Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Viper05 last won the day on May 29

Viper05 had the most liked content!

3 Followers

About Viper05

Profile Information

  • Gender
    Male

Previous Fields

  • Masina
    xxx

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Viper05's Achievements

Veteran

Veteran (13/15)

  • Contributor 2025 Rare
  • Contributor 2024 Rare
  • Conversation Starter Rare
  • Dedicated Rare
  • Reacting Well Rare

Recent Badges

1.1k

Reputation

  1. a ok, pai asa poti sa ai si un 1.2 tot consum de camion ai
  2. mai unde mergeai cu el? tot timpul la deal cu caravana dupa tine?
  3. acuma m-am uitat consum mediu 8.5 in can 140k km
  4. am spus ca e posibil nu am spus ca e norma. bineinteles mers la consum al meu pe autostrada mers normal, adica accelerari calumea cand e liber etc, ia breo 6.5, la un mers putin mai atent coboara la 6,
  5. scrie in title my bad. nu ai ceva plastic desprins in apripa?
  6. @bimmer90f30eu am intrebat serios si ma trimiti la un video pe youtube de 21 . am crezut ca e ceva palpabil cu acelasi motor am facut consum de 5.2, deci se poate
  7. si care dintre astea face rau motorului?
  8. sa o stapanesti sanatos, vad ca e primul v8, ma intreb de ce ai stat atata? ps foarte frumos scris
  9. nu stiam, ce se intampla pe ECO ce nu se intampla pe alte moduri?
  10. fiind un 50e , model relativ nou, a iesit deja din garanție?
  11. @RedCap foarte ieftin un schimb de ulei in the us of a. eu dau aproape 300 ..de lire adica vreo 400$ de 3 ori ami mult #*%#. din pacate eu nu pot vedea pozele pentru ca uk. ce am observat si aici cum dieselul ( care era foarte vandut) a disparut aproape de tot. mai poti comanda diesel pe SUV si cam atat. din pacate a disparut si 30i la sedanuri
  12. absolut copy/paste text, macar schimba fontul cand dai copy/paste sa fie la fel cu ce ai scris inca odata masinile consuma de 10 ori mai mult carburant decat avioanele, si nu, nu mi-as lua de bunavoie o masina electrica, nici macar hibrida, dar optiuni multe nu prea mai exista
  13. @bimmer90f30 hai pe bune e nevoie sa intrebam ai de ce un avion nu poate zbura in vid? ma retrag ca nu mai inteleg despre ce se vorbeste
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.