Jump to content

Se copiaza BMW?


AR99RMS

credeti ca e copiat designul bmw?  

416 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da , stiu ce este auto union. audi = yuk Numai sigla aia cand o vad vomit . Sigla lor = 0000 adica 4 de zero ... ce mai vor daca sunt zero este emblema lor ... sunt 0 barat

 

MĂŁi da pretenĂžios mai eÂşti tu , de RS4/RS6 ai auzit ?

 

A8L W12 6.0? :blink:

S8? :)

R8? :)

Hai sa nu mai fim asa cocosi...Exista concurenta si chiar puternica, demna de luat in seama.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

desi este offtopic, uitati-va la spatele alfei 147 si al seat-ului leon....

toate liniile sunt aproape identice, de la pozitia numarului de inmatriculare si felul in care este incadrat de bara, pana la ochii de pisica in acelasi loc la ambele masini......tot

 

 

ontopic: da, cred ca BMW se copiaza :blink:

Link to comment
Share on other sites

Lola, jantele de F*** sunt intr-un permanent conflict cu cele de la BMW. Spre exemplu, modelul de jante "caracteristice" de pe X5 sunt de fapt model F***. Or avea acelasi designer? Nu stiu. Cert este insa faptul ca nici F*** si nici BMW nu are pretentia ca modelul este exclusiv al lor.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
n-am poze dar nici mertanu nu se lasa mai jos in a copia

 

la o plimbare prin mol TM parca C220 <- ma scuzati da gresesc, farurile sun aproape leite cu e60 :blink:

 

Acum ma jur ca nu prea cred ca Mercedes copiaza BMW, poate Infinity, Toyota sau dumnezeu mai stie ce marci, dar Mercedes nu prea cred. Avand in vedere schimbarea de stil de la E60 pe de o parte si pe de celalalta latura conservatorismul (nu in sens negativ) al celor de la Mercedes, inclin sa cred ca E60 seamana cu C220 si nu invers :)))

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 5 weeks later...

azi era langa mine un Rexton parca Actyon... asa cu coada ochiului mi s-a parut ca e un fel de X6 pocit, smecheria "SAC" cu buza portbagajului la un metru jumatate inaltime a intrat in productie si in Asia.

scuze nu e Rexton, e SsangYong...

 

na ca am gasit o poza exact din pozitia in care l-am vazut azi

Edited by LoLa
Link to comment
Share on other sites

cand am pus o data o poza cu pisica mea si un mertan de langa facuta din balcon ati ras de mine pe vreo 2 pagini. toata lumea copiaza ceva uneori. idei cu adevarat originale sunt putine. preiei ceva , mai schimbi,mai modifici, dar te-ai inspirat de obicei de la ceva deja existent.. a draq stalinskaia iar am dat-o in filosofie... offf.. se termina cele 90 de zile acush si nu mai beau...
Link to comment
Share on other sites

cand am pus o data o poza cu pisica mea si un mertan de langa facuta din balcon ati ras de mine pe vreo 2 pagini. toata lumea copiaza ceva uneori. idei cu adevarat originale sunt putine. preiei ceva , mai schimbi,mai modifici, dar te-ai inspirat de obicei de la ceva deja existent.. a draq stalinskaia iar am dat-o in filosofie... offf.. se termina cele 90 de zile acush si nu mai beau...

 

a tu erai cu poza aia , stai un pic ca aveam ceva

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.