Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

aham am inteles unde bati! ok daca nu ai nimic cu bandoul meu nu-i bai dar sa stii ca nu caut in cosul de gunoi dupa piese.am crezut ca mai schimba lumea asa ceva si nu era nevoie sa le mai cumpar.eu sunt satul de "reprezentante". :blink: :)
Link to comment
Share on other sites

aham am inteles unde bati! ok daca nu ai nimic cu bandoul meu nu-i bai dar sa stii ca nu caut in cosul  de gunoi dupa piese.am crezut ca mai schimba lumea asa ceva si nu era nevoie sa le mai cumpar.eu sunt satul de "reprezentante". :blink:  :)

305250[/snapback]

 

in caz de accident bandourile cad la datorie primele. Asa ca slabe sanse

Link to comment
Share on other sites

in caz de accident bandourile cad la datorie primele. Asa ca slabe sanse

305254[/snapback]

da dar mai loveste omu' un animal sau o bordura si rupe doar bara nu si bandoul,si se mai intampla ca omu' sa aiba casco,ma intelegi acum? :blink:

Link to comment
Share on other sites

laudarosu-le. Te-ai incordat ceva, vezi sa nu-ti plesneasca un vas de sange. Vila nu ai?

Faptul ca ai un park auto acasa ( cheama-i pe cei de la MTV Cribs, sa-ti vada dacia ), te infunda si mai mult. Asa mandru cum esti, nu ai niste maruntis prin buzunare sa-ti cumperi niste amarate de bandouri??? Daca vrei vino sa le iei de pe masina mea, promit ca nu ma uit si nici nu te bag in puscarie. :blink: :) :) . Apropos , pt ce model de bmw vrei bandourile, asta ca sa stiu ce masina iti las afara din garaj. hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

laudarosu-le. Te-ai incordat ceva, vezi sa nu-ti plesneasca un vas de sange. Vila nu ai?

Faptul ca ai un park auto acasa ( cheama-i pe cei de la MTV Cribs, sa-ti vada dacia ), te infunda si mai mult. Asa mandru cum esti, nu ai niste maruntis prin buzunare sa-ti cumperi niste amarate de bandouri??? Daca vrei vino sa le iei de pe masina mea, promit ca nu ma uit si nici nu te bag in puscarie. :)  :)  :) . Apropos , pt ce model de bmw vrei bandourile, asta ca sa stiu ce masina iti las afara din garaj. hahahahaha

305579[/snapback]

 

 

...

si uite asa ajung sa pierd (fara sa vreau) din ce in ce mai mult timp citind posturi fara continut si valoare... :blink:

pacat.....

Link to comment
Share on other sites

laudarosu-le. Te-ai incordat ceva, vezi sa nu-ti plesneasca un vas de sange. Vila nu ai?

Faptul ca ai un park auto acasa ( cheama-i pe cei de la MTV Cribs, sa-ti vada dacia ), te infunda si mai mult. Asa mandru cum esti, nu ai niste maruntis prin buzunare sa-ti cumperi niste amarate de bandouri??? Daca vrei vino sa le iei de pe masina mea, promit ca nu ma uit si nici nu te bag in puscarie. :blink:  :)  :) . Apropos , pt ce model de bmw vrei bandourile, asta ca sa stiu ce masina iti las afara din garaj. hahahahaha

305579[/snapback]

bai nea' rupere,ia du te tu in lumea ta si vezi ti de jucariile tale,cu caterincile tale ieftine.daca ai fi cine pretinzi ca esti,nu cred ca ai avea ce sa cauti tu la ''donatii'',de fapt kiar asa,de ce ti ai bagat tu nasu pe aci,daca nu vrei sa ti doneze nimeni nimik,ai ceva de donat?.........nu cred.iar faptu ca sunt oameni care au bmw si nu sunt neaparat si plini de bani, cu ce te deranjaza pe tine???oamenii de genu tau imi provoaca scarba!!fara suparare!!

Link to comment
Share on other sites

ai citit ce ai scris acolo? daca eu fac 2 lei, tu cit valorezi? citeste posturile mele toate de azi nu ultimele. Apoi judeca , daca ai cu ce. Te superi ca ....... pe sat. Laudarosul ala a zis s-o terminam, am terminat-o si apoi vine cu parcul auto. Ma frigeau degetele.

 

pt ciupanezu' ------- de acum voi verifica, imi recunosc greseala. ok

Link to comment
Share on other sites

bine ar fi sa intervina un Admin si sa puna capat jignirilor dintre membri,sa aplice "amenzile" de rigoare pt cei care merita. este un forum pt discutii cu si despre BMW-uri,nu sa ne varsam nervii,orgoliile si figurile de toate genurile. daca vreti sa va rezolvati conflictele intalniti va face to face si discutati,aici oamenii cauta si ofera. o zi buna tuturor.
Link to comment
Share on other sites

laudarosu-le. Te-ai incordat ceva, vezi sa nu-ti plesneasca un vas de sange. Vila nu ai?

