Jump to content

My dream came true


RedCap

Recommended Posts

Hai ca 6GC arata mai bine ��

 

Decat M4?

 

Te-ai plictisit din cauza ca pari sa ti-o permiti foarte usor si nici nu ai cum s-o descoperi din cauza limitelor de viteza.

 

Naiba stie ce m-a apucat. :(

 

Ia-ți din nou moto (după ce ți se dă voie :pardon: ) și nu te vei mai plictisi! :frantics:

 

Asta e o rautate gratuita cu datul voie.

 

Hai sa vedem ce configuratie iti doresti,ai facut vreo simulare ?

 

Nimic spectaculos in materie de interior sau exterior, aceeasi culoare ca la M4 la exterior, cu piele neagra completa la interior si toate optiunile - vederea pe timp de noapte.

Edited by RedCap
Link to comment
Share on other sites

Pana una alta azi am fost cu masina la spalat, la detailer, si am facut si cateva poze.

 

post-896-0-68774800-1433641737_thumb.jpg

post-896-0-00861000-1433641743_thumb.jpg

post-896-0-55155200-1433641748_thumb.jpg

post-896-0-51119000-1433641760_thumb.jpg

post-896-0-69254600-1433641767_thumb.jpg

 

Poze facute de detailer.

 

post-896-0-08357800-1433641935_thumb.jpg

post-896-0-76830200-1433641940_thumb.jpg

post-896-0-95779700-1433641945_thumb.jpg

 

Pana una alta am revenit la sentimente mai bune pentru M4, aman cel putin pana vara viitoare ideea cu M6-le GC.

Edited by RedCap
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Multumesc. Fix la asta ma gandesc si eu de nu vreau nici in ruptul capului sa imi pun numarul pe fata, chit ca as putea sa il prind in banda dublu adeziva, as putea sa il prind in gaura pentru carlig... dar nu si nu, imi asum amenda dar numarul fata tot nu il pun.
Link to comment
Share on other sites

Nu imi poluezi nimic, stai linistit! Eu era sa ma fac praf cu motorul, noroc e putin spus ca am avut, in combinatie cu echipamentul hard core de il purtam am scapat foarte usor.

 

Povestea e simpla, vara lui 2012, dupa o sambata intreaga de alergat motorul, ziua s-a terminat pe la urgente... Poveste scurta, conducator auto face stanga in timp ce eu il depaseam, franez, ma dau peste cap si am duc taras pe asfalt vreo 22 de metri, motorul in stanga, eu in dreapta, nu ne-am intersectat din fericire. Urmarea, rana pe langa rotula genunchiului drept ce a necesitat 7 cusaturi de la frecarea cu drumul a costumului care mi-a taiat pielea pe interior, rotula neafectata, nervi afectati la cotul mainii stangi, cot refacut dupa multa fizioterapie....

 

Buna casca, la cum am aterizat in cap, nu s-a spart, nu s-a desfacut....

 

Motorul care era aproape refacut l-am dat in Ianuarie 2013 cu echipament cu tot, mai am doar o cagula ramasa cred.

 

Am zis Doamne Ajuta ca am scapat cam nevatamat si am incheiat capitolul moto.

 

La mine a facut unul stanga, iar eu veneam din fata lui. 13.5 m saritura in aer ( duoa masuratorile poitistilor ). L-am vandut imediat. La noi in tara daca vrei sa te sinucizi iti iei mobra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.