Jump to content

Suporturi numar personalizate


Remus R.

Recommended Posts

suporti de numere din plastic moale eu am vazut numai pe masinile din germania, la noi nu stiu sa faca cineva, si chiar daca face, tot nu-s ca alea din germania... si eu sunt super pretentios si carcotas iar pentru mine suportii astia sunt "as good as it gets" adica mai bine nu se poate fratilor. vazusem pe net suporti de numere cromate, la 40 ron bucata anul trecut (cum sa ceri atat frate!?!??!!) - ei sa vezi alea ce turcisme nenorocite sunt si cum dupa scurt timp se decojeste tot "cromul" (se gasesc si pe la cora daca nu ma insel)
Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce vor unii de la suportii astia de numere , sunt niste plastice nenorocite personalizate deci nu mai faceti comentarii pentru ca nu isi au rostul , in plus alex_maniacu a facut un ofort pe care nu stiu cati dintre voi l-ar face ...bravo alex_maniacu , pentru primii suporti personalizati cu bmwclub este foarte ok , felicitari inca odata !!! :blink:
Link to comment
Share on other sites

in urma unei mici probleme de comunicare cargus-ul a venit mai devreme :) :) deja cateva colete au plecat spre urmatorii membri:

1.tiberiuenache

2.MaQ

3.parpira

4.avlad

5.Remus Ratiu

6.nazis73

7.user008

8.dimu_bhp

9.Mups@316i (apropo La Multi Ani :) )

10.peperoni_sst

11.costilogin

12.ELF

13.sorin7650

14.bigfoot17ro

15.gp6722

am inteles ca maine sau miercuri vor sosi la destinatie.plata transportului este ~20.5 ron(cu tot cu tva si o taxa de kkt pentru ca sunt persoana fizica :blink: ).i-am rugat sa contacteze telefonic pentru livrare (daca se poate sa tineti telefonul deschis ar fi perfect.daca nu gaseste pe nimeni,coletul se va intoarce la mine si voi fi nevoit sa platesc drumul dus-intors :) ).va rog sa-mi confirmati de primire prin PM sau pe mail.

de indata ce sunt gata si stickere-le trimit si restul suporturilor.

Link to comment
Share on other sites

Am fost acum si le-am ridicat, foarte multumit de ele, mai trebuie sa multumim lui alex pt munca depusa, si pt super ambalajul in care le-a pus, m-am chinuit juma de ora sa le desfac :blink: Excelente. Mai tarziu cand ajung acasa le si montez . :)
Link to comment
Share on other sites

Le-am primit, le-am montat. Multumim frumos, sint excelente.

 

BTW, ca tot se discuta de calitate. Sint identice cu cele pe care le pune AB pe masini, Vesta. Pe fata doar am schimbat bagheta cu scrisul. Ce oameni si astia de la AB. Pentru ca mi s-a rupt vechiul suport la dauna reparata la ei, mi-au pus unul pe fata. In spate nu s-au deranjat. Cand i-am intrebat cica nu mai aveau lol. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Si eu le-am primit azi ...uitasem de ele si era cat pe ce sa-l trimit pe nenea de la Cargus la plimbare ca eu ma asteptam la FunCurier :) ...Suportii mi se par ok pt. pretul lor ...multumim Alex cand esti prin zona treci sa-i udam :) ..sper ca scrisul sa reziste la cat mai multe spalari. Ce chestie am platit mai mult transportul decat suportii :blink:
Link to comment
Share on other sites

Si eu le-am primit azi ...uitasem de ele si era cat pe ce sa-l trimit pe nenea de la Cargus la plimbare ca eu ma asteptam la FunCurier :) ...Suportii mi se par ok pt. pretul lor ...multumim Alex cand esti prin zona treci sa-i udam :) ..sper ca scrisul sa reziste la cat mai multe spalari. Ce chestie am platit mai mult transportul decat suportii :blink:

Au taxat 1kg/set. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.