Jump to content

Noul BMW Seria 5 - G60


edit

Recommended Posts

Dupa ce am urmarit review-ul lu' Matt de la Carwow incepe sa imi placa i5.

Daca as avea peste noapte 100k l-as lua doar pentru interiorul ala care pare fluffy si destul de luxurious, spatele care dpmdv arata foarte bine.

Urasc in schimb ce i-au facut in fata, zici ca e o Skoda Octavia.

Pana atunci, sa asteptam noul buget de Rabla Plus. xD

Link to comment
Share on other sites

Si eu sunt de aceeasi parere cu @edit ... daca maine as avea banu jos, as lua fara sa stau pe gandul E klass.

Sa vedem cu ce vine si Audi in perioada urmatoare.

Desi am mai urmarit si eu review-uri si poze, detalii, si fata de prima impresia lucrurile au mai evoluat in bine, fata de cat de urat mi s-a parut G60-ul la prima vedere, tot nu a "crescut" suficient imaginea lui.

  • De acord! 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, sskkaa said:

Si eu sunt de aceeasi parere cu @edit ... daca maine as avea banu jos, as lua fara sa stau pe gandul E klass.

Sa vedem cu ce vine si Audi in perioada urmatoare.

Desi am mai urmarit si eu review-uri si poze, detalii, si fata de prima impresia lucrurile au mai evoluat in bine, fata de cat de urat mi s-a parut G60-ul la prima vedere, tot nu a "crescut" suficient imaginea lui.

Momentan dintre cele seria5 , e class si a6. E class-ul arata cel mai bine. Mie nu imi place deloc farurile la noul seria 5, farurile vechi erau mult, mult mai frumoase si dadeau un feeling de premium. Si moda cu tableta infipta in bord nu imi place deloc.

16 minutes ago, alex230ro said:

Am mai spus-o dar o repet asta "cum arata" ma lasa rece, cum merge e mai interesant pentru mine, mi se rupe ca are paispe ecrane si piele de crocodil daca ghena nu e capabila sa imi aduca un ranjet pe mecla  .

Mie trebuie sa imi placa o masina altfel nu ma simt ok cand stau in ea. Spre exemplu pentru mine este mai important interiorul, apoi urmand exteriorul. 

Motor,suspensii/sasiu, interior, exterior .

  • De acord! 1
  • Fara comentarii 1
Link to comment
Share on other sites

Daca stau bine sa ma gandesc incepand de la E60 cam toate bmw-urile noi au fost cu design controversat, care ulterior a placut foarte mult. Pana la urma totul vine la pachet, designul cu interiorul, cu motorizarile cu, placerea de a conduce, n-are cum sa nu-ti placa.

Spre exemplu eu sunt putin fanatic, nu pot sa ma mai uit la alte masini, altceva nu mai stiu.

Iar daca noul 5 touring va arata ca cel din poza...belea!!

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Mircea-Si said:

Daca stau bine sa ma gandesc incepand de la E60 cam toate bmw-urile noi au fost cu design controversat, care ulterior a placut foarte mult. Pana la urma totul vine la pachet, designul cu interiorul, cu motorizarile cu, placerea de a conduce, n-are cum sa nu-ti placa.

Spre exemplu eu sunt putin fanatic, nu pot sa ma mai uit la alte masini, altceva nu mai stiu.

Iar daca noul 5 touring va arata ca cel din poza...belea!!

nu stiu ca f10 si g30 sa fie design controversat, e60 ,e90 da au fost la vremea respectiva 

  • De acord! 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Beam We said:

Mie unul nu îmi place deloc nici ultimul 7,nici 5.. îmi par ciudate rău,linii și aspect asiatic, sau mai direct "chinezărie".

E ca vorba aia a bancului popular... Mie nu imi place deloc xxx si yyy... dar si alea-s BMW pana la urma... 

😉

 

Rompetrol A1 Cristian Dreapta - Google Maps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.