deranjat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cris, imi cer scuze ca te jignesc dar daca tu la x6 alimentezi doar odata pe saptamana in Bucuresti inseamna ca te duci doar Duminica la biserica.

 

 

Pe mine nu, dar motorul tau sigur e deranjat.

 

stai linistit ca daca era deranjat cu ceva imi ciripea la ureche.

in plus, motorul "deranjat" este al meu ! in concluzie... ce-ti pasa tie de motorul meu ?

Link to comment
Share on other sites

pune si tu o poza cu tine in masina ca poate ne pacalesti si nici bmw nu ai

scuze, sunt la BMW-ul numarul 5 daca nu ma insel dar nu am poza cu mine in nici macar una dintre masini... cica aduce ghinion daca faci poza in masina si nu ai cruce la oglinda... cum nu am cruce la oglinda si nu am avut niciodata (acolo am un CD atarnat ca cica nu ma ia radaru') nu am nici poza...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pune si tu o poza cu tine in masina ca poate ne pacalesti si nici bmw nu ai

 

nu poate sa puna poza cu el si bmw-ul lui pentru ca

are cartela prepay si s-au terminat megabiti gratis din oferta.

cand faci upload iti trebuie viteza mare si el are iphone 6s cu megapixeli multi.

dar nu-i problema ca are becul de la rezervor stins.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

EU ZIC SA ITI IEI UN C3 NEAPARAT SI DA-L DRACU DE BMW :laugh:

Toate ca toate dar vezi ca a doua masina este un C3 1.4i, comparativ cu un 535d e ca si cand ai merge cu un kart prin oras :frantics:

 

Cris, imi cer scuze ca te jignesc dar daca tu la x6 alimentezi doar odata pe saptamana in Bucuresti inseamna ca te duci doar Duminica la biserica.

Ai fii uimit cum a evoluat tehnologia si sunt sigur ca o saptamana la plin inseamna mers zi de zi prin oras si ceva extra, nu de alta dar mie imi ajunge un plin 2 saptamani si ceva,,, si bat orasul dintr-un capat in celalalt zi de zi.

Edited by Gabriel.V
Link to comment
Share on other sites

Prietene ai jignit destul comunitatea.De ce trebuie sa fie unul intotdeauna care judeca pe altii?Vezi-ti frate de masina ta,ai grija de ea si fii multumit cu ea.Nu trebuie sa te apuci tu vorbesti de colegii care merg la rosu sau cei cu GPL.E strict problema fiecaruia.Si eu am numere de Bulgaria.Am acte valabile si am grija sa ma deplasez o data pe an sa mi le refac.Care e problema?Merg cu masina sau cu numerele de pe masina?Cine isi permite sa plateasca mii de lei anual sa tina masina in tara ,bravo lui.Cred ca sunt foarte putini in tara cu motoare mari inmatriculate RO.Si cei care sunt pe RO ,au in acte 1.6 sau 2.0 max,Si asta nu e din "saracie" ci pt ca suntem furati pe fata si cine e baiat destept se descurca cum stie.Limiteaza-te verbal cand mai deschizi vreun topic de genu`.Salutari.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

nu poate sa puna poza cu el si bmw-ul lui pentru ca

are cartela prepay si s-au terminat megabiti gratis din oferta.

cand faci upload iti trebuie viteza mare si el are iphone 6s cu megapixeli multi.

dar nu-i problema ca are becul de la rezervor stins.

 

 

mare lucru, opresti motorul, scoti cheia si s-a stins becul :D

Link to comment
Share on other sites

Toate ca toate dar vezi ca a doua masina este un C3 1.4i, comparativ cu un 535d e ca si cand ai merge cu un kart prin oras :frantics:

 

 

Ai fii uimit cum a evoluat tehnologia si sunt sigur ca o saptamana la plin inseamna mers zi de zi prin oras si ceva extra, nu de alta dar mie imi ajunge un plin 2 saptamani si ceva,,, si bat orasul dintr-un capat in celalalt zi de zi.

nu era vorba de cum merge,ci de faptul ca omul care a deschis topicul are o optiune serioasa:nu am vazut cocalar in ea

Link to comment
Share on other sites

Frustrarea initiatorului topicului este defapt alta: are un e46 si nu isi permite alta mai noua (nimic rau sau gresit in asta), si vazand alte persoane care in opinia lui sunt sub nivelul lui, conducand acelasi model de masina, il enerveaza. In opinia lui ar trebui ca toti sa isi vanda BMW-ul si sa isi ia Logan sau Opel Astra din '97, asta ca sa poata el sa isi arate valoarea in BMW-ul lui... Momentan e eclipsat de "cocalarii" cu BMW cu becul de combustibil aprins, numere de Bulgaria si masini neintretinute.

 

PS: - pentru initiatorul topicului - Decat sa incerci sa ii apesi pe altii in jos ca sa ramai tu sus, mai bine incearca sa te ridici tu, daca te duce mintea.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.