Jump to content

O veche problema auto,suspensia...sport


Recommended Posts

Mario,omule...de ce nu vrei tu sa intelegi o chestie,nu mai sta pe topicurile mele,inseamna ca tu esti interesat de asa ceva,uite eu de ale tale nu sunt interesat,nu-ti place ce scriu,ti-am mai explicat exista varianta cu ignore,sau simplu,te duci pe alte topicuri,devi insuportabil crede-ma,incepi sa faci pe interesantul pe topicul meu ca si cum altceva nu ai de facut,am un coupe 320i e36 luat in octombrie 2008 pe care al am si in prezent,punct,referitor la poze,zilele astea o sa pun poze,salut.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu cred ca are dar nu vrea sa puna pozE, cine stie cat de inalta e si lui tot joasa i se pare!!!!

 

 

P.S. e vorba de acelasi bogdy din povestea TATA URS????

El e

:))

S-a sters topicul... :)

Da s-a sters ca am vrut sa mai citesc odata si nu am putut. Cat am putut sa rad la faza cu TATA URS!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Poze cu masina,o sa fac zilele astea,o sa spuna unu si altul ca de cand spun asta,ok,o sa pun 2-3 poze sa se vada cat este de joasa,adica cum o consider eu,nepractica,nu vreau sa pun poze si sa-si de-a 20 cu parerea ca ai trebuiesc nu stiu ce jante,sau nu stiu ce stopuri,putin imi mai pasa sincer,arcuri imi trebuiesc,atat,restul nu mai ma intereseaza,sa infloresca toata de rugina,oricum este ultima masina de acest gen.

 

Facem schimb pe schimb?

 

http://vatavu.files.wordpress.com/2008/03/12_cal.jpg

 

Un cal, dar e frumos. :)

Link to comment
Share on other sites

Ce copii sunteti unii dintre voi,parca traiti cu capul in nori unii dintre voi,uite gesturi de copii....,sa inceput sa se puna poze cu masini de teren,eu cand am zis de o masina normala ca toate cele din trafic,unii asta inteleg,oricum tare as fi dorit sa-mi vada nervii cand ma duc la Mall sau oriunde in oras,vreau sa parchez si trebuie sa ma dau jos sa apreciez distanta fata de bordura,acele momente as dorii sa le am si cand posteaza unii tipi care traiesc doar in lumea NFS,acesti gen de tipi traiesc intr-o alta lume,pt. acei tipi,vreau sa va intreb,ce va place prieteni la o caricatura din aia cu borbet,brok,bbs 2,chiar asa va incanta cand treceti pe langa o scoala generala si va apreciaza niste scolari naivi?ti-ai pus bbs 2 da?ai lasat-o mai jos la garda,bun care este avantajul pe langa unu cu un e36 sedan 316i?sau pe langa un Passat?care este diferenta,s-o stiu si eu,a da, va apreciaza gradinita si scolarii atat,bun alta categorie de oameni care sunt?castigati mai mult respect sau cum?sincer,cel mai mult imi pasa de mine ca doar eu stiu cati nervi am cu o asfel de masina,restul sa va certati cu lumea in trafic,injuraturi,hai gata ca nu ma ajuta nimic polemica asta cu cativa tipi care traiesc in alta lume,eu tot nervi imi fac cand intru in trafic cu masina,tot disconfortul eu al simt.
Link to comment
Share on other sites

ce te retine s-o vinzi?....esti penibil cum te plangi de un lucru...frate, nu e buna? vinde-o.....tie cred ca-ti place sa fi chinuit ba baiete si de aici ma bagi la idei :twoup: :) :) Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

Pai sunt mai multe diferente intre o masina joasa si una inalta.

Din cate stiu eu le place la femei, de asta am lasat-o jos.

 

 

Da mi-a spus mie cineva ca ar mai fi: stabilitate sporita si aspect mai placut, agresiv...

Link to comment
Share on other sites

Ce copii sunteti unii dintre voi,parca traiti cu capul in nori unii dintre voi,uite gesturi de copii....,sa inceput sa se puna poze cu masini de teren,eu cand am zis de o masina normala ca toate cele din trafic,unii asta inteleg,oricum tare as fi dorit sa-mi vada nervii cand ma duc la Mall sau oriunde in oras,vreau sa parchez si trebuie sa ma dau jos sa apreciez distanta fata de bordura,acele momente as dorii sa le am si cand posteaza unii tipi care traiesc doar in lumea NFS,acesti gen de tipi traiesc intr-o alta lume,pt. acei tipi,vreau sa va intreb,ce va place prieteni la o caricatura din aia cu borbet,brok,bbs 2,chiar asa va incanta cand treceti pe langa o scoala generala si va apreciaza niste scolari naivi?ti-ai pus bbs 2 da?ai lasat-o mai jos la garda,bun care este avantajul pe langa unu cu un e36 sedan 316i?sau pe langa un Passat?care este diferenta,s-o stiu si eu,a da, va apreciaza gradinita si scolarii atat,bun alta categorie de oameni care sunt?castigati mai mult respect sau cum?sincer,cel mai mult imi pasa de mine ca doar eu stiu cati nervi am cu o asfel de masina,restul sa va certati cu lumea in trafic,injuraturi,hai gata ca nu ma ajuta nimic polemica asta cu cativa tipi care traiesc in alta lume,eu tot nervi imi fac cand intru in trafic cu masina,tot disconfortul eu al simt.

