Jump to content

Se copiaza BMW?


AR99RMS

credeti ca e copiat designul bmw?  

416 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Tin minte , acum doi ani in malaesia am vazut pe strada un seria 3 :blink: ... mirare mare ca aia pe acolo aveau doar proton si alte cateva marci de care nu auzisem in viata mea , ma duc sa admir "europeana" si cand ajung langa el stupoare ! era o asiatica deghizata "din fabrica" ... puteai sa juri de la distanta ca e seria 3 dar abia cand o studiai cu atentie iti puteai da seama ca e chinezarie . Imi pare rau ca nu i-am putut face o poza dar ma mir cum de nu sunt deja postate la rubrica funny poze cu asa "facaturi"
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Chinezii copiaza unele produse sunt inca proaste altele deja bune ma intreb cat dureaza sa faca masini bune.Numai problema ar fii sa fie oare si ieftine?Si aici e problema lor.

169427[/snapback]

Este o vorba : "Te copiaza pana te intrec"

Personal am o antipatie pentru toate produsele chinezesti

Link to comment
Share on other sites

Am vazut astazi CEO expus in spatiu interior. Panourile usilor sunt prost facute (valuri)...totul este facut parca cu matrite ce sunt decalibrate. Probabil ca asa si este.

In plus valoarea DDP este de 31.500euro. Tavan !

Cred ca mizeaza pe cei ce iau finantari si spun uite, pentru o rata de 300euro va luati o masina cat un X5. Si pentru ce sa va trebuie puterea unui X5 ca oricum va miscati in ritmul in care merge un Saviem.

Din ce stiu, compania are asociati romani !

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Rasfoiam o revista auto in care se facea un test intre audi a5 si e92. Doar mie mi se pare ca audi (acest constructor care de 4-5 ani are pretentii de masina ? care se considera undeva aproape de bmw si mercedes, daca nu chiar peste ei ? AUDI cea mai proasta masina ever) A5 este copiat dupa e92 ???

post-5819-1197144889_thumb.jpg

post-5819-1197144905_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.