Jump to content

F30 328i xDrive


FRE

Recommended Posts

in fine , o codare , ti-am spus ca BMW e fun , mereu e ceva de facut la el , alte masini sunt plictisitoare :))

Ohoooo.....cate ar mai fi de facut,nici nu vreau sa ma gandesc :thumbsup:

 

lol ,myx, ma uitam pe la sh-uri..nici una nu e asa cum mi-as dorii..oare de ce ?! :shifty: sau sunt , dar au niste preturi mult prea exagerate, de mai bine iei noua.

Nu vezi ca si de noua daca o iei,tot mai ai cate ceva de pus.

Link to comment
Share on other sites

lol ,myx, ma uitam pe la sh-uri..nici una nu e asa cum mi-as dorii..oare de ce ?! :shifty: sau sunt , dar au niste preturi mult prea exagerate, de mai bine iei noua.

tu trebuie sa schimbi modelul , gata new project , o viata ai si pe aia o traiesti in E46 :p

Link to comment
Share on other sites

lol!

 

a mea o sa ajunga masina de epoca, n-o sa mai existe petrol si eu tot cu ea :)))

 

Nu te ingrijora, inca mai sunt resurse nebanuite de petrol, inca mai sunt tari in care de un leu iai 2 litri de benzina, iar motorina de un leu iai aproape 5 litri

Edited by arabu09
Link to comment
Share on other sites

arabe ,sa fie ei naibi..numai eu bagai azi de 6.47/L :getlost:

 

Sa fie, insa nu ti-ai dori conditiile lor de trai, si regulile din tara lor, doar bani si masini cu multi cilindri si cai cat de multi, altceva nimic, ba da si reteaua de drumuri e bine pusa la punct(facuta de americani) insa calitatea asfaltului lasa de dorit la ce potential financiar au

Link to comment
Share on other sites

a mea o sa ajunga masina de epoca, n-o sa mai existe petrol si eu tot cu ea :)))

stai la coada, a mea si eu o sa fim primii :p

 

in fine , o codare , ti-am spus ca BMW e fun , mereu e ceva de facut la el , alte masini sunt plictisitoare :))

 

din cate am auzit de la colegul FRE, polo este cam la fel de fun

Link to comment
Share on other sites

stai la coada, a mea si eu o sa fim primii :p

 

 

 

din cate am auzit de la colegul FRE, polo este cam la fel de fun

Polo e o jucarie,cand bagi prea multi bani,deja nu mai e fun,eu m-am oprit la timp :console:

Edited by FRE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.