Jump to content

Donatii - daca doriti sa ajutati pe cineva,


Recommended Posts

sa ma scuze toti cei care si le-ar fi dorit dar am lipsit un timp datorita unor probleme dar mai sunt valabile cu pozele promise.

una din ele are geamul fisurat-spart un pic

284365[/snapback]

 

cam asa arata si ale mele, numai ca nu au sticla. cine le vrea sa dea un pm sau ceva, ca verific greu topicu asta

Link to comment
Share on other sites

cotiera e39 (sau mai bine de zis capacu ala care tine loc si de cotiera). are niste deformatii de la "stat cu cotu" in ea

 

manson vinilin schimbator e39 .. are o ruptura in zona care vine spre bord. e rupt cam 1cm .. si e normal fiindca acolo se strange mereu cand bagi treapta 1 sau 3

poze in detaliu sa nu veniti degeaba

288568[/snapback]

le vreau eu pls. ca imi schimb masina si am nevoie de cotiera... iar burduful cred ca se potriveste la orice schimbator. la mine la e34 al meu e varza si vand masina... nu vreau sa ma trezesc ca urla vreun potential client...

multumesc...

Link to comment
Share on other sites

nu am fost cu masina in service..am avut-o parcata de vreo 3 saptamani prin toata regia..ca asa e pe acolo..rar gasesti un loc de parcare...numa ca in seara respectiva m-au usurat de ea

a doua zi cand am vrut sa ma duc la munca am observat ca masina era fara bara..m-am dus la politie...degeaba..nu au luat amprente nimic.

 

oricum...am gasit o bara la dezmembrari dar ii lipsesc 2 bandouri ..cel din stanga si cel de la sistemul de remorcat...daca are cineva de vanzare dati un semn:D

a si proiectoarele da pe alea nu le mai cumpar ca pur si simplu nu mai vreau sa bag un ban in masina ca e la vanzare si stiu ca nu imi mai scot nici un ban din ce am bagat....pana acum vreo 500 euro care nu o sa ii mai vad...o sa consoider si eu ca am platit chirie ca sa merg cu ea:D

Link to comment
Share on other sites

Donez, pentru E46 (320d fara face lift):

 

- buton avarii/doorlock (a varsat fi'miu pepsi pe el, dar l-am curatat interior, este functional)

- maneta semnalizator fara comanda BC

- lampi lucas (pe aripi) galbene

Link to comment
Share on other sites

donez 4 cauciucuri 205/55/16.Nu sunt foarte bune....unul e destul de uzat insa 3 sunt bunicele....Daca e cineva interesat poate sa vina sa le ia...

293646[/snapback]

 

Un tel se poate si sa te deranjez duminica?? Ca maine sant plecat din bucuresti. Multumesc anticipat

Link to comment
Share on other sites

ai grija ca eu sunt din Bistrita!!! 0745512464...eu am 4 pt. donare si inca 4 la 90RON toate...ceva mai bunicele...care le vrei???

296357[/snapback]

 

Salut, multumesc de oferta, ma gandesc si maine dupa amiaza iti dau un raspuns, sa ma duc sa vad cat este curieratul pa la bucuresti si te anunt. Multumesc inca o data.

Link to comment
Share on other sites

Salut, multumesc de oferta, ma gandesc si maine dupa amiaza iti dau un raspuns, sa ma duc sa vad cat este curieratul pa la bucuresti si te anunt. Multumesc inca o data.

297499[/snapback]

2 sunt promise... insa mai am inca vreo 6 daca nu ma insel....din care 4 sunt pt. donare si doua de vanzare....ma anunti daca esti interesat...apropo de curierat...Am facut un calcul aprox. pe site la fan curier de ex. si ies undeva la 30RON plus TVA.Azi merg sa-i intreb mai exact si daca aflu te anunt maine.

Link to comment
Share on other sites

Donez ...de bunavoie si nesilit de nimeni :blink: un buton pt geam electric BMW E46 ..este cel de la geamul pasagerului ..pt masini cu doar 2 geamuri electrice .......Este uzat dar functional 100 % ....macar e o solutie pt scurta durata ...Functioneaza si impulsul ...

Donatie pt Bucuresti !.. Cine-l doreste PM ..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Donez ...de bunavoie si nesilit de nimeni  :blink:  un buton  pt geam electric BMW  E46 ..este cel de la geamul pasagerului ..pt masini cu doar 2 geamuri electrice .......Este uzat dar functional 100 % ....macar e o solutie pt scurta durata ...Functioneaza si  impulsul ...

Donatie  pt Bucuresti !..  Cine-l doreste  PM ..

 

 

298436[/snapback]

 

mai dar proiectorul ala cand il donezi cu 80 ron?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.