Jump to content

Masina se adapteaza stilului tau de condus ?


Andrei92

deci ?  

678 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Auzi nea Puiule, dupa ce te resetezi un pic dupa concertul cu Guta poate ne explici cu ce se manaca adaptatiile astea. :bashwall:

 

 

sal nea' Bavaria... referitor la adaptatii...nu cred in asa ceva...adica nu cred ca masina invata sa mearga cum vrei tu , poate te invata sa mergi cum vrea ea.... <_<

 

la "manaca"...nu e nici o problema,gresesc deseori cand scriu pe forum ,asta ar fi culmea sa te consider eu nu stiu in cel fel in ceea ce priveste nivelul matale de cultura... :)

Link to comment
Share on other sites

Parca aveai Dodge...<_<

 

Nu este voie si cu Dodge si cu BMW? :)

 

 

Auzi nea Puiule, dupa ce te resetezi un pic dupa concertul cu Guta poate ne explici cu ce se manaca adaptatiile astea. :blink:

 

 

sal nea' Bavaria... referitor la adaptatii...nu cred in asa ceva...adica nu cred ca masina invata sa mearga cum vrei tu , poate te invata sa mergi cum vrea ea.... :bashwall:

 

la "manaca"...nu e nici o problema,gresesc deseori cand scriu pe forum ,asta ar fi culmea sa te consider eu nu stiu in cel fel in ceea ce priveste nivelul matale de cultura... :unsure:

 

Da, sunt de acord cu tine.Computerul de cutie nu invata nimic.Adaptatiile insa nu se refera la adaptarea cutiei dupa modul de conducere.

Link to comment
Share on other sites

Auzi, tu nu ai altceva de facut decat sa stai sa ma chestionezi?Nu ai ceva teme de facut, ceva carti de colorat? :bashwall:

 

 

e un fel de orientare pe forum la ora asta :) <_<

Iata:

 

Dar cine a venit cu non- BMW- urile?
[la intalnirea de Bucuresti]

 

Pai daca ai mai multe scriele-le nene pe toate le profil, mai ales ca esti pe un forum BMW :unsure:
Link to comment
Share on other sites

Auzi, tu nu ai altceva de facut decat sa stai sa ma chestionezi?Nu ai ceva teme de facut, ceva carti de colorat? :unsure:

 

 

e un fel de orientare pe forum la ora asta :bashwall: :)

Iata:

 

Dar cine a venit cu non- BMW- urile?
[la intalnirea de Bucuresti]

 

Pai daca ai mai multe scriele-le nene pe toate le profil, mai ales ca esti pe un forum BMW :blink:

 

Da, proprietarii de BMW sunt foarte rigurosi si foarte pretentiosi. <_<

Link to comment
Share on other sites

Cand am zis cutii fara pedala de ambreiaj ma refeream si la SMG..

 

Off...saracu de tine, te cred...<_<

 

La cat schimba in S ? Sau stai ca nu ai S, ai P parca, P500, etc...nu ? Nu prea ma pricep la SMG..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.