Jump to content

Comunitatea virtuala BMW din Romania


zixx

Recommended Posts

As dori sa fac o mica prezentare a comunitatii virtuale BMW din Romania.Exista mai multe site-uri dedicate BMW si vi le voi prezenta mai jos.

Facem acest lucru pentru ca am considerat ca fiecare cititor al acestui forum are nevoie de informatie.

Informatii se gasesc pe toate cele trei domenii de mai jos.

La sfarsit fiecare dintre cititori va aprecia cantitatea si calitatea informatiei si se va opri pe domeniul care i se pare cel mai interesant.

 

Fara a mai lungi vorba,iata adresele site-urilor in ordinea in care au aparut(sper sa fie corecte datele)

 

www.bmwclub.ro 14 octombrie 2004

www.bmwclub.ro 1 aprilie 2005

www.site de (cenzurat) 17 octombrie 2005

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...
  • 3 months later...
As dori sa fac o mica prezentare a comunitatii virtuale BMW din Romania.Exista mai multe site-uri dedicate BMW si vi le voi prezenta mai jos.

Facem acest lucru pentru ca am considerat ca fiecare cititor al acestui forum are nevoie de informatie.

Informatii se gasesc pe toate cele trei domenii de mai jos.

La sfarsit fiecare dintre cititori va aprecia cantitatea si calitatea informatiei si se va opri pe domeniul care i se pare cel mai interesant.

 

Fara a mai lungi vorba,iata adresele site-urilor in ordinea in care au aparut(sper sa fie corecte datele)

 

www.bmwclub.ro          14 octombrie 2004

www.bmwclub.ro        1 aprilie 2005

www.site de (cenzurat)            17 octombrie 2005

72571[/snapback]

www.bmwclub.ro mai nou...

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Ce dor mi-a fost de ei.  :)

134457[/snapback]

 

Gicaaaa ! Sa traiesti tata ! :)

 

P.S. Faceti si voi un update la site, la "board" ca astia vad ca au Invision Power Board v2.1.7 si noi avem 2.0.3 :blink:

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
As dori sa fac o mica prezentare a comunitatii virtuale BMW din Romania.Exista mai multe site-uri dedicate BMW si vi le voi prezenta mai jos.

Facem acest lucru pentru ca am considerat ca fiecare cititor al acestui forum are nevoie de informatie.

Informatii se gasesc pe toate cele trei domenii de mai jos.

La sfarsit fiecare dintre cititori va aprecia cantitatea si calitatea informatiei si se va opri pe domeniul care i se pare cel mai interesant.

 

Fara a mai lungi vorba,iata adresele site-urilor in ordinea in care au aparut(sper sa fie corecte datele)

 

www.bmwclub.ro          14 octombrie 2004

www.bmwclub.ro        1 aprilie 2005

www.site de (cenzurat)            17 octombrie 2005

72571[/snapback]

 

 

 

 

Da si mai nou sa mai adaugat unul pe lista

 

www.bmwclub.ro

 

 

daca va deranjeaza asa tare stergetil de tot nu lasati lumea sa fie informata gresit,

eu asa inteleg din primul post la care am dat quote "Facem acest lucru pentru ca am considerat ca fiecare cititor al acestui forum are nevoie de informatie."

deci ori il lasati ori il stergeti si gata.

Edited by vadim_braia
Link to comment
Share on other sites

Hmmm... se inmulteste comunitatea BMW din Romania si asta nu poate fi decat bine pentru fanii si posesorii de BMW-uri.  :blink:

180791[/snapback]

 

 

corect. Monopolul dauneaa grav sanatatii.

Link to comment
Share on other sites

e vorba de libera informare fiecare e liber sa aleaga, din punctul meu de vedere ar trebui sa existe un singur forum, responsabil si corect, fara cenzura, fara posturi sterse si cu libertatea de exprimare, nu am de reprosat nimanui nimic, fiecare e liber sa actioneze asa cum ii dicteaza constiinta, imi pare rau cand vad tot felul de masuri luate alandala dar nu pot sa ma exprim in niciun fel. Timpul va cerne ce e bun si ce e rau, nu decid eu asta sau altcineva, chestia e ca am un spirit constructiv insa orice intentie constructiva a mea este taiata brusc in cel mai destructiv mod posibil. C'est la vie!

 

@Bavaria iti admir obiectivitatea, echidistanta si claritatea in gandire de care dai dovada, nu ti-o zic ca sa te laud ci o zic ca poate mai vad si altii si se molipsesc de calitatile astea, toti vom avea de castigat.

 

Pe forum nu zice nimeni nimic dar pe mess... sunt curios ce ar zice cei in cauza dar ar vedea adevaratele discutii fara inhibitii despre ei si in principal despre deciziile lor, cu siguranta si-ar schimba buna parere care o au despre dansii si ar descoperi la ei lucruri care ei nu le vad dar care din pacate sunt evidente pentru toata lumea. Modestia e o mare calitate!

 

Fara suparari ca nu port pica nimanui ci incerc sa pun un semn ! in sensul de atentie, zic toate aceste lucruri in cel mai constructiv mod posibil. Stima la toata lumea.

Edited by d-rive
Link to comment
Share on other sites

e vorba de libera informare fiecare e liber sa aleaga, din punctul meu de vedere ar trebui sa existe un singur forum, responsabil si corect, fara cenzura, fara posturi sterse si cu libertatea de exprimare,

181468[/snapback]

 

Asta e principiul egalitarist al comunismului care ne-a bagat in (cenzurat) 50 + 17 ani and counting.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.