Jump to content

BMW E92 coupe


tupeu

Recommended Posts

Masina e f f reusita cand o sa vina poze mai bune caci cam asa arata nu e un secret zilele trecute a fost prezentarea oficiala pentru cei ce lucreaza la BMW iar masina circula pe strada.O sa vina si motoare noi mai ales 335i care are ceva putere si sigur si 335d.Masina va fii la vanzare prin toamna.
Link to comment
Share on other sites

incredibil de nereusita... e de departe cel maiurat seria 3... uitati-va si voi, pe lateral liniile masinii nu au nici o coordonata, sunt complet haotice, fapt accentuat si de bandoul ala drept, iar farurile din spate parca sunt facute pentru vre-un model de smart... asa mici sunt... :blink:
Link to comment
Share on other sites

Mie nu-mi place...mi se pare ca spatele e copiat dupa peugeot 406 coupe.

69318[/snapback]

 

nu poti sa vorbesti de spate... ca ink e "ascunsa". dupa cum vezi sunt lipite stopurile.. si nu se vede...

 

dar cel mai probabil o sa fie ca diferenta intre E36 sedan si coupe.. unde la coupe sunt mai alungite..

 

in poze se vede si la faruri o schimare (mica), parerea mea.

oricum arata klumea...

 

numai bine... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Multi spun ca E90 si E91 sunt urate, mie mi se par cele mai sexy BMW-uri aparute pana acum, si cred ca E92 va fi ceva de vis. La spate deslusesc niste stopuri extrem de sexy, si vad ca si farurile sunt mascate, deci au ceva diferit, cum era si la E46 si EXX (ala coupe, nu stie ce E este). Oricum masina are liniile alea "haotice" foarte frumos puse. :) :blink:
Link to comment
Share on other sites

prima senzatie pe care o am.... e ca se termina cam brusc.

 

dar mi se pare relativa rau faza asta. niciodata nu mi-au placut modele de la bmw nou aparute. intotdeauna am avut nevoie de vreo 2-3 ani ca sa incep sa le apreciez. si le apreciez din ce in ce mai mult. asta probabil din cauza ca la inceput lumea le ia fara pachete sport & jante & stuff...

 

singura care m-a lasat masca a fost e60-ul, pe care l-am vazut din intamplare cu vreo 2 luni inainte sa apara, la Dingolfing in fata la fabrica. Am ramas prost atunci. Cred ca avea ceva pachet M pe ea, ca dup-aia am vazut una in Romania cu jante pe 16 si mi s-a parut nasoala.

 

revenind la e92, mi-ar fi placut sa aiba spatele un pic mai masiv.

Link to comment
Share on other sites

din prima poza daca tai jos luminile din spate arata cum e la Mazda6, nush cum arata din spate ca in restu pozelor sunt mascate.

 

Oricum tot BMW e, ce e diferit e ca bara din fata e prea inalta cu restul masinii, sigur o sa aibe ceva M kit care sa o aduca mai jos

Link to comment
Share on other sites

imi place....coupe`ul e tot coupe :)

70549[/snapback]

 

adevarat graiesti tu omule :)

 

apropo.. cat ai dat pe frumoasa ta(+anu si in ce modalitate ai procurato, dak poti da informatia asta :) ) ? E36 325 :) :blink: :)

mersi

Edited by tupeu
Link to comment
Share on other sites

imi place ca au camuflat si sigla. adevarul e ca greu mi-as fi dat seama ca este bmw. eu tot astept sa dea cineva jos pansamentele alea de pe stopuri. poate imi schimb parerea....

 

acuma m-am prins! au camuflat sigla ca sa nu le-o fure baietii! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.