Jump to content

BMW vs RATB


gbu

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Misto clip. Omu e chiar neglijent dar nu e vina lui ca altii se apropie de un bmw nervos care face cerculete. :) :) Glumesc. Omu e destul de inconstient. Oricum tare faza. Pe mine personal nu ma deranjeaza cu nimic. La mai mare daca nimeni nu a patit nimic. :) :)

68895[/snapback]

 

sa zicem ca erai si tu pe strada, sau sotia ta (prietena ta, copilul tau venind de la scoala) cu masina si facea unul asa ceva in fata ta pe un drum public... tot asa de calm erai? nu te gandesti ca poate unii puteau face accident incercand sa fereasca nebunul... amice, cerculete, linute, etc se pot face doar in zone in care nu e trafic rutier (asta in cel mai bun caz)... consider ca in trafi corice manevra care nu e necesara este periculoasa... in cazul retardului din filmul de la sus in mod klar cerculetzele nu erau necesare... :blink:

Link to comment
Share on other sites

sa zicem ca erai si tu pe strada, sau sotia ta (prietena ta, copilul tau venind de la scoala) cu masina si facea unul asa ceva in fata ta pe un drum public... tot asa de calm erai? nu te gandesti ca poate unii puteau face accident incercand sa fereasca nebunul... amice, cerculete, linute, etc se pot face doar in zone in care nu e trafic rutier (asta in cel mai bun caz)... consider ca in trafi corice manevra care nu e necesara este periculoasa... in cazul retardului din filmul de la sus in mod klar cerculetzele nu erau necesare... :blink:

68905[/snapback]

Ai 100% dreptate. Vorbeau dracusorii din mine. Asa e, este exagerat dar mi-a placut. Ma refer la cerculete nu la situatie sau circumstante.

Link to comment
Share on other sites

Ai 100% dreptate. Vorbeau dracusorii din mine. Asa e, este exagerat dar mi-a placut. Ma refer la cerculete nu la situatie sau circumstante.

68924[/snapback]

 

si mie imi place, de ce sa mint...:blink: mai ales cum a plecat dupa cu fundul fugind in toate partile :)

Link to comment
Share on other sites

eu am vrut sa zic de la inceput ca omu ii complet idiot. adica, ok, recunosc, se stie cu masina. da' da-o dracului de treaba! poate sa-ti iasa faza de 100 de ori si o data sa o scapi si gata. sau mai rau (si mult mai probabil), pur si simplu sa se sperie unu de tine si sa se bage singur intr-un stalp. mi-o placut soferul de pe primul autobuz ca n-a avut nici o jena, nici macar nu cred ca a atins frana :blink:

 

acuma is curios daca se sesizeaza "organele" avand in vedere ca este super publica faza si se vede numarul perfect. bine ca dau altora amenda ca fac 2 cerculete intr-o parcare cu nici o masina pe o raza de 100km.

Link to comment
Share on other sites

eu am vrut sa zic de la inceput ca omu ii complet idiot. adica, ok, recunosc, se stie cu masina. da' da-o dracului de treaba! poate sa-ti iasa faza de 100 de ori si o data sa o scapi si gata. sau mai rau (si mult mai probabil), pur si simplu sa se sperie unu de tine si sa se bage singur intr-un stalp. mi-o placut soferul de pe primul autobuz ca n-a avut nici o jena, nici macar nu cred ca a atins frana :)

 

acuma is curios daca se sesizeaza "organele" avand in vedere ca este super publica faza si se vede numarul perfect. bine ca dau altora amenda ca fac 2 cerculete intr-o parcare cu nici o masina pe o raza de 100km.

68937[/snapback]

Da da vezi sa nu la faza cu organele... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Continuarea maine seara la Antena 1.Cel putin asa s-au laudat.

68950[/snapback]

 

o fost la stiri la antena1? ca eu numa pe net am vazut faza... pai in cazu asta, maine tine discurs basexu, poimaine l-au prins si ia de la 20 to life gagiu' :)

 

oare nu vinde jantele ieftin daca tot intra? :blink:

Link to comment
Share on other sites

si eu as fi zis ca e m3 de la inceput, dar sincer nu ma pricep.... dar parca prea tare a plecat din loc pe final...

 

rotile alea ma omoara incet. in rest, vorba lu' GTR, "daca scapi cu viata dupa experienta asta..."

 

daca imi facea mie asa ceva, treceam cu busu' peste el. faza asta ii ca si glumele porcoase cu subiect religios. razi, dar cu un nod mare in stomac...

 

astept cu interes sa vad interventia organului :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.