Jump to content

Viper05

Contributors
  • Posts

    4428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    71

Everything posted by Viper05

  1. pai ce sa mai faca webber, i-a dat vettel 3 secunde in cateva ture, de era asa competitiv macar statea in curul lui cum a facut rosberg si apropo vettel ce era sa faca? sa franeze in mijlocul liniei drepte ca sa nu cumva sa-l depaseasca pe printisorul de webber?
  2. pai deaia se cacau astia de la redbull pe ei de frica sa nu se faca astia praf din nou. oricum de la anul 90% webber e scos pe usa de catre redbull
  3. pai ce sa faca? webber s-a apucat de plans ca un copil de 5 ani ca vezi doamne a fost intrecut de vettel, si culmea nu poti sa zici ca webber l-a lasat pentru ca nu l-a lasat, a tras de masina cat a putut, dar nu se poate compara cu vettel , deci la revedere oricum webber asta e un fel de coulthard, poti sa-l lasi in f1 40 de ani tot nu e instare de un titlu chiar daca are cea mai tare masina :sorcerer:
  4. si daca sunt colegi de echipa ce? e vorba de campionatul pilotilor aici webber nu are stofa de campion, de avea vettel nu castiga azi, asa ca sa planga in batista cat vrea ca vezi doamne l-a depasit nenea ala rau vettel intr-o CURSA.
  5. lol, dar de ce sa-l lase si pe ala sa castige? zici ca sunt copii de 5 ani si se joaca in parc si acum era randul lui webber sa castige
  6. noroc cu tine ca ne luminezi calea , pentru chiloti exista chat-room .pa
  7. da din cauza pigmentului hamilton e lasat in fata de restul pilotilor, e sustinut de obama din umbra. se spune ca hamiltion stie cine l-a impuscat pe jfk
  8. cum adica vettel avea cauciucuri noi? pai ce webber nu avea? webber tocmai iesise de la boxe cand au inceput sa se ia la bataie deci webber avea cauciucuri mai noi decat vettel
  9. dar ce-a facut vettel ? l-a depasit pe prostul de webber ce sa zic, de webber era mai rapid nu-l depasea simplu apropo inainte de cursa a fost un montaj cu kimi si inca un pilot nou la curse pe gheata. amandoi conduceu dustere
  10. rosberg nu a depasit pentru ca i s-a zis clar sa stea pe curul lui, desi s-a rugat de sefi de vreo 3 ori sa-l lase sa se joace si el
  11. pai ca ce chestie sa stea vettel dupa webber? webber a avut tot timpul aceiasi sansa ca si vettel si a facut un mare kkt, nici macar pe locul 2 nu a reusit sa ajunga sa nu vorbim ca anul trecut a fost pe 6
  12. si ce are benzina lui hamilton deaface cu rosberg? hamilton trebuia sa o lase moale ca nu avea benzina destula, dar rosberg avea , deci putea sa traga de masina. @billy faza cu team radioul a fost la inceputul cursei si timpii chiar aratau ca vettel e mai rapid. dar cand mai erau 15 ture pana la final i-au spus lui vettel sa stea pe curul lui frumos pe 2 ca sa aibe grija de cauciucuri cica
  13. de ce nu l-au lasat pe rosberg sa treaca nu pot sa inteleg, era mult mai rapid si intre locul 3 si 4 sunt 2 puncte, aiurea la fel nu pricep ca ce chestie vroiau sa-l tina pe vettel pe 2? mercedes se misca bine, imi place de ei, am spus-o inca de anul trecut ca mercedes se va misca bine si ferrari e ok, mclaren isi revin incet incet, se anunta un sezon interesant
  14. habar nu am, eu l-am primit de la firma de curiozitate am intrebat cat costa si imi aduc aminte ca mi-a spus o suma gen 30 euro/luna poate cam atat foloseam eu
  15. Viper05

    Seria 4

    mda m-am incurcat eu
  16. Viper05

    Seria 4

    cum nu-i varianta finala? :frantics: pai atunci de ce-i mai face reclama la televizor?
  17. Viper05

    Seria 4

    acuma 2 minute am vazut-o la tv
  18. Viper05

    Seria 4

    prima data pe draq, deja ii face reclama la televizor
  19. nu stiu cum e acuma dar acuma 5/6 eu aveam un telepass(sau ceva de genul) costa abonamentul 30 de euro pe luna(parca) si ma dadeam pe autostrada cat vroiam deci nu e moarte de om nici daca esti nevoit sa folosesti autostrada in fiecare zi(pentru munca de exemplu) si era si foarte comod pentru ca aveam chestia aia in parbriz si bariera se ridica automat fara ca eu sa fac ceva
  20. pentru ca volanul ala nu are airbag? fara airbag http://i16.photobucket.com/albums/b19/LostKen/CameraZOOM-20100312144100.jpg cu aribag, se observa patratelul ala mic, in care scrie airbag(parca) si se aprinde cand pornesti motorul http://i120.photobucket.com/albums/o178/94calypsored/photo1-1.jpg ce e asa ok?
  21. exista volan care arata ca asta si are airbag e adevarat dar ala are un mic display pe el , display care lipseste pe volanul din poza
  22. o fi nu zic ca nu, dar nu in romania. iti dai seama trebuie sa comande orice kkt de piesa din uk, stai cu saptamanile dupa ea, plus ca e scump transporul o gramada de nervi ,pentru un rover deasta am spus ca nu merita mi se pare foarte reusit peugeotul ala dar parca e mai frumos meganeul wlf megane ai avut? daca da cum e in comparatie cu 307-le?
  23. ca-l cumperi din de ca-l cumperi din romania taxa tot 2000 de euro e . intelegi? inainte daca il cumparai din romania taxa era 0, pe cand daca cumparai din de aceiasi masina taxa era de 2000 de euro. deasta era mai atractiv bunul din romania
  24. rover nu e de cumparat, firma a dat faliment de aproape 10 ani, vor fi probleme cu serviceul vor fi probleme cu piesele, nu cred ca exista un singur magazin in romania care sa aibe pe stock vreo piesa de rover
  25. laur chestia la care facea asterix referinta era motivul pentru care se castiga in instanta dar asta nu mai exista acuma
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.