Jump to content

O veche problema auto,suspensia...sport


Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu serios vorbesc ... aflam unde sta ,si mergem in fata blocului la el cu 10 -e36 :))) si sa-l invitam la un cico. Eu imi doresc tare mult sa-l vad in realitate,si daca tot asa sustine ce spune si aici pe forum,ca eu nu cred ca are o asa mare ura pt e36, eu vreau sa ma conving. Pana ce nu vad ,nu cred.
Link to comment
Share on other sites

Ma baieti aveti grija ca astia umbla cu pistoale, nu va jucati .............e treaba seriosa , va uda de nu va vedeti mai si raciti pe acolo :) :)

Pistoale cu apa ca alea cu bile sunt peste nivelul lor !! :twoup:

 

Astia sunt "mafioti" de second hand!!

Link to comment
Share on other sites

Ce copii sunte-ti unii dintre voi,ce gandire,iar voi va luati dupa acest user care nu are ce face si vrea sa faca pe interesantul,de pune poze de pe un site,din cate am observat vechi de 4 ani de zile si comentati aiureli peste aiureli,situri din acelea cu pustime,cu fel de fel de oameni,gasiti pe net o groaza,pe mine in prezent nu ma caracterizeaza asa ceva,nu sunt''baiat de cartier'',nu ascult manele,dar o sa vb. cu un moderator ca eu nu mi-am permis pana acum sa fac sau sa contribui la glume de genul asta si idiotenii pe topicul unuia de pe acest site,cand am gresit ma sanctionat,asa doresc si acum cu cel care nu respecta regulile sitului,daca doriti poze este un topic separat la o anumita sectiune de pe site,vb. de poze cu anumiti useri de pe acest site,dar nu pe un topic ce subiectul este cu totul si cu totul altul.
Link to comment
Share on other sites

Calinbmw,noi doi am mai avut discutii,nu prea ne placem,asa ca te rog sa-ti vezi de ''bijuteria'' ta,este asa simplu sa ne evitam incat nu realizezi,avem aceleasi masini,aceleasi motoare,dar pareri atat de diferite,asa ca.....
Link to comment
Share on other sites

Citez din ce a scris bogdy:

 

Da ma Dumy lui dl. Doru adica ''taticul e30'' din Pitesti nu la incantat niciodata masinile astea noi de acum 2004 2005 cu tehnologie ultra moderna lui i-a placut masina salbatica,singuratica,personalizata,cu prezenta scenica,sa shocheze tu crezi ca daca ai aduci in curtea casei lui un Golf 5 nou nout cu folie pe scaune si daca ai pu-i conditia sa nu al vanda cred ca ti l-ar inapoia ca....de ca in melodia cu Mafia......, Golf 5 au multi sunt mii este ca si cum am f....e toti aceiasi p......a...

 

Aha bogdyy... deci stiai de melodia asta inca de acu' ceva ani !

Si crede-ai in ea ! Ce s-a intamplat de te-ai abatut de la calea cea buna si ai luat-o pe... drumuri de tara (ca sa nu zic "aratura") ?

Uite, Ciupanezu a spus ca s-a desteptat (gura pacatosului... :D ), dar la tine bogdyy unde e credinta ? :) :) :( :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Deci sunt nevoit sa apelez la un moderator de aici sa inchida topicul,ma enerveaza niste useri,care tot o tin una si buna,asa in plictiseala,nu vorbesc de userii care dau explicatii concrete, glumesc frumos,sunt multi care imi plac cum gandesc,dar vb. de useri cum este Sax,mai este unul Zeky,alde' oameni din astia care nu stiu sa aprecieze confortul unei masini,stilul si alte aspecte practice,ei stiu talpa,stabilitate in curbe,forja,reparatii,mecanici si tot asa,eu de aceia as dori sa se inchida topicul,gata am inteles,voi vedea ce voi face cu masina....,salut.

 

 

M-ai dezamagit total, voi fi nevoit sa te privesc cu alti ochi de acum inainte...si daca-ti spun ca nu am facut un cerculet niciodata cu masina mea, ma crezi? :) ......ti-am spus si-ti repet SA NU TE SCHIMBI NICIODATA, NOI TE IUBIM ASA CUM ESTI....multe forumuri si-ar dori un bogdyy......acum sunt 100% convins ca lozesti si ca defapt nu ai nicio masina.....nu e de ras ca nu ai masina si este de ras ca te lauzi cu un lucru pe care nu-l ai :) .....vorbesti de suspensie sport si tu n-ai nici macar roata de rezerva.......

Link to comment
Share on other sites

Calinbmw,noi doi am mai avut discutii,nu prea ne placem,asa ca te rog sa-ti vezi de ''bijuteria'' ta,este asa simplu sa ne evitam incat nu realizezi,avem aceleasi masini,aceleasi motoare,dar pareri atat de diferite,asa ca.....

bogdyy - tine-o tot asa.

Fara tine nu ar mai fi amuzament pe forumul asta :)

In fiecare dimineata imi iau portia de ras in felul asta :)

Link to comment
Share on other sites

Da' ce schimbare de atitudine...te-ai maturizat complet in anii care au trecut.

Nu te mai intereseaza tuningul, jantele, motoarele mari, bmw-urile vechi...

Acum vrei masini cat mai moderne , fara performante, cu jante de tabla si gratare la tara sau in vf de munte.

Cum schimba profesia omul domne...incredibil...cel mai infocat racer s-a cumintit.

 

Bravo da la mine!

 

PS: DUMII ce mai face, s-a cumintit si el?

Sunteti colegi de breasla?

Te rog eu spunei sa mai intre si el pe forum.

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

Cum putem face topicul IMPORTANT?? :) Sa vada toti useri cu cine stau de vorba!!!

 

Ati observat si voi ca a schimbat poza de la avatar!!

 

Cum ai putut mai bogdy sa inlocuiesti ursul lui TATA URS cu pisica??? E masina ta???

Edited by sax1987
Link to comment
Share on other sites

Ba!!! M-am "........" pe mine de ras. Frate eu stau in acelasi oras cu ei ma :)))

 

Deci bemwueuu ala cu jante asa late l`am vazut si eu pe strada acu cativa ani si ma tot miram al cui e. Nu mi se parea nimic fantastic. Pe dumy il stiu 100% pt ca sta cu mine in cartier (cred). Il stiu din vedere, nu am nici o tangenta cu el. Il vazusem intr-o seara la volanul unui bmw urs dar nu stiu daca era asta cu jantele late. Vad ca si`a pus si bogdyy poza la avatar cu bmw u lui. Cred ca si pe al lui il stiu de pe strada sigur.

 

Da ce schimbare drastica de gusturi si gandire in doar cativa ani :))

Link to comment
Share on other sites

Uite, Ciupanezu a spus ca s-a desteptat (gura pacatosului... :) ), dar la tine bogdyy unde e credinta ? :) :) :( :twoup:

 

Eu oricum nu eram la nivelul lui bogddy, e foarte greu sĂŁ ajungi acolo. :D

 

ĂnsĂŁ ĂŽmi plĂŁcea melodia aia ĂŽn trecut.

Acum mi se pare o porcĂŁrie.

 

------

 

bogdyy: De ce eÂşti aÂşa supĂŁrat, bĂŁiatuuu' meu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.