Jump to content

BH 04 ARO-E30 M5 TURBO-cea mai puternica BMW din RO


DOMY_M3

Recommended Posts

da.se poate.intrebarea este daca merita folosit cand mai am un e46 320d,masina de familie sau nu.costurile sant de cateva ori mai mari.atat la consum cat si la piesele uzuabile.ursu scot dupamasa,cand temperatura aerului este deja sub 30gr si nu mai este aglomeratie in oras...iesim un pic cu prieteni la o plimbare.mai mult imi place sa folosesc in afara orasului,acolo se simte bine...cea mai mare placere cand ma duc cu ea la concurs in ungaria.cand e posibil ma duc pe autostrada...

timpu meu este 10.9.dar scrie si in semnatura...

Link to comment
Share on other sites

lasati-l pe c.sainz ca din toate posturile lui, nu am gasit unul de folos in vreun fel. si nu ma refer doar la topicul asta.

 

felicitari proprietarului pt masina, e extraordinara.

 

Daca nu intelegi ce spun, iti repet /explic pana intelegi!:LMAO: Nu-i supaarre!

On: Masina este o realizare, s-a muncit si investit mult! Dar este o masina pentru curse de drag! (chiar daca o mai scoti cateodata si-n oras)

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Daca nu intelegi ce spun, iti repet /explic pana intelegi!:LMAO: Nu-i supaarre!

On: Masina este o realizare, s-a muncit si investit mult! Dar este o masina pentru curse de drag! (chiar daca o mai scoti cateodata si-n oras)

Bafta!

 

Eu n-am zis ca nu inteleg, pur si simplu ai niste posturi fara rost. Care nici nu ajuta, nici nu explica, sunt asa, sa fie. Si destul cu offtopicul aici, ca ai facut destul si pe paginile anterioare.

Edited by increatul
Link to comment
Share on other sites

Intrebarile mele au fost ON topic si la obiect. Nu-i vina mea ca nu intelegi!

Nu are sens sa poluam topicul. Iti raspund pe pm la tot ce ti-a "scapat"!:thumbsup:

 

Asa ai facut si pe topicul lui Caius , ai tot tinut teoria chibritului vreo 10 posturi despre cauciucuri :frantics:

 

 

 

 

 

On : stiu masina de 4 tuning , am tot urmarit evolutia !!

 

Multa bafta in continuare !

Link to comment
Share on other sites

Daca nu intelegi ce spun, iti repet /explic pana intelegi!:LMAO: Nu-i supaarre!

 

Ba, este suparare. Ti-ai spus parerea odata, de doua ori insa deja este prea mult! Ai devenit obositor. Chiar nu inteleg de ce insisti pe aceiasi idee atat de mult...

Link to comment
Share on other sites

n-am cuvinte sa exprim admiratia pentru munca depusa si pentru ce a iesit... e si mai spectaculos faptul ca tu cu manuta ta ai facut majoritatea modificarilor si nu ai apelat la toate piesele de la anumite firme din domeniu. altfel a iesit cand ai facut-o cu mana ta, pe gustul tau si dupa calculele tale.

felicitari !

 

:bow: :first:

Link to comment
Share on other sites

215/40/17 i-am vandut eu acum vreo luna..

banuiesc ca asta e dimensiunea

 

cam mici pt puterea pe care o are masina .

 

eu pe saracia mea am 225 si pe udeala in blana pierde grav aderenta, dar fara sisteme si cati cai are ursu.. mellow.png

Edited by POIUYT
Link to comment
Share on other sites

Eram in spatele tau duminica in arad, pe la vreo 10-10:30. Ai facut dreapta pe lacului. Atentie domy la pietoni, militieni din arad nu prea iarta. Noroc ca nu te-a vazut vreunul. Ai intrat printre ei precum combina in lanul de grau.

 

Tie iti mai plac "Miresele"...

 

Trebuia sa fie un topic frumos si de admirat...dar am dat-o in literatura astia "Pasionatii"..... si doctorate in mecanica literara :goodjob:

 

Nu inteleg placerea altora de a se lega sau blama lucruri care ei le fac ... poate mai grav.

Si sa ne legam de viteza cu care circula el pe strazile Romaniei.

 

Voi circulati numai cu viteza legala... 50 si 90 .... hmmmm

 

 

Am ajuns sa-l cumosc personal, la recomandarea lui Cefi.

Lucrandu-mi ceva minor la masina, a dat dovada de profesionalism si o atentie foatte mare detaliului...un lucru care a devenit raritate in acest domeniu...numai figuri si impresi vezi la "mari mecanici" care se comporta de parca le-ar scrie Bmw Service pe caput (poarta)

 

Oare nu ar fi mai simplu sa laudam ceva ce invidem???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.