 

O sĂŁ ĂŽnnebuneÂşti ĂŽn stilul ĂŁsta.

Vinde-o Âşi ai rezolvat problema.

Link to comment
Share on other sites

De vandut e cam greu desi mi-ar surade ideia,dar iau destul de putin pe masina,cam la 2800 eu cu aceasta suma sau chiar 3000 ma-si incadra la o Solenza Scala cam din 2004 cu km putini,iar pe amaratul asta de bmw sunt constient ca iau un pret destul de mic,defapt este si perioada asta nasoala,dar la suma de 2800 eu, cea mai buna masina ar fi o Solenza Scala,iar pt. Ronin,man ai o parere gresita...eu tin sa te anunt,ca 90% din persoanele de sex feminin care au mers in e36 au considerat-o o masina nepractica,ciudata,neconfortabila,neaccesibila,tu te referi la pitipoancele alea de 16 ani naive,o tipa calumea cu o functie nu apreciaza o jarca de bmw baraitoare care zdruncina la toate denivelarile,dar prefer Solenza oricand pt. asa ceva,iar ca aspect,iti doresc sa ramai tu cu aspectul masinii agresiv si mai mult sa te uiti la ea si sa te simti tu ca esti mai ''presus'' decat unu cu un Passat care daca as punea mintea lua 4 masini de care iti plac tie,asa ca te rog lasa-ma pe mine,ramai in lumea ta si cu gandirea ta,iar eu cu a mea.
Link to comment
Share on other sites

Tin sa te contrazi cu cateva chestii:

 

1. Din pacate nu prea am luat contact cu tipe cu functii, tu probabil la "meseria" ta de "psiholog" ai luat.

Nu contest, nu este practica, dar este comfortabila si cine a vazut-o a apreciat aspectul agresiv si tinuta joasa si fete si baieti.

2. Cu banii care i-am dat pe masina imi luam 2 passaturi.

3. O jarca de bmw baraitoare poate ai tu, te sfatuiesc sa dai un click pe link-ul din semnatura si sa te convingi ca nu este cazul masinii mele.

4. In trafic nu ma simt mai presus decat nimeni, toti suntem diferiti, avem nevoi diferite de la o masina.

Ex, tata putea sa-si ia o masina premium noua, dar a preferat sa ia o jarca de Cruze pt ca nu are nevoie de mai mult de la o masina.

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

De vandut e cam greu desi mi-ar surade ideia,dar iau destul de putin pe masina,cam la 2800 eu cu aceasta suma sau chiar 3000 ma-si incadra la o Solenza Scala cam din 2004 cu km putini,iar pe amaratul asta de bmw sunt constient ca iau un pret destul de mic,defapt este si perioada asta nasoala,dar la suma de 2800 eu, cea mai buna masina ar fi o Solenza Scala,iar pt. Ronin,man ai o parere gresita...eu tin sa te anunt,ca 90% din persoanele de sex feminin care au mers in e36 au considerat-o o masina nepractica,ciudata,neconfortabila,neaccesibila,tu te referi la pitipoancele alea de 16 ani naive,o tipa calumea cu o functie nu apreciaza o jarca de bmw baraitoare care zdruncina la toate denivelarile,dar prefer Solenza oricand pt. asa ceva,iar ca aspect,iti doresc sa ramai tu cu aspectul masinii agresiv si mai mult sa te uiti la ea si sa te simti tu ca esti mai ''presus'' decat unu cu un Passat care daca as punea mintea lua 4 masini de care iti plac tie,asa ca te rog lasa-ma pe mine,ramai in lumea ta si cu gandirea ta,iar eu cu a mea.

 

ai terminat clasa a 1 a ?

 

dupa ce ca esti in halul asta nici nu vrei sa te schimbi

 

te rog incearca sa nu mai intrii pe forum, incearca sa uiti de el

Link to comment
Share on other sites

De vandut e cam greu desi mi-ar surade ideia,dar iau destul de putin pe masina,cam la 2800 eu cu aceasta suma sau chiar 3000 ma-si incadra la o Solenza Scala cam din 2004 cu km putini,iar pe amaratul asta de bmw sunt constient ca iau un pret destul de mic,defapt este si perioada asta nasoala,dar la suma de 2800 eu, cea mai buna masina ar fi o Solenza Scala,iar pt. Ronin,man ai o parere gresita...eu tin sa te anunt,ca 90% din persoanele de sex feminin care au mers in e36 au considerat-o o masina nepractica,ciudata,neconfortabila,neaccesibila,tu te referi la pitipoancele alea de 16 ani naive,o tipa calumea cu o functie nu apreciaza o jarca de bmw baraitoare care zdruncina la toate denivelarile,dar prefer Solenza oricand pt. asa ceva,iar ca aspect,iti doresc sa ramai tu cu aspectul masinii agresiv si mai mult sa te uiti la ea si sa te simti tu ca esti mai ''presus'' decat unu cu un Passat care daca as punea mintea lua 4 masini de care iti plac tie,asa ca te rog lasa-ma pe mine,ramai in lumea ta si cu gandirea ta,iar eu cu a mea.

 

Pune odata poze cu masina ca de 1 an ne tot promiti...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.