Jump to content

Am parasit clubul BMW!


Alexxx

Recommended Posts

Am vandut E36 compactul si mi-am luat alta masina.

O sa revin zilele astea cu poze.

Masina este un FIAT STILO COUPE 1.8 133 CP, care este full options.

Dintre numeroasele optiuni as vrea sa remarc sistemul dublu climatronic, torpedou refrigerabil, 6 aibag-uri, sistem sonorizare 6 difuzoare BOSE, servo electrica, ABS, EBD, ASR, MSR (sistem antiblocare roti in decelerare), BAS, ESP/VDC (control dinamic al stabilitatii), ETC.

 

Masina are 29.000 KM, are carte de service de la Auto Italia si am luat-o de la o doamna de ~45 ani care si-a luat Aveo ca asta era prea puternica pt ea in oras...

 

SUNT FERICIIIIIIIIT! :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa o stapanesti sanatos si fara probleme... Nu vreau sa te dezamagesc dar eu am avut 2 fiaturi si am avut numai probleme cu ele... mai ales cu ultimul Fiat Bravo 2.0 HGT 150 hp... (curea transmisie rupata... la 6500 rot/min... supape, senzori, 3 buc. termostat, kit ambreiaj... nu mai vorbesc de directie... f. multe)

poate tu o sa ai mai mult noroc... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Sa o stapanesti sanatos si fara probleme... Nu vreau sa te dezamagesc dar eu am avut 2 fiaturi si am avut numai probleme cu ele... mai ales cu ultimul Fiat Bravo 2.0 HGT 150 hp... (curea transmisie rupata... la 6500 rot/min... supape, senzori, 3 buc. termostat, kit ambreiaj... nu mai vorbesc de directie... f. multe)

poate tu o sa ai mai mult noroc...  :blink:

193259[/snapback]

Sper sa nu am probleme... Oricum dupa ce am citit pe foarte multe forumuri am inteles ca varianta asta de 1.8 16V (133 CP) nu a avut probleme, spre deosebire de 1.6. Eu stiam ca Stilo este ceva deosebit fata de restul Fiaturilor...in sensul ca au incercat sa faca ceva mai deosebit...de calitate!

Link to comment
Share on other sites

Am vandut E36 compactul si mi-am luat alta masina.

O sa revin zilele astea cu poze.

Masina este un FIAT STILO COUPE 1.8 133 CP, care este full options.

Dintre numeroasele optiuni as vrea sa remarc sistemul dublu climatronic, torpedou refrigerabil, 6 aibag-uri, sistem sonorizare 6 difuzoare BOSE, servo electrica, ABS, EBD, ASR, MSR (sistem antiblocare roti in decelerare), BAS, ESP/VDC (control dinamic al stabilitatii), ETC.

 

Masina are 29.000 KM, are carte de service de la Auto Italia si am luat-o de la o doamna de ~45 ani care si-a luat Aveo ca asta era prea puternica pt ea in oras...

 

SUNT FERICIIIIIIIIT!  :blink:

193217[/snapback]

 

felicitari! sa o stapanesti sanatos...

Edited by crisjohn
Link to comment
Share on other sites

:blink:

o cunostinta a mea din Bucuresti a avut aceiasi versiune, de noua una si au mutat-o de la unul la altul (familie si asociati) dar nimeni nu a fost multumit de ea. in final au dat-o la unu care asa putin i-a placut ca a mai refuzat sa plateasca la ea leasing-ul. l-au executat si masina s-a in tors la primul pentru ca l-au cautat recuperatorii.

ceva probleme si pe la service...niste "cartofi prajiti" aia.

tot ce spun o fac in idea ca orice lucru pozitiv are sa vina, o sa te bucure.

oricum, legatura intre BMW si FIAT e ca au patru roti si un volan. din pacate tu o sa compari un entry level de la BMW cu nu high end de la FIAT....pierdut esti! asta nu e neaparat de rau :)

bafta!

Edited by GTR
Link to comment
Share on other sites

Saracul baiat....si-a luat si el un fiat stilo si toti au sarit pe el..ca are probleme etc etc.....Ca LUPII sunteti...Crek daca vine unu si spune ca si-a luat Mercedes si a dat bmw-ul...Il mancati de VIU :) :) :)

 

Aveti obisnuinta asta unii dintre voi sa DEZAMAGITI omul :) ...Daca vor aparea probleme la masina isi va da el singur seama ca nu a facut o alegere potrivita....Canditi-va cum v-ati simti voi sa va luati o masina...Sooper bucurosi sa postati aici si toata lumea sa inceapa cu ...."aaaaa pacat ca nu si-a luat tot bmw...eee vede el dupa ia sa vezi ca tot bmw ajunge sa-si ia ca asta nu e buna" etc etc...

 

Alexxx din partea mea sa o stapanesti sanatos si fara evenimente....Oamenii sunt rautaciosi nu trebuie sa ti cont de toate parerile Colegilor tai Forumisti :blink: :)

Edited by Alex4Tuning
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.