Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Masina mea grin.png ...

 

 

 

http://www.autovit.r...-C26282218.html

 

ceva pareri? intr-adevar arata bine in poze si e foarte dotata, dar nu e cam mult pentru o masina din 2005?

 

Nu stiu cat de scumpa ti se pare, dar crede-ma ca ultima revizie a costat 3000 euro...

Daca nu obtin pretul pe care il vreau, nu cred ca o s-o vand ... Sincer iti spun.

App, acum are retrofit facelift ... Faruri+stopuri Lci, perfect functionale ...

Edited by hotpharao
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cat de scumpa ti se pare, dar crede-ma ca ultima revizie a costat 3000 euro...

Daca nu obtin pretul pe care il vreau, nu cred ca o s-o vand ... Sincer iti spun.

App, acum are retrofit facelift ... Faruri+stopuri Lci, perfect functionale ...

masina e adusa personal de un prieten de al meu in 2008 a costat 30000e+tva in germania,cred ca e o masina ingrijita...dar ma indoiesc ca mai da acum cineva atatia bani pe un e60 non lci.

 

oricum,bafta la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Ce parere aveti de E91 asta

 

Cautand prin anunturile de pe autovit.ro E91 LCI 320d am vazut ca sunt multe cu 150 CP. Sunt fleet edition sau samsarii scriu 320d in loc de 318d si mai adauga 7 CP pentru asta?

 

Sunt samsarii care nu le baga la 318...Toata lumea vrea 320, iar samsarii spera ca odata vazuta si probata masina, cel caruia ii place o va lua si asa...

Link to comment
Share on other sites

Kilometri clar sunt aproape de 200k avand in vedere ca e adusa din DE de 2 luni iar daca arunci o privire pe mobile.de nu prea o gasesti la banii astia, fara de vorbi de "adaosul comercial".

Autovitul asta ar trebui sa aiba un buton de report si sa iti apara cand deschizi anuntul "Vezi model, dotari, stare ..."

Pai cum dracu sa o iau asa daca eu caut 320d? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/show?id=C26419358

 

 

O parere de asta.

:thumbsup:

 

Pai e simplu, valoarea de revanzare la astfel de masini este aproape 0(suv pe benzina), singura sansa de vanzare este sa accepti suma oferita.

 

PS: alalteieri am vorbit cu unu cu X5 4.8is , de la 15.000e am ajuns la 10.000e foarte usor , tocmai din cauza ca nu exista cumparatori la genul asta de masini si acei care sunt , e bine sa nu-i scapi.

Link to comment
Share on other sites

cred ca sunt la fel de rare nu am mai vazut de mult un SD,benzina consuma ceva cred probabil o medie de 12 afara si un 16 17 in oras.

Pe spritmonitor dau nemtii 12 extra cu 17-18urban...

 

Ala din anunt e 30si. Are dat in carte 15 urban cu 8extra.

Edited by kristal_madness
Link to comment
Share on other sites

Am vrut eu sa o iau prin martie doar ca nu corespundeau km de la acea vreme cu ce zicea Bavaria; practic in august 2010 are intrare in service la ~155k km iar el zicea in martie 2012 ca are 114k km. Anuntul era pus atat aici, pe forum, cat si pe celalalt forum BMW. I-am dat un pm si i-am atras atentia asupra km si mi-a spus ca e o greseala ca masina are cat zice el :)...

Cand a fost vorba sa ne vedem "a uitat" cartea service a masinii acasa (desi telefonic am insistat sa o aduca) iar cand am discutat "face to face" a recunoscut cu jumate' de gura ca nu ar fi reali km da' ca nu i-a dat el inapoi :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.