Faptul ca ai un park auto acasa ( cheama-i pe cei de la MTV Cribs, sa-ti vada dacia ), te infunda si mai mult. Asa mandru cum esti, nu ai niste maruntis prin buzunare sa-ti cumperi niste amarate de bandouri??? Daca vrei vino sa le iei de pe masina mea, promit ca nu ma uit si nici nu te bag in puscarie. :)  :)  :) . Apropos , pt ce model de bmw vrei bandourile, asta ca sa stiu ce masina iti las afara din garaj. hahahahaha

305579[/snapback]

:) :) :blink: tare ne-am mai distrat!

Edited by roger
Link to comment
Share on other sites

bandoul ca bandoul, dar unii chiar isi repara masinile cu piese uzate din donatiile astea de cacao si apoi le posteaza la vanzare. Ti-ar conveni sa cumperi o asemenea masina? Ai vazut ce scrie sus pe pagina? '''''''Pt placerea de a conduce '''''' Ce sa conduci? o masina din bucati uzate????  Daca ne mandrim si ne fudulim ca iubim masina asta ( si oricare alta ) , hai sa-i dam piese bune, sa-i facem reviziile la zi, etc. Eu unul sunt pe acest forum ca pasionat de marca BMW , nu sa caut prin cosul de gunoi al altora dupa niste piese care uneori sunt accesibile oricui.

Pun piese noi si conduc linistit. Siguranta pe primul plan. ( Ma refer in plan general nu la bandourile lui Roger )

305244[/snapback]

 

 

Omul asta are pe undeva dreptate

 

MuadDib , fara suparare dar cred ca ai facut un mic abuz. Si celalalt l-a provocat.

 

In fine...... are cineva cauciucurile de pe butoanele de la navi mare de donat?? Ale mele arata jalnic si nu prea am gasit din cautarile mele

Link to comment
Share on other sites

:)

Omul asta are pe undeva dreptate

 

MuadDib , fara suparare dar cred ca ai facut un mic abuz. Si celalalt l-a provocat.

 

In fine......  are cineva cauciucurile de pe butoanele de la navi mare de donat?? Ale mele arata jalnic si nu prea am gasit din cautarile mele

306418[/snapback]

 

Bai fratele meu, nu am vrut sa ma bag, desi, dupa cum spunea un coleg mai sus, ne irosim timpul cu prostii fara continut.

E treaba fiecaruia de unde isi repara masina si cum, doar e masina lui.

Daca tot te lauzi de bani, asa, in general, nu neaparat rupere, ia-ti masina noua si esti asigurat ca e cu piese noi.

Ca sa nu mai spun de stupiditatea de a crede ca niste bandouri conteaza de unde sunt. Mai verificati si voi cat cer baietii de la BMW pe niste chedere amarate (care de altel se mai si lasa si atarna, fara sa le faci nimic, cazul meu) si dupa aia mai discutam.

Nu-mi spuneti ca daca data viitoare imi iau chedere de la dezmembrari, asta inseamna ca e ceva in neregula cu masina de care am grija mai mult decat de prietena/sotie.

 

Si daca vrei lamuriri in legatura cu "abuzul" facut de moderator, te rog sa intelegi ca nu e normal sa:

1. Incepi sa te iei de oameni ca vor anumite piese, asta nu arata decat ca vrei sa te bagi in seama

2. Creezi offtopic fara sens, nici unul din posturile acelui user nu ajuta un alt user

3. Incarci forumul si spatiul cu tampenii, cand cineva va da search sa caute rezolvare pe o problema reala, sta sa citeasca toate tampeniile

4. Incepi sa-ti dai cu parerea in legatura cu puterea financiara a altora

5. Te crezi superior pentru ca ai putere financiara (de obicei cei care fac asta se bazeaza pe parinti :) )

6. Te crezi superior pentru ca esti bucurestean, ce nu as mai da eu (si cred ca nu sunt singurul) sa locuiesc in Timisoara...

 

LE: 7. Sa sustii idea furtului de la alti posesori de BMW.

 

Si mai LE, pt ca m-am suparat, si vorbim de avutie aici si piese noi si originale, da?:post-2100-1194035038_thumb.jpg

 

In concluzie, cainele moare de alergatura si prostul de grija altora, iar voi imi faceti spam pe inbox gratuit. :blink:

 

Ca sa incheiem acest conflict, ii propun lui Rupere sa-i cumpere el bandouri originale si noi omului, ca am inteles ca dispune de banii necesari, in acest fel chiar aducand un beneficiu acestui forum si topicului in sine. :)

Edited by SirAvalon
Link to comment
Share on other sites

Va rog eu, haideti sa terminam, ca nu are sens! Pur si simplu e aiurea sa tot citesti topicul si sa constati ca discutia duce aiurea.

 

Cine are bani sa dea pe piese noi si originale, nu are decat sa o faca. Cine e mai sarac, asa ca mine, se orienteaza cum poate. Si aici fiecare apreciaza in functie de buget, in ce categorie se incadreaza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.