Jump to content

ce parere aveti de masinuta asta?


Vlad_E30_E46

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

masina e din 2002, in tara din 2005, aprox 60mii km facuti pe tara(160mii sunt toti km), pretul de aprox 16mii euroi, in rest cum o vedeti si voi in poze. este si pe autovit masina.

  ce parere aveti despre masina, pret sau orice alta observatie daca o stie cineva mai bine???

307244[/snapback]

estetic este foarte frumoasa, interiorul de M este superb, km sunt cam multi, dar eu zic ca face banii.acum sa ii faci niste teste sa vezi ce probleme are sau nu are si go for it.

:blink:

Link to comment
Share on other sites

estetic este foarte frumoasa, interiorul de M este superb, km sunt cam multi, dar eu zic ca face banii.acum sa ii faci niste teste sa vezi ce probleme are sau nu are si go for it.

:blink:

307263[/snapback]

160 000 nu inseamna kilometri multi.

Masina arata foarte misto si intretinuta, daca nu are probleme majore face banii.

Edited by Ciupanezu
Link to comment
Share on other sites

Masina e foarte misto, si chiar cred ca are km reali, cel putin interiorul arata foarte bine in poze. Daca esti sigur ca are km reali pretul este foarte bun. Gasesti multe 320d la 10-12 mii Euro in tara, cu destule optiuni si 100 000km la bord, dar exista un MARE "?" la aceste masini. Asta arata bine. Daca o sa o cumperi sa o stapanesti sanatos.
Link to comment
Share on other sites

de stiut, o stie careva?

la bani cum vi se pare?

un tester bun in afara de bavaria stiti sau merg numai la ei?

307265[/snapback]

 

Da, am vazut-o de cateva ori prin VL.

De fiecare data mergea destul de "relaxat" si parea sa fie ingrijita.

Mai multe nu stiu despre ea.

Link to comment
Share on other sites

am inteles ca-i linistit omul si nu se da neaparat la ea, dar ma intereseaza mai mult despre masina: in sensul ca trage, nu trage, ceva incidente, partea mecanica ceva din ce stiti........... eu oricum o testez la sange dar vreau pana atunci sa stiu daca mai e ceva in plus

nu-s hotarat sa o iau, din pricina banilor/km pe tara/an de fabricatie si tocmai de asta vreau sa stiu ce-i cu ea inainte sa vad mai exact la fata locului.

multumesc

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina, arata super ingrijit.

Nu-ti face probleme, si a mea a facut vreo 60k KM in Romania si nu are nici o problema, mai exact probleme are, dar nu de la asta. :blink:

Pretul e un pic cam mare parca, mai negocieaza un pic.

Dar la o prima vedere: pachet M, navi mare, scaune sport, xenon, vad ca are ceva butoane si la optionale, tu stii mai exact ce spune anuntul.

Fa o verificare ca lumea si daca totul este ok, go for it.

Sunt curios totusi de ce are culoarea asta, o fi culoare originala sau este revopsita? Din cate stiu eu nu este culoare originala BMW. Asa ca e bine sa verifici undeva si caroseria, daca a suferit accidente serioase.

Link to comment
Share on other sites

masina e din 2002, in tara din 2005, aprox 60mii km facuti pe tara(160mii sunt toti km), pretul de aprox 16mii euroi, in rest cum o vedeti si voi in poze. este si pe autovit masina.

  ce parere aveti despre masina, pret sau orice alta observatie daca o stie cineva mai bine???

307244[/snapback]

 

E frumoasa,culoarea la fel,optiuni are ... in schimb parerea mea e ca vrea cam mult pe ea ...

Link to comment
Share on other sites

parerea mea:60.000km facuti prin tara chiar inseamna ceva(mai ales daca are si suspensia mai rigida cum ar fi spre exemplu cazul meu si care il consider din pacate un dezavantaj serios pt. asa zisele drumuri de Romania);oricate dotari ar avea este totusi seria 3,nu 5 sau 7 ,deci cred ca pretul este nu mare ci chiar exagerat de mare(nu merita mai mult de 13.000-14.000 zic eu).
Link to comment
Share on other sites

sincer mie personal nu-mi place culoarea, este originala, fara probleme de accident sau ceva, ma dispera km facuti pe tara, nu bate nu are probleme vizibile sau sesizabile cu ochiul si simtul liber, dar tot parca ma seaca ceva(in afara de pretul un pic sarit) si anume parca nu trage cum ar trebui, desi motorul suna foarte bine, fara zgomote puternice, fara rontaituri aiurea fara alte deficiente. in concluzie, la prima vedere masina a parut super si fara probleme sesizabile dar nu ma pot hotari inca si mai ales fara un test complet, autorizat al masinii.

pe de alta parte, mai am o optiune:

525da -2002-EXCLUSIVE EDITION-xenon-piele nappa-navi profesional-160mii km, vreo 50mii facuti pe tara, de 2 ani in tara, cu vreo mie euroi mai sus;

 

ce ziceti despre cele 2 masini? si care pare varianta mai buna?

iar intre augsburg si autotest2000 ce testare ati alege?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.